پخش انواع لوازم و ابزار مبل و پارچه مبلی

تولید مبلمان و پخش انواع فوم های سرد و اسفنج در ابعاد و اندازه های مختلف و کلیه ملزومات مبل و ابزار مبل

پخش کننده انواع پارچه های مبلی:استیل ، راحتی ، کلاستیک

نماینده رسمی شرکت پیک فوم،بسپار فوم غرب ، شرکت تکتاز ،شرکت پیشگام ابر البرز ، شرکت بسپار ابر کاسپین، شرکت ابر زاگرس ، شرکت ابر آراد،بسپار فوم ایرانیان و شرکت رایان فوم پردیس

❇️معرفی محصولات و ابزار مبل سازی:
پایه مبل

پایه ها از مهم ترین قسمت مبلمان می باشند، که در انواع و مدل های زیادی از جمله : پایه مبل مدل لیوانی، پایه مبل مدل وندا، پایه مبل مدل فلوریدا، پایه مبل استیل، پلاستیکی، ال و… وجود دارند.اگر پایه مبل شما به هر دلیلی خراب شود، می توانید با تعمیر و یا تعویض آن دوباره استفاده کنید و آن را دور نیاندازید.

دکمه مبلی

یکی از مواردی که به مبلمان زیبایی می بخشد دکمه مبلی می باشد، که در مدل های متنوع فراوانی وجود دارند. جنس دکمه ها می تواند از پلاستیک در رنگ های متنوع و مختلف وجود داشته باشد که به راحتی با مبلمان هم خوانی داشته باشد.دکمه های شیشه ای و نگینی نیز زیبایی چشمگیری به مبلمان شما می بخشد، در زیر به چند نمونه از انواع دکمه مبلی می پردازیم :

دکمه مدل خرمایی

نگین برگی

نگین مینیاتوری

نگین ستاره ای

پولک دکمه ترک

  چسب

کاربرد چسب در مبل سازی بسیار مهم است، چسب چوب استفاده شده باید به قدر کافی قدرت نگه داشتن تکه های چوب مبلمان را در کنار یکدیگر داشته باشد.

  نوار مبلی

نوار مبلی یکی دیگر از ابزارهایی است که در تولید مبلمان کاربرد دارد. در اینجا به چند نمونه از پرکاربردترین آن ها اشاره می کنیم : نوار کش، نوار زیر مبل، گونی سفید و قرمز، ثرمه طنابی، نوار ثرمه، نخ مغزی و …

 نما مبل

یکی از تاثیرگذار ترین قسمت های مبل نمای آن می باشد. تاج های موجود در ابزار مبل شامل : نما ویرگول، تاج ۸۰ سانت، تاج درنا در ۳ اندازه مختلف، تاج هارمونی می باشند.

  فوم

فوم و اسفنج های استفاده شده در مبلمان اگر جنس خوبی نداشته باشند، هنگام نشستن راحتی لازم به شما دست نمی دهد و بعد از مدتی خراب و به یک حالت پرس مانند تبدیل می شود. برای تعمیر و تعویض فوم و اسفنج مبلمان موردنظرتان می توانید به راحتی اقدام کنید.

 ملزومات

دیگر وسایل لازم برای مبل سازی شامل : دستگیره پشت صندلی ( روپیچ و تک پیچ ) ، کاتر و تیغ کاتر، قالب دکمه ترک، نخ شش لایه، یراق پاتریس در سایزهای مختلف، یراق بارسلون، فنر زیگزاگ، زیپ سر زیپ، سرپیستوله برنجی و… می باشند که در ابزار مبل موجود می باشند.

 

به مدیریت:آقای فرجی

 

 

 

انواع مبلمان
تولید وفروش فوم های پلی اتلن

 

پخش انواع فوم های خودرو ای درابعادمختلف ایرانی سواری وانت نیسان وماشین سنگین
پخش انواع پایه های مبلی در ابعاد و اندازهای مختلف

 

نوار مبلی

 

پارچه های مبلی

 

دستگیره مبلی

 

دگمه مبل

 

 

 

 ابزار ساخت مبلمان , انواع ابزار مبلمان , پارچه مبلی , پایه مبل , نوار مبلی , چسب , فوم و اسفنج مبل , انواع پارچه مبلی در تهران , انواع ابزار مبلمان در تهران , قیمت انواع ابزار مبل سازی در تهران , تولیدی مبلمان و پخش انواع فوم سرد مبلی و اسفنج فروشگاه ولی عصر در تهران , ناج مبل , دکمه مبلی , پارچه مبل استیل , پارچه مبل کلاسیک , پارچه مبل راحتی , انواع اسفنج مبلی در تهران , فروشگاه ابزار مبل ولی عصر در تهران ,