Address & Contact

Our Address

قم،شهرستان جعفر آباد،بخش قاهان ،روستای بنابر،خیابان شهدا،کوچه شهید شریعتی

Telephone

عرقیات و خشکبار مهربانو در قم

✨تولید و پخش انواع عرقیات و خشکبار
شماره تماس________09190662723
🔴عرقیات

🌱 عرقیات گیاهی که از گذشته تا به امروز در خانه‌های ما جایگاه ویژه دارند، این محصولات دارای خواص بسیار زیادی هستند. انواع عرقیات گیاهی به عنوان یک نوشیدنی و در اکثر مواقع به دلیل خواص درمانی آن مصرف می‌شود.

🌱 برخی از عرقیات گیاهی خواص تسکین دهندگی امراض را دارند و برخی دیگر دارای خواص درمان کنندگی هستند.

🌱 امروزه بیش از 100 نوع عرق گیاهی در بازار موجود است، این عرقیات در دو نوع صادراتی و داخلی در بازار موجود است.

🌱 عرقیات گیاهی تاثیر دوچندانی نسبت به گیاه یا میوه اصلی آن دارد. عرقیات گیاهی عصاره اصلی گیاه است و به دلیل اینکه فرایند عرق گیری به همراه حرارت است، عصاره گیاه به حالت پختگی می‌رسد که تاثیر بیشتری بر روی افزایش خواص آن دارد.

🌱 کسانی که عرقیات گیاهی مصرف می‌کنند بهتر است تا از طبع بدن خود و طبع گیاه اطلاع داشته باشند و از خوردن انواع عرقیات گیاهی به همراه میزان زیادی شکر پرهیز کنند.

🔴مزایای استفاده از خشکبار

💠خون سازی و درمان کم خونی

🔸یکی از خواص خشکبار، خون سازی و درمان کم خونی است. در حال حاضر کم خونی به عنوان یک بیماری شایع در میان افراد جامعه به خصوص بانوان به شمار می آید. پزشکان برای درمان آن راه های گوناگونی را ارائه می دهند. یکی از راه های مناسب برای برطرف کردن کم خونی و کمک به درمان آن استفاده از خشکبار است.

🔸برای این منظور می توان از موادی از قبیل پسته، فندق، کشمش، بادام زمینی، گردو استفاده نمود. البته پیشنهاد می شود تا جهت بهره مندی بیشتر از خواص خشکبار این گونه مواد را به صورت خام استفاده نمایید.

💠کمک به کاهش کلسترول خون

🔸از دیگر خواص خشکبار می توان به کمک به کاهش کلسترول خون اشاره نمود. هم اکنون بسیاری از افراد از کلسترول بالای خون رنج می برند که این موضوع باعث تاثیر گذاری زیاد در نحوه زندگی این افراد شده است. به همین منظور پزشکان راهکار های زیادی را برای پایین آوردن کلسترول خون ارائه می دهند یکی از آن ها استفاده از خشکبار است.

💠بهبود عملکرد مغز و تقویت آن

🔸بهبود عملکرد مغز و تقویت آن یکی دیگر از خواص خشکبار است. مصرف این گونه مواد می تواند تا حد زیادی باعث افزایش هوش افراد شود. در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال این هستند که با استفاده از برخی مواد معدنی و مغذی سطح هوش خود را افزایش دهند و آن را به حد مطلوبی برسانند.

🔸برای این منظور راه های زیادی وجود دارد که یکی از ساده ترین آن ها استفاده از خشکبار است. به همین منظور استفاده از موادی همچون گردو، بادام، فندق، بادام زمینی و تخمه کدو می تواند منجر به افزایش سطح هوش افراد شود.

💠خاصیت ضد سرطانی

🔸از دیگر خواص خشکبار می توان به خاصیت ضد سرطانی آن اشاره نمود. براساس تحقیقات بدست آمده استفاده از خشکبار می تواند تا حد زیادی مانع از بروز بیماری های خطرناک مانند سرطان شود. در حال حاضر بیماری سرطان به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های موجود در جهان است.

به مدیریت:میراحمدی

 

 

 

عرقیات , انواع عرقیات گیاهی , تولید عرقیات گیاهی در قم , پخش عرقیات گیاهی در قم , قیمت انواع عرقیات در قم , خشکبار , انواع خشکبار , تولید خشکبار در قم , پخش خشکبار در قم , قیمت انواع خشکبار در قم , تولید و پخش عرقیات و خشکبار مهربانو در قم , خواص انواع عرقیات و خشکبار , عرقیات و خشکبار مهربانو ,