تولیدی میهن حفاظ شاهبداغی در تهران

✨تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی
✨ارسال به سراسر کشور
✨تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی با میلگرد ۸ و ۱۰ در انواع ارتفاع و تراکم و با جوش co2
ارتفاع های موجود حفاظ: 70,90,100,120 سانت
تراکم حفاظ: ۸,۱۰,۱۲,۱۴,۱۶,۱۹,۲۴
✨تمامی حفاظ ها با رنگ روغنی معمولی مشکی و قهوه ای سوخته روی کار تحویل داده شده و رنگ کوره ای هزینه جداگانه دارد.
شماره تماس:
09120168663

🔴حفاظ شاخه گوزنی

💎حفاظ دیوار شاخ گوزنی از محصولات حفاظتی محسوب می‌شود که بهره‌گیری از آن می‌توان موجب تضمین امنیت گردد. این حفاظ ساختمان دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است.

💎داشتن این ویژگی به سبب آن که نرده شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع بالایی تولید شده است، به واسطه برخورداری از این ویژگی می‌توان با بهره‌گیری از این حفاظ دیواری از ورود سارقان به داخل ساختمان‌‌‌های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این مدل از حفاظ روی دیوار به علت داشتن این ویژگی، سهم عمده و قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص داده است.

💎حفاظ شاخه گوزنی یکی از مدل‌‌‌های حفاظ‌‌‌های ساختمانی است که از آن بسیار بهره گرفته می‌شود. این مدل از حفاظ دیواری به واسطه طراحی و ساختاری که داراست، برای تمام ساختمان‌ها با کاربری‌‌‌های متفاوت قابل استفاده می‌باشد.

💎نکته قابل توجه آن است که نرده شاخ گوزنی را می‌توان بدون نیاز خرابی و حتی پس از اسکان در ساختمان نیز نصب و اجرا کرد و از مزیت‌‌‌های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند شد.

💎این محصول حفاظتی به واسطه برخورداری از تراکم و ارتفاع بالایی که از آن برخوردار می‌باشد، در کنار قیمت مناسب آن، دارای ضریب امنیت منحصر به فردی می‌باشد.

💎استفاده از حصار شاخ گوزنی برای ساختمان‌‌‌های مختلف این امکان را فراهم می‌آورد تا بتوان به فضایی امن دسترسی یافت. این مدل یکی از بهترین و محبوب ترین مدل از حفاظ‌‌‌های مدرن است که از آن به میزان قابل توجهی بهره گرفته می‌شود.

💎حفاظ شاخ گوزنی را می‌توان به صورت مستقیم و در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی تمام مدل دیوارها نصب کرد.

🔴درب آکاردئونی

💠درب‌‌‌های آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه‌‌‌های حفاظتی هستند.با نصب درب آکاردئونی می‌توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد.در واقع این سازه از درب‌‌‌های ضد سرقت محسوب می‌شود که قابل نصب در هر فضایی است.

💠حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد.کل سازه را می‌توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند.

به مدیریت:شاهبداغی

✨اجازه بده بهترین چیزها اتفاق بیفتد✨

میهن حفاظ 🇮🇷

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✨اجرای حفاظ شاخ گوزنی بر روی حفاظ سر نیزه ✨
امنیت فوق العاده بالا

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

✨قسمتی از بارهای ارسالی به شهرستان✨

🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

 

 

 

 

 

حفاظ , انواع حفاظ , حفاظ شاخ گوزنی , درب آکاردئونی , تولیدی حفاظ شاخ گوزنی در تهران , تولیدی درب آکاردئونی در تهران , تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی میهن حفاظ شاهبداغی در تهران , قیمت انواع حفاظ در تهران , تولیدی میهن حفاظ شاهبداغی در تهران ,