Address & Contact

Our Address

تهران ،شهرک صنعتی خاوران

Telephone

تولید انواع فویل آرایشی غذایی دارویی آلکوفویل پارسی

▪️تولیدی آلکوفویل پارسی محصولات کارخانه تولید کننده انواع فویل آلومینیومی در کشور را به طور مستقیم و عمده در داخل و خارج از ایران پخش می کند.

کارخانه تولید کننده انواع فویل آلومینیومی با تولید انواع فویل با ضخامت های گوناگون فویل مورد نیاز بسیاری از کارخانجات دیگر را تولید و توزیع می کنند.

فویل تولید شده در این کارخانه در صنایع غذایی، دارویی، ساختمانی و بسته بندی بسیار پر کاربرد می باشد.

تولیدی آلکوفویل پارسی انواع فویل با ضخانت های مختلف را به صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می کند. مشتریان داخلی و خارجی می توانند فویل آلومینیومی مورد نیاز خود را از طریق این شرکت تأمین نمایند.

تولید فروش انواع فویل آلومینومی در ابعاد و ضخامت های مختلف

✔️فویل قلیان در دونوع رولی و پانچ
✔️فویل مش آرایشی
✔️فویل محافظ غذا
✔️فویل رو گازی
✔️فویل مخصوص ظرف یکبار مصرف
✔️دارویی
✔️ایزوگامی
✔️پشت چسبدارعایق رطوبتی مصارف صنعتی

☑️ فویل رنگی استارفویل

▪️از کاربردهای فویل‌های رنگی می‌توان به استفاده در آرایشگاه‌ها برای مش و هایلایت مو اشاره کرد، جایی که رنگ‌های مختلف فویل به آرایشگر این امکان را می‌دهد که بتواند به سادگی رنگ‌های مختلفی را روی مو کار کند و در تشخیص رنگ‌های زیر فویل اشتباه نکند. همچنین از فویل‌های رنگی در بسته‌بندی شکلات‌های تخته‌ای، قلبی، گرد و مکعبی، خانگی و صنعتی و…

☑️سلفون محافظ غذا استار فویل

▪️سلفون ها معمولا از دو جنس PVC و PE هستند که نوع PVC آن ( که بسیار شفاف تر از نوع PE میباشد) ، برای مصارف تماس با مواد خوراکی توصیه نمیشود، چرا که پی وی سی (پلاستیک سمی-پلی وینیل کلراید) یکی از پلاستیکهای خطرناک محیط زیستی است نتایج چرخه پی وی سی در انتشار اثرات سمی بصورت کلرین است (محصولی است قابل استفاده و قابل دفع). این سموم در ساختمان آب،هوا و…

☑️فویل آلومینیوم برای موی سر

▪️آرایشگران برای مش کردن موها از فویل آلومینیوم استفاده می کنند، اما فویل آلومینیوم برای مو کاربردهای دیگری هم دارد که در خانه هم می‌توانیم از آن استفاده کنیم. فویل آلومینیوم در آشپزخانه تمامی خانه‌ها وجود دارد و از آن استفاده زیادی در پخت و پز و آشپزی می‌شود. توانایی آلومینیوم در تحمل گرما سبب شده است که در آشپزخانه‌ها به عضوی ضروری تبدیل شود. اما بسیاری از ما از کاربردهای دیگر این فلز اطلاعی نداریم. فویل آلومینیوم در زمینه آرایش مو هم به ما کمک می‌کند؛ معمولاً وقتی برای مش و هایلایت کردن به آرایشگاه مراجعه می‌کنیم، استفاده از فویل آلومینیوم را مشاهده می‌نماییم.

☑️فویل آلومینیوم بسته‌بندی دارویی

▪️فویل آلومینیوم در برابر رطوبت، عطرها، اکسیژن و سایر گازها و همچنین میکروارگانیسم‌ها و نور غیرقابل نفوذ می‌باشد. بنابراین برای نگهداری محصولات برای مدت طولانی بهترین گزینه هستند.

مدیریت : مهندس شفیعی

شماره های تماس:
09388119000

 

 

 

 

قیمت فویل آلومینیوم  , شرکت رزن صاف , تولید کننده ورق آلومینیوم , تولید رول آلومینیوم , فروش فویل آلومینیومی در تهران , کارخانه تولید آلومینیوم , قیمت , فویل آلومینیوم صنعتی , فیش حقوقی آلومینیوم هزار , تولیدی آلکوفویل پارسی ,