Address & Contact

Our Address

تهران،نسیم شهر،شهرک شهید حمید تاجیک،کارگاه تولیدی پوشاک جین

Telephone

پوشاک جین زنانه گیلاندوز

✨تولید انواع پوشاک جین زنانه:پیراهن،شلوار،سرهمی،مانتو و…
✨به نام خدا با عرض سلام ادب خدمت شما بزرگواران جاوید ملکی هستم با سابقه ۲۸سال در زمینه تولید انواع شلوار جین وکتان.
✨آشنا به طراحی لباس و الگو ودخت دوز تمیز وباکیفیت بازار پسند آماده همکاری با تمام دوستان تک وعمده فروش عزیز هستیم اگرمدل خاصی مد نظر داشتید میتوانید روی ما حساب کنید باتشکر

❇️لباس جین از اجزای جدایی ناپذیر لباس‎ها برای همه اقشار محسوب می‎شود. این لباس با تطبیق پذیری و راحتی زیاد می‎تواند در هر موقعیتی مورد استفاده قرار بگیرد اما لباس‎های جین انواع مختلف دارند و هر نوع از این لباس‎های جین برای موقعیت خاصی مناسب هستند.در این میان لباس جین زنانه تنوع بیشتری دارد و موقعیت‎های مناسب برای پوشیدن آن نیز متنوع‎تر است.

👖 شلوار جین راسته

🔸جین‎های زنانه راسته نسبتا گشاد از مدل‎هایی است که در فصل‎های اخیر مجددا به دنیای مد بازگشته است. این مدل در سال‎های اخیر در فرم‎های نسبتا کوتاه تا مچ پا و با لبه‎های خام معرفی شده است و زیبایی آن در این است که به راحتی می‎تواند با یک جفت کفش پاشنه بلند هماهنگ شود و استایلی مرکب از زنانه و راحتی را برای شما به وجود آورد.

🔸همزمان با این شلوار می‎توانید از یک مانتوی خوش دوخت فرم دار و رنگی هم استفاده کنید تا حالت شل و ول استایل شما متعادل‎تر شود. به طور کلی بهتر است همراه با این نوع از شلوار از لباس‎های کلاسیک و ساده استفاده کنید. اگر قد کوتاهی دارید نباید لبه شلوار را تا کنید چون قد شما کوتاه‎تر به نظر خواهد رسید.

👖 جین پاره

🔸لباس جین زنانه ساییده، پاره، ریش ریش و هر مدلی که عمدا به شکل مندرس طراحی شده باشد چه در شلوار و چه ژاکت و دامن و بقیه لباس‎های زنانه در این دسته قرار می‎گیرد. این ترند جدید نیست اما در سال‎های اخیر دوباره محبوبیت پیدا کرده است و در بازگشت خود حالتی مدرن پیدا کرده است.

🔸این ترند یک حالت غیر قرینه به لباس جین اضافه می‎کند و برای این که هنگام پوشیدن این نوع لباس جین زنانه دچار اشتباه نشوید باید نکاتی را مدنظر داشته باشید؛ همزمان با این نوع لباس از اکسسوری بیش از حد استفاده نکنید، چون تیپ شما شلوغ خواهد شد و از آنجایی که این استایل حالت راحتی دارد تنها یک گردنبند ساده با ژاکت و کفش پاشنه بلند یا کتانی سفید کافی خواهد بود.

👖 سرهمی جین

🔸شاید تصور کنید که این نوع لباس جین تنها مخصوص بچه‎ها است اما این تصور دیگر صحیح نیست و سرهمی جین در فصل‎های اخیر به یکی از محبوب‎ترین انواع لباس جین زنانه تبدیل شده است. این لباس می‎تواند یک انتخاب عالی برای استایل راحتی باشد و در کنار کفش کتانی و یک ژاکت زیر آن یا یک کت روی آن کامل شود.

🔸انواع کوتاه‎تر این شلوار می‎تواند یک لباس جالب و مناسب برای مهمانی‎های دوستانه مانند تولد باشد به شرطی که با صندل همراه شود. این نوع از شلوار را دقیقا در سایز خود انتخاب کنید چون سایز بزرگ‎تر آن ممکن است حالتی نامرتب به استایل شما بدهد و حالت زنانه آن را از بین برده و شما را به کشاورزان و کارگران شبیه کند.

به مدیریت:جاوید ملکی گیلان دوز

https://www.instagram.com/omid__zarenejad/

 

 

پوشاک , پوشاک زنانه , انواع پوشاک زنانه , پوشاک جین , پوشاک جین زنانه , تولید پوشاک جین زنانه گیلان دوز در تهران , تولیدی پوشاک جین در تهران , قیمت انواع پوشاک جین در تهران , شلوار جین , جین پاره , سرهمی جین ,