فروش درب و پنجره در صومعه سرا

🌟تولید انواع درب و پنجره دوجداره UPVC
🌟سازنده انواع توری پلیسه و آلومینیومی و سازه های شیشه ای 
🌟پروفیل با برند و رنگ های متنوع و باکیفیت و دوام بالا
🌟 اجرای انواع کرکره های برقی و سایه بان و جک درب آهنی

✳️ویژگی­ های پنجره UPVC:
🔰کاملا سالم و بهداشتی 

🔹🔸 پایایی UPVCبسیار بالاست، خنثی است و با اکسیژن ترکیب نمی­شود. از این رو از نظر بهداشتی و سلامت این ماده کاملا بی­ضرر است و حتی در داخل بدن انسان مشکلی به ­وجود نمی­ آورد. از این رو در زمینه پزشکی و دندانپزشکی نیز مورد استفاده قرار می­گیرد. از آن­جایی که پنجره حد فاصل بین محیط خارجی و فضای داخل خانه است، با پنجره های UPVCخیالتان می­تواند از بابت بهداشت و سلامت محیط خانه آسوده باشد.

🔰ضد آب 

🔹🔸 در پنجره های UPVCگوشه­ ها با دقت زیاد جوش داده می­شوند تا از عدم نفوذ آب اطمینان کامل حاصل شود و یک لایه دو طرفه از TPE یا همان الاستومر ترموپلاستیک در اطراف درز و قاب قرار داده می شود تا بتواند شکاف را به طور موثر مهر و موم کند. پس نه خود پروفیل و نه درزهای گوشه هرگز اجازه عبور آب و رطوبت از پنجره را نمی دهند.

1. اندازه‌گیری ابعاد درب و پنجره

🔹🔸اولین و مهمترین قسمت در تولید درب و پنجره دوجداره اندازه گیری ابعاد آن می‌باشد، این مرحله باید به صورت کاملا دقیق و صحیح، توسط افراد مجرب و با استفاده از ابزار متر لیزری انجام گیرد. دلیل حساس و مهم بودن این مرحله این می‌باشد.

🔹🔸که تمامی مراحل تولید با استفاده از اعداد و ارقام به دست آمده از نتیجه اندازه گیری شروع شده و در تمامی بخش‌ها تاثیر مستقیم و اساسی دارد، چنانچه ابعاد به هر دلیلی اشتباه اندازه‌گیری گردد محصول تولید شده کاربردی نخواهد داشت و ضرر مالی به شرکت وارد خواهد آمد.

2. طراحی پروژه

🔹🔸دومین مرحله از تولید درب و پنجره دوجداره طراحی پروژه می باشد. این مرحله با استفاده از نرم‌افزارهای مخصوص درب و پنجره، توسط فردی متخصص و مجرب صورت می پذیرد. نرم افزارهای مختلفی برای این کار در بازار ما موجود است که شرکت پنجره شهر از نرم‌افزاری به نام Iwindoor برای این امر استفاده می‌کند. طراحی پروژه نیز مرحله‌ای بسیار مهم است به دلیل اینکه در طول عمر، کارایی و زیبایی پنجره بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

3. برش دادن پروفیل‌ها

🔹🔸در تولید درب و پنجره دوجداره، پس از طرحی پروژه، فرایند برش دادن پروفیل‌های UPVCبر اساس لیست برش داده شده نرم افزار انجام می‌شود. که این عمل از طریق دستگاه برش دوکله صورت می‌گیرد.

4. دستگاه برش دوکله

🔹🔸یکی از مهمترین بخش‌های تولید درب و پنجره‌ دوجداره UPVC، تست قسمت برش پروفیل می‌باشد. که توسط دستگاه‌های پیشرفته “دوکله اتوماتیک” برش به صورت فارسی بر در آمده و برش داده می‌شوند.

🔹🔸 با استفاده از این دستگاه، شاخه‌های پروفیل از دو طرف برش داده شده و گوشه‌های پروفیل به صورت مورد نظر (مثلی شکل) در می‌آید که در واقع گوشه‌های پنجره را شامل می‌شود.

5. برش دادن گالوانیزه‌ها

🔹🔸پروفیل گالوانیزه ، ورقه‌هایی از جنس فولاد می‌باشند. که با ضخامت‌های مختلف از ۰.۷ میلی متر تا ۲ میلی متر که به صورت u نورد شده و به منظور تقویت پروفیل‌های UPVCدر داخل حفره‌های پروفیل قرار گرفته و موجب استقامت و استحکام پنجره‌ها می‌شوند.

ضرورت استفاده از گالوانیزه

🔹🔸با استفاده از گالوانیزه در داخل پروفیل اصلی UPVCو پیچ شدن یراق آلات روی قطعات تقویت شده، ضمن کاهش خطر افتادگی بازشوهای پنجره دوجداره، مقاومت درب و پنجره‌های ساخته شده از پروفیل UPVC نیز افزایش می‌یابد.

🔹🔸در مواردی به پنجره‌ دو جداره فشارهایی وارد می‌گردد که استفاده از پروفیل گالوانیزه باعث می‌شود که مقاومت پنجره در مقابل این فشارها افزایش یابد. یک نکته مهم در گالوانیزه‌ها، ضخامتشان می‌باشد (۱.۲۵ و ۱.۵) که عامل موثری در قیمت پنجره دوجداره است.

6. ساخت پروفیل مولین

🔹🔸پس از پایان فرایند برش و قطعه کردن پروفیل‌ها، پروسه تولید پروفیل مولین (پروفیل T) انجام می‌شود. این پروفیل که نام دیگر آن مولین نیز می‌باشد، نقش چارچوب وسط درب و پنجره دوجداره را به عهده دارد.

🔹🔸در این مرحله ما انتهای پروفیل‌ها را از طریق دستگاهی به نام “ابزار زن مولین” حالت می‌دهیم تا کانکتور (بست مولین) بر روی آن‌ها قرار بگیرد و به گالوانیزه‌ای که داخل پروفیل است قفل و پیچ شود، به این پروفیل حالت داده شده پروفیل T می‌نامند.

7. شیار زدن پروفیل و دستگیره

🔹🔸در این مرحله با ایجاد دو شیار یکی در قسمت جلو و دیگری در پشت پروفیل، محفظه‌ای برای عبور آب فراهم می‌کنیم. این عمل از طریق دستگاه شیار زن “آب و دستگیره” صورت می‌گیرد که همانطور که از نام آن پیداست قسمت مربوط به یراق دستگیره را نیز با این دستگاه سوراخ می‌کنیم.

🔹🔸 جوش کردن قاب‌های آماده شده

🔹🔸پس از اتمام عملیات برش دادن پروفیل‌ها در فرایند تولید درب و پنجره دوجداره به مرحله جوش کردن قاب‌های آماده شده می‌رسیم. این مرحله توسط دستگاه “جوش دوکله” صورت می‌گیرد به این گونه که؛ ابتدا قاب بالایی پنجره را در دستگاه قرار می‌دهیم سپس قاب سمت راست و بعد سمت چپ و در نهایت دستگاه را روشن می‌کنیم. پس از جوش قاب‌های بالای چارچوب پنجره، قاب‌های پایین را نیز به همین صورت جوش می‌کنیم که در پایان این فرایند چارچوب اصلی و کلی ما شکل می‌گردد.

8. اتصال پروفیل مولین

🔹🔸برای توضیح روند اتصال پروفیل مولین، در ابتدا نیاز است که توضیح مختصری از ساختار چارچوب درب و پنجره‌ها داده شود. چهارچوب پنجره‌ها به دو قسمت تقسیم می‌شوند:

🔹🔸قسمت فیکس پنجره؛ بخشی از پنجره که ثابت بوده و قابل باز شدن نمی‌باشد.

🔹🔸قسمت بازشوی پنجره؛ بخشی از پنجره که دستگیره خورده و قابل باز شدن می‌باشد.

🔹🔸T زدن

🔹🔸در این مرحله که به آن “T زدن ” نیز می‌نامند، پروفیل T (پروفیل مولین) را در وسط چارچوب قرار می‌دهیم و با استفاده از بست مولین و پیچ به آن متصل می‌کنیم. در نتیجه چارچوب پنجره به دو قسمت تقسیم می‌گردد.

🔹🔸دو بخش ایجاد شده بنا بر طرح داده شده یکی به فیکس و دیگری به بازشو تبدیل می‌شود. قسمت فیکس را برای نگهداری شیشه دور تا دور زوار می‌زنیم و قسمت بازشو را در دستگاهی به نام “تمییز کن پروفیل” قرار می‌دهیم. که گوشه‌های پروفیل را برای راحت جا رفتن یراق‌ها و همچینین زیبایی کار، تمییز کند.

9. یراق بندی

🔹🔸در این مرحله عملیات بستن یراق آلات درب و پنجره صورت می‌گیرد. یراق بندی به این صورت است که شابلون‌ها در محل‌های مورد نظر قرار داده می‌شوند و به وسیله مته سوراخ کاری می‌شوند. در این بخش لولا‌ها، یراق آلات و دستگیره‌ها به اصطلاح روی کار سوار می‌شوند.

10. شیشه بندی

🔹🔸مرحله آخر فرایند شیشه زدن می‌باشد، در این قسمت ابتدا با استفاده از قطعات پلاستیکی، محل قرارگیری شیشه دوجداره را رگلاژ می‌کنیم، سپس شیشه چند‌جداره مورد نظر را در قاب قرار داده و زوارهای UPVC را بر روی درب و پنجره قرار می‌دهیم تا ایستادگی شیشه دوجداره ثابت شود.

به مدیریت: ابراهیم رافعی

panjere_rafei

 

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

⚜سایه بان:

اتصال بازو ها با زنجیر⛓

قابلیت تنظیم ارتفاع توسط مشتری

استفاده از پارکه ترک درجه 1 برای اجرا

🧩کرکره برقی و جک درب آهنی

فروش متنوع کرکره با بهترین متریال

فروش انواع جک آهنی با توانایی مختلف و بدون نیاز به قفل برقی

 

 

 

 

 

**قیمت درب و پنجره دوجداره در گیلان , پنجره دوجداره رافعی , پنجره دو جداره کشویی , انواع پنجره دوجداره در صومعه سرا , قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی , پنجره دو جداره UPVC , بهترین پنجره دوجداره , تولید و پخش درب و پنجره های دوجداره رافعی در گیلان , تولید انواع توری های پلیسه و توری مدرن , تولید شیشه های دوجداره , انواع کرکره های برقی ,انواع جک درب آهنی , انواع سایه بان ,