Address & Contact

Our Address

تهران، پاکدشت، فرون آباد، حاجی آباد، خیابان پاسارگاد، جنب بنگاه ابوالفضل

Telephone

تولید فروش و نصب چتر و آلاچیق سایبان سرا در تهران

🔸 تولید فروش و نصب سایبان و چتر

🔸 تولید کننده انواع سایبان و آلاچیق

🔸 تولید و تعمیر چتر

🔸 فروش و پخش آلاچیق چتر و سایبان

🔸 تولیدی انواع چتر و سایبان

شماره تماس :

09338023933

09197595845

 سایت فروشگاهی سایبان سرا

saybansara.com

🔰 سایبان چتری

⛱ لذت بردن از اوقات خوش در فضای بیرون از اتاق ، فضای باغ یا فضای بیرون شما نباید به آب و هوا وابسته باشد. با مجموعه ای از چتر ها و سایبان ها در فضای باز ، از خود محافظت کنید. شما به راحتی می توانید نیازهای خود را با انتخاب گسترده ای از سبک ها و طرح های سایبان های چتری از جمله چترهای میزهای پاسیو ، با پایه یا دیوار آویز مطابقت دهید. بنابراین ، چه به سایه خورشید و چه در پناهگاه از باران احتیاج دارید ، راحتی فضای بیرون شما هرگز محدود نخواهد شد.

🔴 ویژگی سایبان چتری چیست ؟

استفاده آسان: سیستم این نوع سایبان ها با کاربرد آسان ، جمع آوری و پایین آمدن سایبان را آسان می کند. فناوری موجود در این سیستم باعث می شود که چتر را کج نکنید ، به گونه ای که می توانید با داشتن این نوع سایبان های چتری در فضای باز از سایه به هر زاویه ای لذت ببرید. همچنین ، این ها برای پوشش بهتر سایه کج می شود. حتی پیچیدن راحت تر درمواقعی که در هر نوع آب و هوایی می توان آن ها نگه داشت. بسته بندی راحت و طولانی در اطراف تسمه نیز باعث می شود که در روزهای بادی اتفاقی برای آن ها نیفتد.

مقاوم بودن: سایبان از پارچه بادوام ساخته شده است هم چنین این سایبان ها دارای رنگ غنی است و بسیارمقاوم است هم چنین بسیار زیبا عمل می کند و ساختاری محکم دارد.

کیفیت عالی : به سادگی این چتر را با استفاده از عملکرد شیب به زاویه مناسب کج کنید بدون این که نگران آسیب به آن باشید.

قیمت مناسب: این نوع سایبان ها دارای قیمت مناسب است.

⚜️ سایبان

💠 استفاده از سایبان از گذشته تا به امروز متداول بوده است و بهترین کاربرد آن برای فضای باز است تا بتوان آسوده و راحت در هر شرایط جوی از هوای فضای آزاد لذت برد و یا سایه مطبوع برای مغازه و ماشین ایجاد کرد.

سایبان های قدیمی به مرور جای خود را به سایبان های متحرک دادند و کار با آنها آسان‌تر شد و می‌توان این سایبان ها را در زمان عدم استفاده از آن جمع کرد و یا در صورت لزوم پارچه آن را تمیز نموده با پیشرفت تکنولوژی برای صاحب آنها امکان اتصال موتور هم ممکن شده و امروزه سایبان ها به صورت برقی کار می‌کند برای حرکت دادن و باز و بسته کردن سایبان دیگر نیاز به اهرم یا نیروی دستی نداریم و می‌توانیم به آسانی با ریموت آن را کنترل کنید این وضعیت سایبان را پرکاربردتر و محبوب تر کرده است تا علاوه بر زیبایی و ایجاد هوای خنک کار با آنها هم آسانتر شود یکی دیگر از مزایای سایبان های جدید قابلیت تنظیم شیب آنها می باشد که در ساعات مختلف شبانه روز و با توجه به زاویه تابش آفتاب زاویه شیب آن نیز قابل تنظیم می باشد تا بتواند بهترین سایه را ایجاد کرد.

🌀 آلاچیق

✅ آلاچیق به سازه ای گفته می شود با فضای نیمه باز و سقف بسته که بر روی ستون های جانبی ساخته می شود.
آلاچیق واژه ای ترکمن بوده که معادل فارسی آن «تارم» یا «کلاه فرنگی» می باشد و با نام های دیگری مانند، سایبان، کپر و کومه نیز اطلاق می شود.

✅ در گذشته آلاچیق‌ها بیشتر در باغ‌های ثروتمندان دیده می‌شد اما امروزه استفاده از آنها در حیاط منازل، فضاهای سبز و باغ ها و ویلاها رایج است.

🌀 در ساخت آلاچیق‌ها از چه متریالی استفاده می شود؟

⚡️ سازه اصلی آلاچیق اغلب از فلز یا چوب ساخته میشود.
⚡️ در صورت استفاده از فلز باید آن را با رنگهای پوششی یا کاور چوب پوشش دهیم
⚡️ در صورت استفاده از چوب باید فرایند اشبا شدن قبل از ساخت انجام داده شده باشد
⚡️ متریال استفاده شده در سقف آلاچیق بستگی به نوع و طراحی آلاچیق دارد؛
⚡️ دیواره آلاچیق‌ها نیز بسته به نوع سلیقه و میزان هزینه می تواند مختلف باشد؛ عموما از چوب یا شیشه در ساخت دیواره آلاچیق‌ها استفاده می کنیم.

به مدیریت :مریم سنگبری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تولید فروش و پخش سایبان چتری و آلاچیق سایبان سرا در تهران , فروش و پخش سایبان چتری , فروش و پخش سایبان , تولید آلاچیق , آلاچیق در تهران  , سایبان در تهران , سایبان چتری در تهران  , سایبان سرا در تهران ,