Address & Contact

Our Address

تهران،پاکدشت،جمال آباد،بعد از طالقانی،نبش جماران ۱۳

Telephone

تولید بخاری هیزمی و منقل در پاکدشت

🌟تولید انواع بخاری هیزمی 
🌟تولید انواع استند گل و انواع سرتاس 
🌟تولید انواع منقل در طرح و رنگ بندی و اندازهای مختلف 
 ✳️بخاری هیزمی  

🔻بخاری های هیزمی تجهیزات گرمایشی ای هستند که به دلیل زیبایی در طراحی، جلوه ای کلاسیک و خیره کننده به محیط می دهد و برای استفاده در فضای ویلاها، کافی شاپ ها و رستوران های سنتی بسیار مناسب می باشد.

🔻چنانچه تصمیم به خرید بخاری های هیزمی دارید محصولات ما را مشاهده نمایید و با توجه به نیاز خود و مشخصات محصولات بهترین تصمیم گیری را نمایید.

 ✳️مزیت بخاری های هیزمی 

💥یکی از مزیت های این بخاری این است که نسبت به بخاری های گازی یک بخاری ارزان قیمت محسوب می‌شود و با صرف هزینه کمتری می‌توان آن را تولید کرد. مزیت بعدی آن، نوع سوخت آن است.

💥برای افرادی که امکان تهیه هیزم و سوخت مورد نیاز آنها از طبیعت برایشان ممکن است، هزینه ای بابت مصرف سوخت پرداخت نمی کنند، در صورتی که در بخاری های گازی بابت مصرف گاز باید هزینه زیادی را پرداخت کنیم.

 ✳️نکات مهی که برای استفاده از بخاری های هیزمی باید بدانید 

🔰مدل چیدن هیزم ها 

🔹🔸شیوه چیدن هیزم ها در بهترسوختن بخاری، مهم وموثر است. شیوه درست چیدن هیزم به این صورت است که ابتدا هیزم ها را به شکل مخروطی بچینید. در ابتدا از هیزم های خشک تر ونازک تر شروع کنید.

🔹🔸برای برافروختن آتش از نفت ومواد نفتی استفاده نکنید زیرا باعث شعله ورشدن یکباره شده، دود آن، بخاری را سیاه وکثیف کرده و ممکن است شیشه آن را بشکند.

🔰لوله بخاری 

🔹🔸نکته بعدی درباره ارتفاع لوله بخاری است. لوله بخاری را یک متر بالاتر از پشت بام قرا دهید. حتما برای لوله بخاری، کلاهک تهیه کنید. بهترین ومطمئن ترین نوع کلاهک، کلاهک های مدل H هستند.

🔰مراقبت از شیشه 

🔹🔸برای جلوگیری از شکسته شدن شیشه بسیار مراقب باشید که در زمان روشن بودن بخاری که شیشه داغ است، حتی یک قطره آب هم روی بخاری ریخته نشود.

🔰طرز استفاده از هیزم 

🔹🔸هیزم ها را در قسمت انتهایی بخاری قرار دهید نه ابتدایی آن. این کار باعث می‌شود شیشه یکباره داغ نشود. محفظه بخاری را هم پر از هیزم نکنید. این کار ممکن است به مرور زمان، رنگ بخاری را از بین ببرد.

🔰خاکستر چوب 

🔹🔸از خاکستر تولید شده از سوخت هیزم می‌توانید در باغچه و تمیز کردن شیشه خود بخاری، استفاده کنید.

🔰قبل از استفاده 

🔹🔸قبل از نصب و استفاده از بخاری، یکبار بخاری را در فضای باز روشن کنید تا بوی دود ناشی از مواد رنگی و چربی فلزات از بین برود.

 ✳️استند‌ گل 

🔺در واقع استند‌های گل که اغلب به جا گلدانی و پایه گل معروف هستند به وسیله‌ای گفته می‌شود که می‌توان برای قراردادن گل بر روی آن استفاده کرد‌، که علاوه بر جذابیت فضا و دیزاین‌، باعث نظم و ساماندهی گلدان‌های گل می‌شود.‌‌ که این استند‌ها همانند بوفه و ویترین طبقاتی است و تفاوت اصلی آن‌ها نداشتن درب است‌.‌‌

🔺امروزه به دلیل تنوع گل و گیاه استند‌های گل فلزی به دلیل مقاومت بالا می‌تواند گل‌هایی را که دارای وزن بالایی هستند متحمل شوند.‌‌ که اغلب از فلز آهن برای ساخت استفاده می‌کنند.‌‌ ترکیب چوب و فلز از شگفتی‌های استند‌های گل است که پایه این استند‌ها از فلز و سطح آن از چوب است که با توجه به گیاهان و چیدمان خود می‌توان بهترین گزینه را انتخاب کرد.‌‌

 ✳️سرتاس چیست؟

💠سرتاس وسیله ای است که از آن برای نمونه برداری غلات، حبوبات و … استفاده می شود. این وسیله را می توان یک ابزار قدیمی اما کاربردی دانست که از آن در بقالی ها، عطاری ها، آشپزخانه ها و … استفاده می شود.

💠امروزه با اینکه نقش سرتاس در فروشگاه ها و مغازه ها کمرنگ شده است اما هنوز هم بسیاری از بقالی ها و فروشندگان مواد خشک از انواع سرتاس استفاده می کنند. سرتاس ها از مواد متفاوتی ساخته می شوند در واقع امروزه سرتاس ها می توانند از انواعی از مواد ساخته شوند.

💠در گذشته سرتاس ها اغلب از موادی مانند آهن و روی و آلیاژ های دیگر آهن ساخته می شوند. با گذشت زمان سرتاس ها به تدریج از مواد دیگری مانند چوب و پلاستیک ساخته شدند.

 ✳️منقل چیست؟

🔹🔸کباب پز و منقل (باربیکیو) جز یکی از اصلی ترین لوازمی میباشد که با آن می توانید انواع کباب را در کمترین زمان ممکن و با خوشمزه ترین روش تهیه کنید، به خصوص اینکه پخت و پز گوشت در این روش بسیار ساده تر است.

🔹🔸کباب پز و منقل (باربیکیو) جز ابزاری است که براحتی می توانید از آن در خانه یا بیرون از منزل استفاده کنید. شما به راحتی می توانید غذاهای مختلفی مانند گوشت، مرغ، ماهی و … روی آن طبخ کنید.

به مدیریت:علی خلیفه هادی

 

 

تولید انواع استند گل و بخاری هیزمی علی در تهران , تولید انواع استند گل در تهران , تولید بخاری هیزمی در تهران , قیمت استند گل در پاکدشت ,  قیمت بخاری هیزمی در پاکدشت , تولید منقل در پاکدشت , قیمت منقل در پاکدشت , تولیدی استند و بخاری خلیفه هادی , منقل مینیاتوری در پاکدشت , قیمت منقل مینیاتوری در پاکدشت ,