Address & Contact

Our Address

آبادان

Telephone

تولید و پخش پوشاک و لباس زیر زنانه و بچه گانه همه چی تموم

? لباس زیر و پوشاک زنانه همه چی تموم در آبادان
? پخش در سراسر کشور

? فروش اینترنتی لباس زیر زنانه ، انواع لباس خواب، لباس‌‌‌های راحتی و خانگی
? فروش عمده پوشاک لباس زیر لباس خواب 

? لباس زیر، به ویژه انواع زنانه آن شاید پرکاربردترین نوع پوشش باشد. عوامل متعددی همچون جذابیت ظاهری، الیاف به کار رفته، راحتی و میزان دوام و ماندگاری مشخص کننده سطح کیفی این محصولات می‌باشد. تنوع بالای لباس زیر زنانه تامین کننده سلایق مختلف است که ما سعی در تامین حداکثری آنها داریم.

? گاهی خرید ست لباس زیر زنانه شیک و زیبا می‌تواند حسابی شما رو خوشحال کند و روز خوبی را برای شما بسازد. ست لباس زیر زنانه از ترکیب شورت و سوتین همرنگ یا دارای هارمونی و طرح مشترک تشکیل می‌شود و فارغ از نوع و مدل‌های بسیار متنوع محصولی پرطرفدار است. علاوه بر آن برای رعایت بهداشت نیز ایجاب می‌کند همیشه تعدادی لباس زیر تمیز داشته باشید.

? لباس زیر تمام مدت با بدن در تماس و به راحتی مرطوب می‌شود. بنابراین باید ست لباس زیر را از جنس پنبه‌ای تهیه کرد تا رطوبت را به خود جذب کند. با این حال ممکن است بعضی از ست‌های فانتزی یا مجلسی که برای مدت کوتاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند، این قابلیت را نداشته باشند و فقط جنبه‌ی زیبایی داشته باشند.

? انواع ست لباس زیر زنانه

? ست لباس زیر زنانه دخترانه: ست لباس زیر دخترانه، متناسب با سایز و سلیقه‌ی نوجوانان طراحی می‌شود.

? ست لباس زیر زنانه فانتزی: اگر به دنبال محصولات جذاب هستید، مدل‌های محصربه فرد لباس زیر زنانه می‌تواند توجه شما را به خود جلب کند. برخی از مدل‌های فانتزی با دامن یا هولدر ارائه می‌شوند. جنس به کار رفته در این نوع ست، پارچه‌های توری، چرم، پارچه‌های فانتزی و سایر المان‌هاست.

? ست لباس زیر زنانه اسپرت: ست اسپرت برای افرادی که به دنبال یک محصول ساده، سبک و کارآمد هستند طراحی شده است. این محصولات اغلب از پارچه‌های پنبه‌ای با قدرت جذب بالا تهیه می‌شوند.

مدیریت:آريالای فریبرز ظهرابی

 

 

لباس زیر فانتزی دخترانه , لباس زیر فانتزی , خرید لباس زیر ارزان , ست لباس زیر اسپرت , لباس خواب , لباس‌‌‌های راحتی و خانگی ,