Address & Contact

Our Address

اصفهان،رهنان،خیابان شریف شرقی،کوچه ۴۷

Telephone

فروش وتعمیرات مبلمان وسرویس خواب مبل برند

مرکز تولید انواع مبلمان راحتی . استیل . سرویس خواب و …
جهیزیه . سیسمونی
✔️ارسال به تمام نقاط کشور✔️

✨ تولیدی مبل برند افتخار دارد‌ جدید ترین مدلهای روز بازار و مدلهای طراحی شده توسط گروه تولیدی مبل برند را با قیمت و شرایط عالی به شما مشتریان عزیز در سراسر کشور عرضه نماید✨ 
💠 جهیزیه 👈🏻 بصورت اقساط و قیمتهای بی نظیر
💠 شرایط ویژه برای زوجهای جوان و جهیزیه
💠 سیسمونی 👈🏻 مدلهای جدید و زیبا با قیمتهای باور نکردنی !!

 

مبل ارزان شد ! ! ! تولید انواع مبل و سرویس خواب ، زیر قیمت بازار قیمت کارخانه را با خرید از ما تجربه کنید !

✳️ویژگی‌‌‌های مبل مناسب:

🔺ارتفاع پشتی یک مبل خوب باید بگونه‌ای باشد که شانه‌ها و قسمتی از گردن را محافظت کند.

🔺قسمت پشتی یک میل استاندارد باید بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

🔺ارتفاع مبل از سطح زمین باید به گونه‌ای باشد که پا‌ها نه چندان کشیده و نه خم شوند.

🔺چنانچه رویه مبل از چرم تهیه شده باشد، باید از سطحی ناصاف جهت جلوگیری از تعریق برخوردار باشد.

🔺قسمت‌های مختلف مبل باید نرمی‌استانداردی داشته باشند به گونه‌ای که نه آنچنان سفت باشند که باعث برهم زدن آرامش شوند و نه آنچنان نرم که قسمت‌های چوبی مبل لمس شوند.

🔺وزن مبل یکی از ویژگی‌هایی ایست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد.

✳️به طور کلی مبلمان و علی الخصوص مبلمان راحتی از ۴ قسمت تشکیل میشود:

۱.اسکلت ۲.زیرکار  ۳.پارچه ۴.پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

🌟 اسکلت(کلاف)

🔸🔹به تأیید اکثر تولید کنندگان و نجِّاران این حرفه بهترین چوب برای یک مبل تمام پارچه، چوب روسی یا همان نراد که نام رایج آن در دنیا Fir و Sapen، میباشد.

🔸🔹این چوب فاقد درون چوب مشخص و رنگ سفید مایل به قرمز و فاقد مجاری صمغی، راست کار، سبک، واکشیدگی و همکشیدگی کم، قابلیت ترک خوردن کم هنگام خشک شدن، بسیار خوش کار سنباده خوری خوب، میخ خوری و پیچ خوری عالی است.

🔸🔹به همین منظور تمامی‌کلاف‌‌‌های این گروه از چوب‌‌‌های روسی نو به انضمام تخته‌‌‌های چند لایی ۱۶ میل میباشد.

🌟 زیرکار (فوم، اسفنج و یراق آلات داخلی)

🔸🔹از مهمترین دغدغه‌‌‌های کسانی که قصد خرید مبل دارند این است که آیا تشک مبل دوام کافی را دارد و در برابر نشستن‌‌‌های مداوم از فرم خارج نمیشود؟

🔸🔹لازم به توضیح است که، اسفنج‌ها برحسب کیلوگرم دسته بندی میشوند که منظور از کیلوگرم چگالی آن میباشد مانند اسفنج ۳۰،۲۵،۲۰،۱۷،۱۵،۱۲ ودر نهایت ۳۵ کیلویی ؛ هرچه چگالی اسفنج بالاتر باشد طول عمر اسفنج بیشتر است اسفنج ۳۵ کیلویی و فوم‌‌‌های سرد بهترین گزینه برای نشیمن مبل میباشد.

🌟 پارچه

🔸🔹پارچه‌‌‌های استفاده شده در تولیدات این گروه از جنس نانو و محصول کشور ترکیه میباشد از مشخصه‌‌‌های این پارچه کیفیت بالای رنگ، تنوع در طرح و رنگ، بافتی بی نظیر، عدم استفاده از مواد شیمیایی حساسیت زا، عدم ایجاد پرز و مقاومت زیاد در برابر سایش و کمرنگ شدن، پاک شدن آسان از آلودگی، ضد آب و ضد حریق بودن آن است.

🌟 پایه‌ها و فِرم هایی که مبل روی آن سوار است.

🔸🔹پایه‌ها از اجزای پرمصرف مبل هستند، که تمامی‌وزن مبل و شخص استفاده کننده بر روی پایه‌‌‌های مبل میباشد و همچنین پایه‌ها نقش بسیاری د زیبایی مبل ایفا میکنند. به همین منظور این گروه از چوب وارداتی بسیار مقاوم که به چوب راش گرجستان معروف ا ست استفاده میکند که چوبی نیمه سنگین دارای بافتی همگن و مقاوم در مقابل حشرات و قارچ‌ها میباشد.

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

به مدیریت:علیرضا نقیه

 

 

 

 

_________مبل 7نفره اسپرت_______

__________________________

___________________

________تعمیرات مبلمان_________

 

 

مرکز تعمیر و بازسازی انواع مبل راحتی . استیل . سرویس خواب بصورت حرفه ای

بامجوز رسمی و ضمانت

 

 

 

 

فروش مبل در رهنان اصفهان , تعمیرات مبلمان در رهنان اصفهان , فروش سرویس خواب در رهنان اصفهان , تعمیرات سرویس خواب در رهنان اصفهان ,  مبل برند در رهنان اصفهان , تولیدی مبلمان در رهنان , قیمت مبل در رهنان , انواع مبلمان در رهنان اصفهان , تعمیرات مبلمان در اصفهان , تولیدی مبلمان علیرضا نقیه , مبل , مبل در اصفهان , مبل راحتی , مبل کلاسیک , سلطنتی , سرویس خواب , سیسمونی , جهیزیه , تعمیر مبل , تعمیر سرویس خواب , تولیدی مبل , مبل ,