Address & Contact

ماشین آلات عمرانی بتنی محرمی در تهران

🔴تراک میکسر چیست؟

❇️تراک میکسر در واقع کامیون‌های مخصوصی جهت حمل بتن از محل تولید که معمولاً کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید بتن یا از محوطه پروژه‌های ساخت و ساز به محل بتن‌ریزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کامیون‌ها با قرارگیری زیرِ دستگاه بچینگ اقدام به بارگیری بتن می‌کنند و پس از طی مسافتی نسبت به تخلیه آن در محل مورد نظر اقدام می‌شود.

🔴انواع تراک میکسر👇
💠تراک میکسر‌های دارای پمپ

🔸میکسر‌های دارای پمپ به لحاظ هزینه یکی از به صرفه‌‌ترین تراک میکسر‌ها هستند که استفاده از آن‌ها مزایای بالقوه زیادی در پی خواهد داشت. این نوع از تراک میکسر‌ها قادر هستند که به لطف بهره گیری از سیستم پمپاژ طولانی، بتن را در ارتفاع‌های بالاتری تخلیه کنند. کامیون‌های حمل و مخلوط بتن مقدار نیاز به نیروی کار را به میزان ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.

💠تراک میکسر‌های حجمی

🔸این نوع از تراک میکسر‌ها ویژگی‌های بسیار منحصر به فردی دارند. به طور کلی این نوع از تراک میکسر ترکیبی از تراک میکسر‌های متحرک و تاسیسات بچینگ است و مزایای بالقوه این دو سیستم نیز در این نوع از تراک میکسرها به چشم می‌آیند.

🔸این تراک میکسر‌ها تمامی مواد و مصالح خام مورد نظر برای تهیه بتن در مخازن جداگانه ذخیره و قرار داده می‌شوند. هرگاه که نیاز باشد، این کامیون می‌تواند با اندازه گیری وزن مورد نیاز آن‌ها را با بتن تازه مخلوط کند.

🔸این ویژگی میزان هدر رفت مواد و مصالح را کاهش می‌دهد و به همین سبب موجب صرفه جویی‌های زیادی در هزینه می‌شود. علاوه بر این، توانایی حمل بتن در مسافت‌های طولانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزیت‌های این نوع از ترک میکسر‌ها به شمار می‌آید.

💠تراک میکسر‌های سنگین

🔸این نوع از تراک میکسر‌ها در واقع کامیون‌هایی دو دیفرانسیل هستند و به همین دلیل هم در مقایسه با انواع دیگر تراک میکسرها از قدرت موتور بسیار بالاتری برخوردار هستند. این تراک میکسر با بهره گیری از موتور قدرتمندی که برای آن تعبیه شده است، قادر هستند که در شرایط مختلف زمین به بهترین نحو عمل کنند.

🔸این دو از تراک میکسر‌ها می‌توانند که حجم بسیار زیادی از بتن را در هر روز تولید و تخلیه کنند و از رو استفاده از آن‌ها در پروژه‌های ساختمانی که مقیاس بزرگتری دارند بسیار رایج است.

 

تراک میکسر , انواع تراک میکسر , تولید تراک میکسر در تهران , تولید انواع ماشین آلات عمرانی و بتنی در تهران , تولیدکننده تراک میکسر و ماشین آلات عمرانی بتنی رباط محرمی در تهران , تراک میکسر سنگین , تراک میکسر حجمی , تراک میکسر پمپی ,