تولیدی انواع سنگ محمدی در لرستان

✳️ویژگی های سنگ اسلـب چیست؟

💫فرآوری و آماده سازی سنگ به صورت اسلب مزایای بسیار زیای نسبت به روش های قدیمی داشته و جدا از زیبایی و چشم نواز بودن سنگ، استحکام و طول عمر سنگ نیز به طور چشمگیری افزایش می یابد.در این روش فرآوری از دستگاه های با کیفیت و مدرن جهت برش و کالیبراسیون و همچنین ساب و صیقل کاری سنگ استفاده می شود و با توجه به عملیات اپوکسی کاری و نصب توری پشت ورق اسلب ، امکان شکستگی و خرد شدن سنگ به حداقل می رسد.

🔰به طور کلی مزایای استفاده از سنگ اسلب عبارتند از:

💥استحکام بیشتر 

💥زیبایی خیره کننده 

💥کاهش پرت و ضایعات در تولید 

💥دقت و کیفیت در برش 

💥کیفیت بیشتر نسبت به سنگ های تایل 

💥سهولت در حمل و نقل و بارگیری 

💥سهولت در انتخاب سنگ 

💥قابلیت ایجاد صفحه های بوک مچ و فورمچ 

💥قابلیت نورپردازی  

✳️کاربرد سنگ ‌های اسلب 

🔰به طور کلی در فضاهای مختلفی از ساختمان می توان از سنگ های اسلب استفاده کرد. از جمله این فضاها عبارتند از :

🔺🔻فضای داخلی ساختمان 
🔺🔻سنگ فرش کف لابی 
🔺🔻سنگ فرش کف هال و پذیرایی 
🔺🔻سالن های ورودی 
🔺🔻فضای پشت تلویزیون (دیوار پشت تی وی)
🔺🔻ورودی ساختمان 

کف آسانسوری پاتریس

✳️انواع سنگ اسلب 

🔰سنگهای اسلب چینی 

🔹🔸سنگ چینی یا کریستال از سنگ هایی است که از گذشته در صنعت ساختمان سازی حضور داشته و همیشه جایگاه خود را حفظ نموده است. از ویژگی های مهم این سنگ می توان به قیمت خرید مناسب، جذب آب بسیار ناچیز و قابلیت ایجاد قاب های بوک مچ (دوتایی) و فور مچ (چهارتایی) با استفاده از سنگ اسلب در فضا های مختلف اشاره نمود.

🔹🔸به همین منظور فروش و استفاده از انواع سنگ اسلب چینی سفید در فضا ها و مکان هایی که در معرض رطوبت و تماس مداوم با آب هستند نظیر سرویس های بهداشتی، حمام های لوکس و مستر، روشویی و استخر ها بسیار متداول می باشد.

🔰سنگهای اسلب تراورتن 

🔹🔸تراورتن ها جدیدترین سنگ های تشکیل شده در سطح زمین به حساب می آیند. وزن تراورتن ۲۵۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. سنگ تراورتن علاوه بر مقاومت مناسب دارای ظاهری زیبا، صیقل پذیری ایده آل و ابزار پذیری مناسب می باشد که همین خاصیت باعث استقبال بسیاری از مجسمه سازان در به کارگیری این سنگ شده است.

🔹🔸به علت وجود خلل و فرج موجود در این سنگ، ملات داخل آن نفوذ کرده و چسبندگی بالایی را ایجاد می کند و این سنگ را برای استفاده در فضای داخلی و نمای بیرونی ساختمان مناسب کرده است. این سنگ دارای طبیعتی گرم است که در آن جلوه سنتی و روستایی دیده می شود. سنگ تراورتن اسلب بیشتر در دیوارها و نماهای داخلی کاربرد دارد.

🔰سنگهای اسلب گرانیت 

🔹🔸اسلب سنگ گرانیت به سنگ همه کاره معروف بوده و ویژگی هایی چون دوام بسیار زیاد، زیبایی خیره کننده و بی نظیر بودن دارد. سنگ اسلب گرانیت نسبت به سایر سنگ های مرمریت، تراورتن، اونیکس و … از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد. این نوع سنگ با توجه به به استحکام بسیار بالایی که دارد، در فرآیند تولید کمتر دچار شکستگی می شود.

🔰سنگهای اسلب مرمر 

🔹🔸سنگ مرمر (Onyx Marble) از سنگ‌های دگرگونی است که از دگرگونی سنگ آهک تشکیل شده که کانی اصلی تشکیل دهنده آن پایدارترین حالت کربنات کلسیم است. این کانی دارای بلورهای درشت و مشخص یا به صورت توده‌های دانه ‌ای می‌باشد است که بارزترین مشخصه آن عبور نور از آن به دلیل خلوص بالا و شفافیت (برعکس مرمریت) است.

🔹🔸 از این سنگ عموما در دیوار ها و نمای داخلی ساختمان استفاده میکنند. همچنین از این سنگ میتوان در کف و دیوار های داخلی هم استفاده کرد.

🔰سنگهای اسلب مرمریت  

🔹🔸مرمریت ها، سنگ های آهکی متراکمی هستند که ناشی از فشار طبقات رویی و تراکم رسوبات کربنات کلسیم به وجود آمده اند. این سنگ، مقاوم در برابر آتش و فرسایش بوده و در کنار استحکام و مقاومت بالا دارای زیبایی و تنوع رنگ بسیاری می باشد.

🔹🔸 وقتی به تاریخ مراجعه می کنیم می‌بینیم که در ایران باستان و یونان از این سنگ بسیار استفاده می شده و مجسمه های نیز از آن دوره به جای مانده است. دانه بندی ریز یا متوسط و بافت شکری از مشخصات این سنگها به شمار می آید.

🔹🔸از ویژگی های سنگ مرمریت می توان به تخلخل کم، جذب آب پایین، مقاومت بیشتر نسبت به سنگ های تراورتن و تنوع در رنگ اشاره کرد. به همین دلیل بیشتر در کف سالن ها و سرویس های بهداشتی، دیوارها می توان از این سنگ استفاده کرد.

به مدیریت: غلامحسن محمدی

 

امپرادو

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

پرشین گری

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

لایمستون

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

سنگ مرم

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

تراورتن

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

چینی ازنا

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

چینی ازنا

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

چینی ازنا 

 

 

 

تولیدکننده انواع سنگ اسلب ساختمانی و صادراتی کف آسانسوری محمدی در لرستان , تولیدکننده انواع سنگ اسلب در لرستان , تولیدکننده انواع سنگ ساختمانی در لرستان , تولیدکننده انواع سنگ صادراتی در لرستان , تولیدکننده انواع سنگ کف آسانسوری در لرستان , تولیدکننده انواع سنگ در لرستان , تولیدی سنگ در لرستان , قیمت سنگ اسلب در لرستان , قیمت سنگ کف آسانسوری در لرستان ,