تولیدکننده آب مقطر شرکت جهان شیمی در شهرکرد

?تولیدکننده انواع ضدیخ،آب رادیاتور،شیشه شوی اتومبیل و …

?آب مقطر با خلوص 100% و تاییدیه رسمی

❇️ارسال به سراسر کشور با یک تماس ار شما
?ضد یخ

?ضدیخ ماده ای است که نقطه انجماد آب را کاهش می دهد و از یک سیستم در برابر اثرات سو تشکیل یخ محافظت می کند. ضدیخ هایی مانند اتیلن گلیکول یا پروپیلن گلیکول که معمولاً در سیستم های خنک کننده اتومبیل به آب اضافه می شوند از آسیب رادیاتورها جلوگیری می کنند. مواد افزودنی برای جلوگیری از یخ زدگی آب در بنزین معمولاً حاوی متانول یا ایزوپروپانول هستند.

?علاوه بر این ارگانیسم هایی که باید در دمای انجماد زنده بمانند از مواد شیمیایی مختلفی برای جلوگیری از تشکیل بلورهای یخ در سلول ها و بافت های خود استفاده می کنند

?گلیسرول یا دی متیل سولفوکسید در حشرات ، گلیسرول یا ترهالوز در سایر بی مهرگان (نماتدها ، روتیفرها) و پروتئین ها در ماهی های قطب جنوب نقش ضد یخ را بازی می کنند

?عملکرد ضدیخ چیست؟

?ضد یخ یا خنک کننده موتور مایعی رنگی است که با آب مخلوط می شود تا به شما در تنظیم موتور در دمای خیلی پایین کمک کند. همانطور که دمای خارج از گرم به سرد تغییر می کند ضد یخ در سراسر قطعه موتور پمپ می شود تا دمای یکنواخت را حفظ کند. با این وجود ضد یخ چیزی فراتر از تنظیم دما است و با حفظ سطح مناسب مایعات به جلوگیری از خوردگی نیز کمک می کند.

?در واقع ضد یخ ضمن محافظت از اجزا در برابر خوردگی ، از موتور شما در برابر یخ زدگی محافظت می کند و با از بین بردن گرمای اضافی نقش مهمی در حفظ تعادل گرمای موتور دارد. در یک موتور دیزلی سنگین ، فقط یک سوم کل انرژی تولید شده برای پیشبرد خودرو به جلو کار می کند.

?یک سوم اضافی به عنوان انرژی گرمایی توسط سیستم اگزوز حذف می شود. یک سوم باقیمانده انرژی گرمایی تولید شده نیز توسط خنک کننده موتور گرفته می شود.

?گرمای حذف شده توسط ضد یخ باعث ایجاد تعادل در حذف گرمای موتور می شود که برای اطمینان از عملکرد مناسب موتور بسیار مهم است. گرم شدن بیش از حد می تواند منجر به خراب شدن سریع روغن و خود موتور شود.

?خنک کننده موتور معمولاً با نسبت ۵۰/۵۰ با آب مخلوط می شود و در مخزن موتور ریخته می شود. از مواد شیمیایی مانند اتیلن گلیکول به عنوان پایه برای ایجاد مایعی استفاده می شود که در موتور اتومبیل شما پمپ می شود تا دمای مطلوب را در شرایط آب و هوایی بسیار گرم یا سرد تنظیم و حفظ کند.

?تفاوت انواع ضدیخ در چیست؟

?اکثر خنک کننده از مواد شیمیایی پایه اتیلن گلیکول تشکیل شده است که می تواند سبز ، صورتی یا نارنجی باشد ولی فرمول کلی آنها یکسان است. به عنوان مثال ، آنچه باعث می شود ضد یخ / خنک کننده ضدیخ ایساکو ، ضدیخ شیمانول ، ضدیخ فیروزگام و ضدیخ پارس با یکدیگر متفاوت باشند مواد افزودنی و رنگی است که برای استفاده در انواع وسایل نقلیه با مسافت پیموده شده بالاتر طراحی شده اند ، در حالی که Original Green فرمول عمومی تری است که برای دهه ها در سراسر جهان استفاده می شود.

?اتیلن گلیکول می تواند مایعات رادیاتور را حتی در دمای پایین تر از ۳۰ درجه زیر صفر از یخ زدگی محافظت کند و همچنین مانع از جوش آمدن مایعات در داخل موتور تا ۲۷۵ درجه فارنهایت می شود. بنابراین به عنوان بهترین ضد یخ کاربرد گسترده ای دارد.

?مایع رادیاتور

?رنگ آب رادیاتور هیچ گونه خاصیتی ندارد باور اشتباهی که فکر می کنند هرچه آب رادیاتور پر رنگ تر باشدخوب است ذهنیت اشتباه است آب رادیاتور بایدمقطر باشد.یعنی فاقدهرگونه املاح و موادمعدنی که حتما باید به پکیجی از موادشیمیایی که به آن ضد یخ و ضدجوش گفته می شود با نسبت درصدی باهم ترکیب شوند.

?مشخصات شیشه شوی استاندارد

?یک محصول استاندارد دارای ظاهری شفاف است. نقطه انجماد آن بستگی به نمونه‌ای که برای استفاده در تابستان یا زمستان طراحی شده، میان منفی ۵ تا منفی ۲۵ درجه سانتیگراد در برابر سرما مقاوم است و هنگام استفاده روی شیشه خودرو، به هیچ عنوان ایجاد کف نمی‌کند. چنین محصولی درون خود ذرات معلق ندارد، بوی خوشایندی دارد و هنگام استفاده روی رنگ خودرو ایجاد لکه نمی‌کند. مهم‌تر از همه بهتر است موقع خرید به مشخصات روی بسته دقت بیشتری کنید و اگر روی آن کلمه «عاری از متانول» یاد نشده است، برای قطعات سیستم برف پاک کن و رنگ خودرو خود ارزش قائل شوید و از خرید آن جلوگیری کنید، چون که یک شیشه شوی متانولی، هم به خودرو شما آسیب می‌رساند و هم ممکن است موجب مسمومیت‌های جدی شود.

 

 

به مدیریت:محمد فتاحی

شماره های تماس:

09120382500

 

اسید باتری

 

آب مقطر

 

 

 

ضد یخ , انواع ضد یخ , مایع رادیاتور , تولید و پخش ضد یخ و آب رادیاتور در شهرکرد , شرکت جهان شیمی در شهرکرد , مایع شیشه شوی خودرو , قیمت آب رادیاتور در شهرکرد , تولیدکننده آب مقطر شرکت جهان شیمی در شهرکرد , کاربرد ضدیخ و آب رادیاتور ,