Address & Contact

بتن آماده کیمیا بتن دیان

✨تولید و فروش بتن آماده
🔴بتن آماده چیست؟

💠بتن آماده یا RMC (Ready-mix concrete) یک نوع خاصی از بتن است که در یک کارخانه سیمان یا در یک فضای بچینگ و کارگاهی مخصوص این کار تولید می‌شود و سپس توسط کامیون‌ها یا میکسر‌ها به محل کار فرستاده می‌شود. این فرآیند باعث می‌شود تا یک مخلوط دقیق و عالی مخصوص محل ساخت و ساز تولید شود.

💠بتن آماده در هر محلی که استفاده میشود در برابر عواملی چون سیل، آتش، باد و تگرگ و… بسیار مقاوم میباشد. بنابراین بسته به بزرگی ذرات شن و ماسه ی به کار رفته در بتن و میزان آب و سیمانی که استفاده شده در آن میتواند میزان مقاومت مختلفی داشته باشد و بسته به نوع کاربرد آن مورد استفاده قرار گیرد.

🔴بتن آماده در چه جاهایی کاربرد دارد؟

💠یکی از مهمترین و رایج ترین موارد کاربرد بتن آماده در ساخت بتن مسلح در پی ساختمان‌ها یا در ساختمان‌‌‌های اسکلت بتنی میباشد. یکی دیگر از کاربرد‌‌‌های آن در ساخت راه با روسازی بتنی می‌باشد.

💠همچنین به دلیل مقاومت بالا می‌توانند در فضاهای باز و پر ترافیک نیز به کار برده شوند. کاربرد دیگر بتن آماده، استفاده ازاین نوع بتن به عنوان کف پوش بتنی است به این دلیل که این نوع کف پوش‌ها ظرفیت گرمایی بالایی دارند، مقاوم تر بوده و تنوع رنگ متناسبی را نیز دارا می‌باشند.

💠از جمله کاربرد‌‌‌های دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

🔸برای فونداسیون‌‌‌های ویژه مثل دیوار ها، شمع ها، دیوار‌‌‌های پشتیبانی

🔸در اجزای پیش ساخته ساختمان مثل پله پیش ساخته

🔴مزایای بتن آماده چیست؟

❇️کاهش میزان مواد مصرفی در فرآیند ساخت بتن آماده باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود.

❇️بتن آماده دارای مواد افزودنی مخصوصی می‌باشد که به آن استحکام و روانی مناسبی می‌بخشد.

❇️در ساخت این نوع بتن سنگ دانه‌‌‌های آهنی استفاده نشده است و بتن آماده با استاندارد‌‌‌های مورد نیاز تولید شده و از استحکام و دوام قابل قبولی بهره مند می‌باشد.

❇️امنیت ساختمان‌های بتنی برای ساکنان بیشتر است. احتمال سوختن، شکستن یا تخریب شدن ساختمان‌های بتنی در شرایط مختلف بسیار پایین است. این بتن نقش جلوگیری از ورود مواد آلرژی‌ زا مانند گرد و غبار و مواد آلاینده به داخل ساختمان را دارد.

❇️استفاده از کامیون‌‌‌های مخلوط کن باعث میشود که در طول حمل از جدایی دانه‌ها و کاهش کارآیی جلوگیری شود.

❇️تولید بتن یک امر پر سروصداست. با داشتن مخلوط بتن، شما نباید نگرانی خاصی در مورد مواجهه با سروصدا و آلودگی هوا داشته باشید. در طول فرایند تولید بتن، سوخت کمتر استفاده می‌شود و آلودگی گرد و غبار کمتر می‌شود. زیرا از سیمان فله‌ای به‌جای سیمان کیسه‌ای استفاده می‌شود.

❇️خروجی به دست آمده از هر میکسر تقریبا بین ۴ تا ۵ مترمکعب به ازای هر ساعت است، اما برای این بتن میزان خروجی به دست آمده در هر ساعت بین ۳۰ تا ۶۰ مترمکعب هست.

بتن آماده , انواع بتن آماده , تولید بتن آماده در زاهدان , فروش بتن آماده در زاهدان , تولید و فروش بتن آماده کیمیا بتن دیان در زاهدان , مزایای بتن آماده , نحوه تولید بتن آماده , مراحل تولید بتن آماده , کیمیا بتن دیان ,