تعمیرات کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی اسدی
پایدار صنعت اسدی در تهران

شماره های تماس:

09368733475

09197125173

09010566535

09197125163

⚜️ تعمیرات تخصصی

تعمیر ماشین آلات به صورت تخصصی توسط افراد مجرب و حرفه ای.

⚜️ تعویض قطعات

تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی با بهترین کیفیت و عمر مفید.

⚜️ بهینه سازی

بهبود عملکرد و بهینه سازی ماشین آلات با تغیرات مجاز.

⚜️ گارانتی تعمیرات

گارانتی و خدمات پس از فروش و ضمانت تعمیر ماشین آلات

⚜️ تولید و تعمیر کلیه تاسیسات و دستگاه های آشپزخانه صنعتی ، شیرینگ ، میکسر بلندر ، پرکن پودر و مایعات استیل و آهن و …

⚜️ شروع کار پایدار صنعت اسدی در قالب کارگاه در اواخر دهه 80 شمسی شکل گرفت. این مجموعه با تهیه کارگاهی تولیدی و ادوات مورد نیاز کار خود را در شهر کرج با کارگران و متخصصات توانمد جوان شروع نمود.

♻️ اهداف پیش رو

⚜️ تأمین ماشین آلات به منظور تولید چالشی اساسی برای کارخانجات محسوب می‌شود. دستیابی به دستگاهی ایده آل و مقرون به صرفه نیازمند بررسی بازار و تولید کنندگاه این حوزه است. گروه پایدار پکینگ همواره سعی نموده است تا با بررسی نیازهای بازار دستگاه های خود را مطابق میل و سلیقه مشتری با کار آمدی بالا طراحی نماید.

♻️ قیمت رقابتی

⚜️ همیشه در هر خریدی، قیمت کالا فاکتوری تایین کننده خواهد بود. در این کارگاه سعی شده است تمامی دستگاه های تولیدی چه در زمینه تجهزات آشپزخانه صنعتی و چه ماشین آلات بسته بندی قیمت ها رقابتی باشد تا خریداران به راحتی انتخاب کنند. ما در اینجا برای کاهش قیمت به دنبال کاهش کیفیت نرفته ایم بلکه با کاهش هزینه های جانبی کارگاه و اداره مجموعه سعی نموده ایم تا ماشین آلات را با حاشیه سود کمتری عرضه نماییم.

♻️ دستگاه های تولیدی

⚜️ مفتخریم که با سال ها تجربه در زمینه ماشین سازی دستگاه های گوناگونی را به محل کار و پیشه شما آورده ایم. در حال حاضر تولیدات این کارگاه شامل دو بخش است:

⚜️ ماشین های بسته بندی: نظیر دستگاه شیرینگ پک تونلی، دستگاه استرچ پالت نیمه اتوماتیک، دستگاه پرکن ادویه جات، میکسر بلندر پودری، انواع کانوایر نظیر دستگاه نوار نقاله بارگیری، نوار نقاله جلوی بسته بندی، دستگاه بالابر z و …

⚜️ لوازم و تجهیزات آشپزخانه صنعتی: نظیر انواع دیگ نظیر دیگ خورشت پز صنعتی و دیگ پلوپز صنعتی، ترولی های چرخ دار مانند ترولی حمل ظروف کثیف، ترولی حمل غذا، کباب پذ چدنی و تابشی، ساخت و طراحی کانتر سرد و گرم و سایر وسیال مورد نیاز در مطبخ و آشپزخانه …

♻️ اشتغال کارگر ایرانی

⚜️ مفتخریم که در این کارگاه مجموعه ای از جوانان خوشفکر و کارگران ایرانی دور یکدیگر مشغول خدمت رسانی به صنعت کشور هستند. با توجه به وضعیت بازار همواره سعی کرده ایم همیشه نیروهای ثابت در کارگاه داشته باشیم تا استغال کارگران ماهر پایدار پکینگ تامین گردد. پویایی این مجموعه به پاس لطف و اعتماد شما مشتریان عزیز است.

♻️ چرا پایدار صنعت اسدی

♻️ از حسن انتخابتان خرسندیم♻️ 

♻️ تعهد در انجام قرارداد
♻️ مسئولیت پذیر و پاسخگو به قرار
♻️ خدمات و پشتیبانی فنی بعد از تولید
♻️ پیگیری مشکلات احتمالی دستگاه ها
♻️ قیمت گذاری های اصولی و رقابتی
♻️ کاهش هزینه های تولید و قیمت نهایی
♻️ کوله باری از تجربه در ساخت و طراحی
♻️ استفاده از تجریبات با ارزش فنی در تولید

کیسه پرکن پودری

محصولات پودری و گرانولی با ماشین آلات بسته بندی مخصوص بارگیری می شوند. کیسه های مواد معدنی نظیر سیمان و گچ یا مواد خوراکی با قرار گیری در دهانه دستگاه به میزان دلخواه پر شده و وارد مراحل بعدی نظیر دوخت کیسه می شوند تا به دست مصرف کننده برسد. در پرکن کیسه ای معیار مواد پر شده با سنسور لودسل و سنجش وزن صورت می گیرد.

پرکن ادویه جات

سماق، فلفل، نمک و سایر طعم دهنده های پودری خوراکی در بسته های چند گرمی عرضه می شوند. دقت پر کردن در این بسته ها به دلیل تولید انبوه از همیت بسیاری برخوردار است. معمولا مکانیزم هایی نظیر کانتر، زمان سنج و سنسور لودسل بهترین کاربرد را برای این دستگاه ها دارند. اهمیت بهداشت در بخش های مختلف نیز میبایست در اولویت باشد.

♻️ شیرینگ پک تونلی

محصولاتی که برای عرضه در ظروف قرار می گیرند و به نوعی دارای پوشش اولیه هستند، برای حمل و نقل، انبارداری یا روانه کردن در بازار با فیلم هایی نایلونی پوشش داده می شوند تا بتوان به صورت دسته ای آن ها را انتقال و از گرد و غبار و رطوبت در امان نگه داشت.

♻️ ساخت شیرینگ پک

بصرفه و ارزان

دیگر نگران بسته بندی محصولات خود نباشید. ما در این کارگاه دستگاه شیرینگ پک را با بهترین کارایی و رقابتی ترین قیمت تولید می کنیم. کافیست نوع کالا و ابعاد آن را به ما بدهید و دستگاه مورد نظر خود را تحویل بگیرید! جابجایی دستگاه ساده است و با اتصال به لوله کشی گاز خانگی و برق تک یا سه فاز قابلیت استفاده دارد.

لیبل شیرینگ

نصب پوشش های نازک رنگی روی بطری و ظروف که به صورت حلقه ای و تیوبی هستند از کاربردهای خوب دستگاه شیرینگ است. تونل عبوری به نوعی طراحی می گردد که بخشی از ظروف در معرض حرارت قرار گیرد تا لیبل های رنگی قرار داده شده در آن قسمت منقبض و بچسبد.

♻️ کیسه پرکن پودری

محصولات پودری و گرانولی با ماشین آلات بسته بندی مخصوص بارگیری می شوند. کیسه های مواد معدنی نظیر سیمان و گچ یا مواد خوراکی با قرار گیری در دهانه دستگاه به میزان دلخواه پر شده و وارد مراحل بعدی نظیر دوخت کیسه می شوند تا به دست مصرف کننده برسد. در پرکن کیسه ای معیار مواد پر شده با سنسور لودسل و سنجش وزن صورت می گیرد.

♻️ پرکن ادویه جات

سماق، فلفل، نمک و سایر طعم دهنده های پودری خوراکی در بسته های چند گرمی عرضه می شوند. دقت پر کردن در این بسته ها به دلیل تولید انبوه از همیت بسیاری برخوردار است. معمولا مکانیزم هایی نظیر کانتر، زمان سنج و سنسور لودسل بهترین کاربرد را برای این دستگاه ها دارند. اهمیت بهداشت در بخش های مختلف نیز میبایست در اولویت باشد.

کیسه پر کن پودری

 

پرکن ادویه جات

تعمیر، تعویض و بهینه سازی اصولی دستگاه های شما

♻️ تعمیرات تخصصی ماشین آلات

تعمیر دستگاه های بسته بندی

بسیاری از دستگاه های بسته بندی و صنایع غذایی نظیر دستگاه پرکن پودری یا دستگاه استرچ پالت بعد از مدتی دچار استهلاک شده و کارایی خود را از دست می دهند. همچنین به منظور افزایش توان دستگاه می توان بخش هایی از آن را به صورت مجاز بهینه سازی نمود. این کار توسط پرسنل حرفه ای و سازنده این دست از ماشین آلات در پایدار پکینگ صورت می گیرد.

♻️ تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزاتی که در آشپزخانه رستوران و مطبخ ها مورد استفاده قرار می گیرند با کارکرد مداوم و یا حرارت هایی که معمولا در معرض آن هستند دچار خرابی می شوند. هتل داران و دارندگان آشپزخانه های صنعتی نیز برای بهینه سازی تجهیزات درون آشپزخانه خود نیازمند سرویسکاران مجاز و زبده هستند. تعمیر این دست از دستگاه ها هزینه های تحمیل شده بر مجموعه را به طور محسوسی کاهش خواهد داد.

♻️ تعمیرات تخصصی

تعمیر ماشین آلات به صورت تخصصی توسط افراد مجرب و حرفه ای.

تعویض قطعات

تعویض قطعات معیوب با قطعات اصلی با بهترین کیفیت و عمر مفید.

بهینه سازی

بهبود عملکرد و بهینه سازی ماشین آلات با تغیرات مجاز.

♻️ گارانتی تعمیرات

گارانتی و خدمات پس از فروش و ضمانت تعمیر ماشین آلات.

برخی از تولیدات این مجموعه عبارت است از:

ماشین آلات مربتط با بسته بندی مواد غذای
میکسر بلندر پودری –
دستگاه شرینک پک –
دستگاه استرچ پالت –
دستگاه پرکن پودری –
دستگاه کانوایر –

♻️ ماشین آلات مربتط با بسته بندی مواد غذایی

انواع ترولی / ترولی حمل غذا – ترولی حمل سیخ کباب – ترولی حمل ظروف کثیف –
انواع کباب پز تابشی – کباب پز چدنی –
دیگ پلوپز صنعتی – دیگ خورشت پز صنعتی –
– لوازم مهم و جانی نظیر: پاتیل خیساندن برنج – سرخ کن صنعتی دو لنگه – کانتر سرد و گرم و بسیاری از ملزومات کاربردی در آشپزخانه

♻️ تعمیر اجاق گاز صنعتی

از مشکلات مهمی که اجاق های طبخ در آشپزخانه و مطبخ ها مانند اجاق پلوپز زمینی دارند دود کردن و گرفتگی مشعل است. مشکلات در احتراق سبب مصرف بیش از حد گاز شده، آماده سازی غذا را را طولانی تر کرده و یکنواختی پخت را از بین می برد.

♻️ تعمیر دیگ پخت و پز

باز و بسته شدن های مکرر درب دیگ های رستورانی نظیر دیگ پلوپر صنعتی یا دیگ خورشت پر صنعتی سبب می شود از حالت آب بند بودن خارج شود و بخار و حرارت در هنگام کار از کناره ها تخلیه شود. آتش خانه دیگ نیز از بخش هایی است که به دلیل حرارت بالا دچار تخریب و ایراد می شود.

♻️ تعمیر کانتر سرد و گرم آشپرخانه

کانتر سرد و گرم به جهت نگهداری خوراکی های آماده شده در سلف ها و یا داخل آشپزخانه استفاده می شوند. تغییر در میزان گاز دستگاه سبب افت قدرت دمایی می شود که نیازمند بررسی و گاها شارژ مجدد می باشد.

♻️ تعمیر چرخ گوشت رستورانی

کارکرد مداوم و چرخ کاری انواع گوشت های مخلوط و سپس شستن بخش های مختلف به مرور باعث کند شدن تیغه آسیاب دستگاه چرخ گوشت رستورانی می شود. تیز کردن و در مواردی تعویض تیغه برش، سبب روان تر شدن کار می گردد.

♻️ تعمیر تجهیزات آشپزخانه صنعتی

Maintenance یا نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف شامل کلیه عملیاتی می شود که برای سالم و مرتب نگاه داشتن وسایل کار چه ماشین و چه غیر ماشینی انجام می گردد. تجهیزاتی که در آشپزخانه رستوران و مطبخ ها مورد استفاده قرار می گیرند نظیر کانتر سرد و گرم و یا سرخ کن صنعتی دو لنگه با کارکرد مداوم و یا حرارت هایی که معمولا در معرض آن هستند دچار خرابی می شوند. هتل داران و دارندگان آشپزخانه های صنعتی نیز برای بهینه سازی تجهیزات درون آشپزخانه خود نیازمند سرویسکاران مجاز و زبده هستند.

♻️ تعمیرات تجهیزات آشپزخانه صنعتی

نقش قسمت تعميرات تنها تعمير تجهیزات خراب نمي باشد بلكه بايد مرتبا در فواصل مشخص دستگاه ها را بازديد کرد، روغنكاري نمود، نظافت کرد و یا در صورت لوازم يدكي و احتياجات را تنظيم نموده و برنامه های تعميرات اساسي و تعميرات غير اساسي را پي ريزی كند.

اغلب تجهیزات آشپزخانه صنعتی به دلیل برخورد با آب و شستشوی مداوم دچار خرابی و خوردگی می شود که با تعویض و رسیدگی به موقع سبب جلوگیری از خرج های آینده می شود.

♻️ بهینه سازی ملزومات آشپزخانه صنعتی

همیشه بهینه سازی ابزارآلات سبب بالاتر رفتن راندمان و کارایی می شود. در بسیاری از ادوات و تجهیزاتی که به منظور پخت و پز در مطبخ ها و رستوران ها به کار گرفته می شود، با اعمال تغییرات می توان بهبود عملکرد را شاهد بود. این بهینه سازی میبایست توسط تعمیرکار مجاز و استادکار صورت گیرد تا از صدمات احتمالی به دستگاه و خسارات فردی و لطمات بعدی آن جلوگیری شود. این تغییرات می تواند از ساده ترین کار مانند تغییر در شیرهای کم و زیاد کردن حرارت یک اجاق پلوپز زمینی باشد، تا پیاده سازی تغییر در مکانیزم بسته شدن درب انواع دیگ خورشت پز صنعتی به منظور کاهش اطلاف دما و تسریع در پخت.

♻️ 4 مرحله برای تعمیر دستگاه شما ♻️

تعویض قطعات و اورهال

برخی تولید کنندگان برای ارزان تر کردن تولیدات خود از قطعات ارزان تر استفاده می کنند. ممکن است این بخش کار کند اما مورد رضایت مصرف کننده نباید. برای مثل مشعل های موجود در کوره دستگاه شرینک پک گاهی به دلیل استاندارد نبودن قطر و فواصل سوراخ، دچار گرفتگی و در نتیجه کاهش بارده حرارتی می شوند. در این مواقع تعویض این بخش با برنر یا مشعل های گازی استاندار با اندازه متناسب با کوره این نقصان مرتفع می گردد.

تعمیر دستگاه شیرینگ پک

از بخش های مهم دستگاه شرینک پک که در هنگام کار دچار آسیب دیدگی می شود کوره پخت است. گاهی دما در این کوره به دلایل مختلفی نظیر عایق کاری نامناسب و متعادل نبودن گرم کننده های گازی و برقی با توجه به ابعاد کوره، عملیات گرم شدن نایلون بسته بندی به خوبی انجام نمی شود.

تعمیر دستگاه پرکن پودر

دقت در ماشین های پرکن به دلیل نوع کاربری از اهمیت بسیاری برخوردار است. با توجه به نوع مکانیزم عملکردی در دستگاه پرکن پودری نظیر لودسل یا تایمر، تنظیم و کالیبره نمودن حسگر های این بخش اهمیت زیادی دارد تا کیفیت تولید همواره حفظ شود.

تعمیر دستگاه میکسر پودر

میکسر بلندر پودری ماشین های پر استهلاکی نیستند اما زیاد شدن وزن مخزن از مواد سنگین و استفاده های مکرر سبب مشکلات در بلبرینگ ها و شفت دستگاه می شود که نیازمند تراشکاری و تعویض قسمت هایی از دستگاه است. خروجی مواد در زیر مخزن نیز از مواردی است که می تواند بهینه سازی شود.

تعمیر دستگاه استرچ پالت

بلبرینگ هایی که تحمل وزن پالت می کنند در معرض بیشترین آسیب هستند. تعویض به موقع و استفاده از جنس های مرغوب سبب می شود کارایی دستگاه استرچ پالت بالاتر رفته و از خرابی های ناشی در این ناحیه جلوگیری شود. خرابی های آسانسور در ستون دستگاه نیز شایع است.

♻️تعمیرات در صنایع مختلف 

🔸🔹تعمیرات در صنایع مختلف شامل کلیه عملیاتی می شود که برای سالم و مرتب نگاه داشتن وسایل کار چه ماشین و چه غیر ماشینی انجام می گردد. تجهیزاتی که در آشپزخانه رستوران و مطبخ ها مورد استفاده قرار می گیرند نظیر کانتر سرد و گرم و یا سرخ کن صنعتی دو لنگه با کارکرد مداوم و یا حرارت هایی که معمولا در معرض آن هستند دچار خرابی می شوند. هتل داران و دارندگان آشپزخانه های صنعتی نیز برای بهینه سازی تجهیزات درون آشپزخانه خود نیازمند سرویسکاران مجاز و زبده هستند.

♻️تعمیرات تجهیزات آشپزخانه صنعتی 

🔸🔹نقش قسمت تعميرات تنها تعمير تجهیزات خراب نمي باشد بلكه بايد مرتبا در فواصل مشخص دستگاه ها را بازديد کرد، روغنكاري نمود، نظافت کرد و یا در صورت لوازم يدكي و احتياجات را تنظيم نموده و برنامه های تعميرات اساسي و تعميرات غير اساسي را پي ريزی كند.

🔸🔹اغلب تجهیزات آشپزخانه صنعتی به دلیل برخورد با آب و شستشوی مداوم دچار خرابی و خوردگی می شود که با تعویض و رسیدگی به موقع سبب جلوگیری از خرج های آینده می شود.

♻️بهینه سازی ملزومات آشپزخانه صنعتی 

🔸🔹همیشه بهینه سازی ابزارآلات سبب بالاتر رفتن راندمان و کارایی می شود. در بسیاری از ادوات و تجهیزاتی که به منظور پخت و پز در مطبخ ها و رستوران ها به کار گرفته می شود، با اعمال تغییرات می توان بهبود عملکرد را شاهد بود.

🔸🔹این بهینه سازی میبایست توسط تعمیرکار مجاز و استادکار صورت گیرد تا از صدمات احتمالی به دستگاه و خسارات فردی و لطمات بعدی آن جلوگیری شود.

🔸🔹این تغییرات می تواند از ساده ترین کار مانند تغییر در شیرهای کم و زیاد کردن حرارت یک اجاق پلوپز زمینی باشد، تا پیاده سازی تغییر در مکانیزم بسته شدن درب انواع دیگ خورشت پز صنعتی به منظور کاهش اطلاف دما و تسریع در پخت.

🔸🔹از مشکلات مهمی که اجاق های طبخ در آشپزخانه و مطبخ ها مانند اجاق پلوپز زمینی دارند دود کردن و گرفتگی مشعل است. مشکلات در احتراق سبب مصرف بیش از حد گاز شده، آماده سازی غذا را را طولانی تر کرده و یکنواختی پخت را از بین می برد.

🔸🔹باز و بسته شدن های مکرر درب دیگ های رستورانی نظیر دیگ پلوپر صنعتی یا دیگ خورشت پر صنعتی سبب می شود از حالت آب بند بودن خارج شود و لاستیک خاصیت خود را ازدست بدهد و بخار و حرارت در هنگام کار از کناره ها تخلیه شود.

🔸🔹 آتش خانه دیگ نیز از بخش هایی است که به دلیل حرارت بالا دچار تخریب و ایراد می شود به خاطر این که قیمت تمام شد دستگاه ارزان تر بیفتد اغلب شرکت ها به جای ورق استیل از ورق آهن استفاده میکنند.

🔸🔹کانتر سرد و گرم به جهت نگهداری خوراکی های آماده شده در سلف ها و یا داخل آشپزخانه استفاده می شوند. تغییر در میزان گاز دستگاه سبب افت قدرت دمایی می شود که نیازمند بررسی و گاها شارژ مجدد می باشد.

🔸🔹کارکرد مداوم و چرخ کاری انواع گوشت های مخلوط و سپس شستن بخش های مختلف به مرور باعث کند شدن تیغه آسیاب دستگاه چرخ گوشت رستورانی می شود. تیز کردن و در مواردی تعویض تیغه برش، سبب روان تر شدن کار می گردد.

مدیریت:آقای علی اسدی

شماره های تماس:

09368733475

09197125173

09010566535

09197125163

 

 

 

 

 

 

 

 

اسدی تجهیزات: تعمیر دیگ چلو پز و خورشتی
🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
اسدی تجهیزات: تعمیر کبابپز ریلی و سنتی

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
اسدی تجهیزات: تعمیر چرخ گوشت و سیب زمینی سرخ کن

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
اسدی تجهیزات: تعمیر کانتر گرم و سرد

 

 

 

 

دستگاه میکسر بلندر , تفاوت میکسر و بلندر , میکسر پودر دست دوم , میکسر پودر کوچک , میکسر بلندر پودری , میکسر پودری عمودی , مخلوط کن پودر صنعتی , بلندر , تعمیر دیگ چلو پز و خورشتی , تعمیر کبابپز ریلی و سنتی , تعمیر چرخ گوشت و سیب زمینی سرخ کن , تعمیر کانتر گرم و سرد , تعمیر سرخ کن , تعمیر سرخ کن , تعمیر دیگ چلو پز و خورشتی , تعمیر کبابپز ریلی و سنتی , تعمیر چرخ گوشت و سیب زمینی سرخ کن , تعمیر کانتر گرم و سرد , تعمیر سرخ کن ,