Address & Contact

Our Address

ملارد ، صفادشت ، خیابان امام زاده حمزه ، بلوار معلم ، پلاک 43 ، جنب داروگیاهی و سبزی خورد کنی

 تعمیرات تخصصی تلویزیون در ملارد و ماهدشت کرج

?تعمیرات انواع : ال سی دی ، ال ای دی ، گیرنده ، کنترل ، پخش و باند

?با سه دهه سابقه در خشان

?امروزه تجهیزات صوتی و تصویری علاوه بر داشتن تنوع زیاد از لحاظ مدل و کارکرد، از سیستم‌‌‌های پیچیده ای نیز برخوردارند.به همین دلیل، برای مشتریان، برند با کیفیت و همچنین برخورداری از گارانتی مطمئن لوازم صوتی و تصویری از اهمیت بالایی برخوردار است.

?اما در هر صورت پس از مدتی این گارانتی به پایان می‌رسد و بروز نقص و تعمیرات تلویزیون برای تجهیزاتی از این قبیل، یک مشکل بزرگ محسوب می‌شود.

?این مسئله در مورد تلویزیون‌ها از اهمیت بالاتری برخوردار است؛چرا که به دلیل پیشرفت روز افزون تکنولوژی، تلویزیون‌ها روز به روز به سیستم‌‌‌های پیچیده تر و صد البته ظریف تری مجهز می‌شوند.

?یافتن یک تعمیرکار مجرب و ماهر برای تعمیر تلویزیون، یکی از دغدغه‌‌‌های همیشگی مصرف کنندگان محسوب می‌شود.

✳️تعمیر مین برد:

⚜️مین برد تلویزیون جزو قطعاتی است که اگر خراب شود، کل عملکرد تلویزیون با مشکل مواجه خواهد شد.خرابی مین برد نشانه ‌های زیادی دارد. با مشاهده ی هر یک از این نشانه ها، باید مین برد تعمیر شود.

⚜️اگر مین برد خراب شود و یا مین برد مشکل پیدا کند دو راه در پیش رو قرار می‌گیرد:

⚜️یکی تعویض مین برد است و دیگری تعمیر مین برد تلویزیون است

⚜️که توسط کارشناسان و متخصصان انجام می‌‌شود.

⚜️اگر مین برد دچار مشکل شود بهتر است در اسرع وقت آن را تعمیر کرد.زیرا مشکل مین برد می‌تواند کل سیستم تلویزیون را دچار مشکل نماید.

✳️تعمیر بک لایت تلویزیون:

?در تلویزیون‌ها و مانیتور‌‌‌های ال سی دی و ال ای دی نور بک لایت به صفحه نمایش می‌تابد و پیکسل‌‌‌های صفحه نمایش را قابل دیدن می‌کند.اگر تلویزیون ال سی دی باشد، لامپ‌‌‌های فلورسنت نور بک لایت یا نور زمینه را ایجاد می‌کنند.

?این لامپ‌ها توان مصرفی بالایی دارند و گرمای زیادی نیز تولید می‌کنند.برای همین نگهداری از آن‌ها فضای زیادی را اشغال می‌کند.اگر بک لایت تلویزیون دچار مشکل شود، می‌توان تعمیر بک لایت را انجام نمود و یا بک لایت را تعویض کرد.

?با توجه به نوع آسیبی که به وارد شده است، بک لایت باید تعویض و یا تعمیرات بک لایت انجام شود.

به مدیریت : رضایی

 

 

 

 

 

تعمیرات تخصصی تلویزیون نوین در صفادشت تهران , تعمیرات تخصصی تلویزیون  , تعمیرات ال سی دی , تعمیرات ال ای دی , تعمیرات گیرنده , تعمیرات کنترل , تعمیرات پخش و باند , تعمیرات تخصصی انواع لوازم صوتی و تصویری در صفادشت تهران , تعمیرات تخصصی تلویزیون در ملارد , تعمیرات تخصصی تلویزیون در ماهدشت , تعمیرات تخصصی تلویزیون محمدشهر , تعمیرات تخصصی تلویزیون در کرج ,