تولید و فروش سرویس آشپزخانه کفشدوزک

تولید و فروش سرویس آشپزخانه کفشدوزک

✅ سرویس آشپزخانه کفشدوزک
✅ ست لوازم آشپزخانه بصورت سرویس و تکی

✅ پلاسکو فروشی، سرویس جهیزیه، لوازم خانه و آشپزخانه، بلور

✅ فروش عمده و جزیی انواع لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه

✅ خرید به صورت آنلاین و حضوری

✅ ارسال به سراسر کشور

✅ سفارش جهیزیه شما عزیزان پذیرفته می‌شود

✅ بدون شک خانه، امن ترین و آرامش بخش ترین محیط برای افراد می‌باشد. محیطی ساکت و آرام که پناهگاهی برای رهایی از تمامی‌مشغله‌ها و نگرانی‌‌‌های آن‌ها در طول روز می‌باشد. زیرا همان طوری که می‌دانید امروزه افراد ساعاتی طولانی از روز را در محیط‌‌‌های کاری و اداری سپری می‌نمایند.

✅ محیط هایی شلوغ و استرس زا که تا حدودی آرامش را از آن‌ها سلب می‌نماید و موجب ایجاد تنش هایی جدی در آن‌ها می‌شود. تنش هایی آزار دهنده و خسته کننده که بر روحیه آن‌ها تاثیر می‌گذارد و موجب ایجاد اضطراب‌‌‌های درونی در افراد می‌شود.

✅ این در حالی است که خانه مانند پناهگاهی امن از آن‌ها در برابر فشار‌‌‌های کاری و استرس‌‌‌های ناشی از آن از افراد محافظت می‌نماید و موجب ایجاد احساس آرامش و راحتی در آن‌ها می‌شود. آرامشی که حاصل از نحوه چیدمان و دیزاین آن می‌باشد. دیزاین و چیدمانی که بسته به لوازم خانگی موجود در محیط‌ها قابل اجرا می‌باشد.

مدیریت:خانم حدیثه رمضانی

 از سایت فروشگاهی ما هم دیدن کنید 

____________________________

kaphshdozak.ir

____________________________

 

 

 

 

 

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت سرویس آشپزخانه , مدل سرویس آشپزخانه استیل , مدل سرویس آشپزخانه عروس جدید , سرویس آشپزخانه شفق , سرویس آشپزخانه چند تکه است , مدل سرویس آشپزخانه , سرویس آشپزخانه جدید , سرویس آشپزخانه لاکچری ,