Address & Contact

Our Address

زنجان، جاده قدیم زنجان قزوین ،روبه روی شرکت میهن

Telephone

فروشگاه درب ضد سرقت آکاردئونی و پله گرد دکوراتیو صنعت زنجان

✳️درب های ضد سرقت 

درب ضد سرقت؛ همان‌گونه که از نامش پیداست، نسبت به درهای معمولی و حتی در مقایسه با نرده‌های حفاظتی (آکاردئونی) امنیت بیشتری به واسطه ویژگی‌های خاص خود در مقابل ورود سارقین دارد.ویژگی‌های خاص درب ضد سرقت مربوط به اجزای آن شامل ساختار درب، لولاها، چهارچوب، قفل و جنس در است.

درهای ضد سرقت برخلاف درهای معمولی در مقابل هر گونه فشار، برش، اهرم و دستکاری قفل دارای ایمنی بالایی هستند. این درها در مقابل آتش، گرما و سرما و نیز صدا عایق خوبی هستند.

لازم است این نوع درب به تناسب محل مورد استفاده انتخاب شود. به عنوان مثال، یک در ساده فلزی که از دو لایه ورق فلزی به ضخامت ۱ میلی‌متر و یک لایه عایق صدا و گرما در میان این دو ساخته شده، گزینه مناسبی برای خانه‌های آپارتمانی است که امکان ایجاد سر و صدای تخریب در توسط سارقین امکان‌پذیر نیست.

اما در خانه‌های ویلایی، در کارگاه‌های و جاهایی دیگری که سارقین زمان کافی برای تخریب دارند و سروصدای تخریب درب چالشی برایشان ایجاد نمی‌کند، لازم است از درهایی با ویژگی‌های خاص در اجزای آن‌ها استفاده کرد؛ مثلا ضخامت لایه‌های فلزی بیشتر باشد، یک شبکه فولادی داخل درب قرار گرفته باشد و مواد ضد برش، ضد مته، ضد اسید و ضد تخریب در داخل درب تزریق شده باشد.

✳️ویژگی‌‌‌های درب ضد سرقت  

🔹🔸در داخل درب‌‌‌های ضد سرقت از یک ورق فلزی محکم استفاده می‌شود که مانع از هر نوع ورود و نفوذ سارقان میگردد.

🔹🔸برخلاف درب‌‌‌های معمولی درب‌‌‌های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب متصل نشده و با بهره گیری از قفل‌ها و ساختار گاو صندوق‌ها، درب‌‌‌های ضد سرقت از چندین نقطه به چهارچوب متصل میشوند که این خود از ویژگی‌‌‌های منحصر به فرد درب‌‌‌های ضد سرقت میباشد.

🔹🔸درب‌‌‌های ضد سرقت دارای عایق صوتی میباشند.

🔹🔸نصب آسان درب‌‌‌های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب‌‌‌های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود.

🔹🔸ساختار درب‌‌‌های ضد سرقت به گونه ای میباشد که بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم کردن می‌باشند.

🔹🔸در اطراف درب‌‌‌های ضد سرقت از یک نوار یا زه لاستیکی به منظور جلوگیری از ورود گرد و خاک و همچنین جلوگیری از ورود سرما و گرما و اتلاف انرژی استفاده شده است.

🔹🔸در ساخت درب‌‌‌های ضد سرقت از سنگ پشم نسوز هم برای جلوگیری از حریق استفاده میشود که عایق حرارت میباشد ساخت این درب‌ها به گونه ای باید باشد که با رعایت استاندارد‌‌‌های لازم در هنگام آتش سوزی مانع از ورود و کمک رسانی نیروهای امدادی نگردد.

✳️مزایای درب آکاردئونی 

🔺اشغال حداقل فضا از دیگر مزایای حفاظ‌ آکاردئونی است.

🔺استحکام بالا و در نتیجه تأمین امنیت ازجمله ویژگی‌های درهای اکاردئونی است.

🔺تنوع ظاهری این درها زیبایی فضای بیرونی را به همراه دارد. حتی اگر از رنگ در خسته شدید، می‌توانید با تغییر رنگ آن، تنوع ایجاد کنید.

🔺درب‌های اکاردئونی در برابر شرایط جوی فرسوده نمی‌شوند و مقاومت بالایی دارند. بنابراین، استحکام و ماندگاری زیادی دارند.

🔺قفل‌های مخفی (قفل توکار درب آکاردئونی) باعث بالا رفتن امنیت این درها می‌شود.

✳️پله گرد یا پلکان پیچ چیست؟

✨پله گرد، پلکانی است که قوس دایره ای شکل دارد. اگر چرخش در پلکان ۳۶۰ درجه باشد مارپیچ می شوند. به این نوع پلکان اسپیرال نیز گفته می شود. جنس ماده ای که برای ساختن پله های گرد مورد استفاده قرار می گیرد بسیار حائز اهمیت می باشد. مثلا استفاده از متریال لغزنده می تواند امنیت این پله ها را مختل کند.

✳️انواع گوناگون راه پله های گرد 

💠راه پله گرد دو محور باکس: این راه پله ها عموما دارای شعاع داخلی بیش تر از ۵۵ سانتی متر می باشند و از نظر اندازه بزرگ به حساب می آیند و در هتل های مجلل یا مراکز خرید بزرگ که محدودیت فضا وجود ندارد استفاده می شوند.

💠راه پله گرد دو محور ورق: پله گرد های دو محور ورق هم مانند دو محور باکس دارای شعاع داخلی بزرگ هستند. اقتصادی بوده و کاربرد مسکونی دارند.

💠راه پله گرد زیر محور: برای استفاده از پله گرد زیر محور محدودیتی وجود دارند. پله های گرد زیر محور در اماکن تجاری و خانه های مسکونی کاربرد دارند و شعاع داخلی آن ها از ۸۵ سانتی متر بیشتر است.

💠راه پله گرد تک محور کنسولی: مدل تک محور کنسولی این راه پله ها شعاع کمی دارد و عرض کف راه پله از ۷۰ سانتی متر بیش تر نمی شود.

💠راه پله مارپیچ: راه پله گرد مارپیج، همان راه پله محور مرکزی ساده می باشد و این نوع راه پله که به آن راه پله فرار هم گفته می شود، شعاع کمی دارد و محدودیتی برای فضا های تجاری یا مسکونی ندارد.

💠راه پله گرد محور مرکزی برش خورده: این مدل از پله گرد ها هم شعاع کمی دارند و بیش تر در فضا های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند.

💠راه پله گرد تیر آهنی: هنگامی از پله گرد تیر آهنی استفاده می کنیم که تاکیدی روی زیبایی ساختمان و پلکان ساخته شده نداریم.

به مدیریت:حمید مرادی

درب ضد سرقت و آکاردئونی

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

پله گرد

 

 

 

تولید و فروش انواع درب های ضد سرقت پله گرد دکوراتیو صنعت زنجان , دکوراتیو صنعت زنجان , فروش انواع درب های ضد سرقت زنجان , تولید انواع درب های ضد سرقت زنجان , قیمت درب ضد سرقت در زنجان , تولید پله گرد در زنجان , فروش پله گرد در زنجان , فروشگاه درب ضد سرقت در زنجان ,  فروشگاه درب آکاردئونی در زنجان , قیمت درب آکاردئونی در زنجان ,