Address & Contact

Our Address

تهران،جاده قدیم قم

Telephone

توری های استیل و گالوانیزه البرز

🔸🔹 توری های استنلس استیل

🔻 توری استنلس استیل از فولاد ضد زنگ با عنصر آلیاژی بالا تولید می شود که قادر به مقاومت برابر خوردگی در فشار های خورنده و دماهای بالا را برای توری ممکن می کند. به شبکه مش های بافته شده از سیم های فلزی از جنس فولاد ضد زنگ گفته می شود.

با استفاده از وایرهای استنلس استیل یا سیم های فولادی ضد زنگ از استیل گرید ۳۰۴ یا ۳۱۶ و … با مقدار عناصر آلیاژی بالا و نوع استیل نگیر یا غیر مغناطیسی با بافت های بسیار متنوعی شبکه مش هایی را ایجاد می نمایند
که نسبت به سایر توری های فلزی خاصیت های ویژه ای را می یابد.

🔻 خواص توری های استنلس استیل :

توری های استیل دارای وایرهای با ضخامت یکسان می باشد.شبکه مش های دقیق طبق استاندارد ASTM و روزنه های هم اندازه و یکسان توری های استیل ، از مزایای ویژه این مش ها می باشد.

مقاومت در برابر خوردگی در اتمسفرهای خورنده و مقاومت در دماهای بالا خاصیت ضداسیدی و ضد قلیایی و همچنین مقاومت بالا در برابر سایش از ویژگی های مهم توری های استنلس استیل می باشند.

🔸🔹 توری های فولادی ضد سایش

🔻 توری فولادی با استفاده از مفتول پر کربن و با کیفیت بالا و در استانداردهای ۱۰۰*۲۰۰ ،۱۵۰*۱۰۰ سانتیمتر و با قابلیت ضد سایش تولید و روانه بازار می شود. شایان ذکر است خاصیت ضد سایش این نوع توری قابلیت استفاده آن را در صنایعی چون معدن و ساختمان و راه سازی ، پتروشیمی به جهت غربالگری مواد سخت و نرم می باشد .

🔻 کاربرد توری سرندی ضد سایش در صنعت:

توری سرندی ضد سایش در ساخت قفس پرندگان و حیواناتی که قابل کنترل نیستند و همچنین حیوانات و حصار کشی دور آن ها می باشد.

در حوزه معدن جهت غربالگری و دانه بندی سنگ های معدنی و سرند کردن آن ها می باشد.

همچنین در مناطق مختلف نظامی و حساس استراتژیک به کار برده می شود .

در صنایع غذایی نیزجهت دانه بندی میوه ها کاربرد دارد.

🔸🔹 توری های گالوانیزه
✳️ورق توری گالوانیزه چیست؟ 

🔸🔹همانطور که در بخش هم بیان شد، توری فلزی از به هم بافته شدن سیم ها بر روی یکدیگر و کشش ورق فولادی ایجاد می شود. گالوانیزه بودن ورق توری، به معنای ایجاد یک پوشش از جنس روی، بر سطح ورق است. وجود این پوشش به ورق کمک می کند تا مقاومت بیشتری را در مقابل زنگ زدگی و فرسایش از خود نشان دهد.

🔸🔹سیم های به کار رفته برای تولید توری به دو صورت موجود هستند. یا سیم های ساده اند و یا سیم های آجدار که نوع این سیم ها در نهایت، تعیین کننده نوع ورق توری فلزی می باشد.

✳️کاربردهای ورق توری گالوانیزه 

🔻 توری های استیل برای تولید مواد غذایی(دانه بندی غلات و موادغذایی…)

🔻 توری های فولادی در مصارف توری های معادن شن و ماسه آزمایشگاه خاک شناسی

🔻 گالوانیزه برای جاهای مرطوب و اسید شویی و….

🔸🔹 توری های مسوار و تیتانیوم
🔻 مسوار چیست؟

🌀استفاده از مسوار که در بازار جهانی با نام پیوتر (pewter) نیز شناخته می شود، قدمتی طولانی دارد. آلیاژی ارزشمند و کاربردی متشکل از فلزاتی همچون قلع، مس، آنتیموان و دیگر افزودنی ها همچون نقره یا بیسموت. درصد بالای فلز قلع موجود در ترکیبات مسوار (85 تا 99 درصد فلز قلع) باعث شده تا این محصول در زیر مجموعه آلیاژهای قلع قرار بگیرد.

🌀از مسوار می توان محصولات و فرآورده های صنعتی دیگری همچون مفتول مسوار، لوله مسوار و… تهیه کرد که هر یک در جایگاه خود بسیار ارزشمند و کاربردی هستند. اصولا برای اینکه مقاومت مسوار را در برابر عواملی همچون خوردگی افزایش دهند بر روی سطح بیرونی آن از یک روکش یا لایه مسی استفاده می کنند.

🌀مفتول مسوار یکی از فرآورده های مسوار است که از سختی زیادی برخوردار است. در ترکیبات مفتول مسوار می توان 85 درصد فلز قلع، 5 تا 10 درصد آنتیموان و حدود 2 درصد فلز مس را مشاهده کرد. اما این ترکیبات در مواردی می توانند بنا به کاربردهای مورد انتظار دستخوش تغییراتی شوند. به عنوان مثال گاه، در برخی از ترکیبات مفتول مسوار شاهد استفاده از 75 درصد ترکیب مس هستیم که این مسئله در خواص و ویژگی های محصول تغییرات چشمگیری ایجاد می کند.

به مدیریت:غلامرضا اسماعیلی

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

ساخت فرم های الک استیل از قطر 10سانتیمتر تا قطر 120 سانتیمتر 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

تولید کننده توری های استیل و گالوانیزه البرز اسماعیلی در تهران , تولید توری های استیل , تولید توری های گالوانیزه , توری های استیل و گالوانیزه البرز , قیمت توری های استیل و گالوانیزه , توری های استیل و گالوانیزه البرز اسماعیلی در تهران ,