Address & Contact

Our Address

،، اتو بار صداقت . پروین .جی .ابشار .وحید . بزرگمهر

Telephone

 بهترین حمل بار در اصفهان ۰۹۱۳۴۱۲۴۶۵۵

🔻 حمل بار اثاثیه منزل و کالاهایی تجاری و اداری و جهیزیه عروس  و شرکت های دولتی و خصوصی

شماره تماس:

۰۹۱۳۴۱۲۴۶۵۵

⚡️ جابجایی اثاثیه منزل و مبلمان و کالاهای تجاری اداری باکامیونت های مسقف چادری ۷٫۶٫۵٫۴٫متری نیسان، وانت مجهز به پتوی ضربه گیر مخصوص

⚡️ باکادری مجرب و کار آزموده جوان بابیش‌ از ده سال سابقه درخشان در زمینه اثاث کشی و خوش اخلاق

⚡️ جابجایی یخچالهای ساید،گاوصندوق، پیانو و….. با روش‌‌‌های مختلف و تخصصی و ۱۰۰% تضمینی

⚡️ باز و بستن درب یخچال ساید درصورت لازم باضمانت

⚡️  آماده سرویس دهی به تمام نقاط شهر و کشور درون شهری، بین شهری،بیرون شهری،رفت و برگشت

⚡️ با بیمه و بارنامه معتبر و ۱۰۰%تضمینی

⚡️ اخذ قراردادکتبی قبل از شروع به کار

⚡️ هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است

💫مجموعه ما در هر زمان از شبانه روز آماده خدمات رسانی به مشتریان هستند💫
💫نگران کمبود نیرو و ماشین در ساعات شبانه روز حمل اثاثیه منزل در اصفهان  نباشید💫
💫بسته بندی تا چیدمان خود رابه مابسپارید💫
برای دریافت خدمات با شماره:
09134124655
💫کاهش صرف وقت و انرژی با دیرین بار💫

✨در عصر ما با افزایش جمعیت و شهرنشینی دغدغه های زندگی هم به مرور افزایش پیدا میکند. هر کدام از ارگانها در جامعه برای تقسیم وظایف مطابق با نیازهای جامعه گامی برداشته اند. ورود در هر عرصه ای از اشتغال نیاز به تخصص و علاقه به آن حرفه را ایجاب میکند. در عصری که با ازدحام وظایف روبرو هستیم باید کارهایمان را به طور هوشمندانه ای مدیریت کنیم. یکی از این انتخابها، استفاده از ارگانهای کاربردی جامعه است تا این مهم را از دوش خود برداریم. تا در وقت خود صرفه جویی کنیم. برای کارهای تخصصیتان را به ما بسپارید.

✳️وظایف شرکت جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان در قبال مشتریان :

✨اکثر شرکت های باربری حمل و نقل خانه به خانه را انجام می دهند. شرکت های بدون تجربه و تجهیزات کافی باعث می شوند ما بهترین ها باشیم. همچنین این شرکت ها خاطرات دردناکی را از حمل و نقل روی شما و وسایل شما به یادگار می گذارند. برخی دیگرازشرکت های ، به لطف وب سایت هایشان باربری را اسان تر می سازند.شرکت مطمئن صداقت، ضمن ارائه این خدمات به شما ، آن ها را تا پایان انجام معاملات اعمال می کنیم.

✳️چگونه ازحق و حقوق خود در حمل و نقل اثاثیه منزل دراصفهان اگاه شویم؟

✨مناسب ترین سرویس جا به جایی اثاثیه منزل دراصفهان ، مطابق با تقاضای شما،ارائه می گردد. شما مشتریان عزیزمی توانید اطلاعات لازم در مورد وسایل خود را تا کمترین جزئیات به دست آورید. پس ازان ابزار و پرسنل لازم محاسبه می شود و قیمت به شما ارائه می شود. میتوانید از طریق واتس اپ با مشاوران و راهنمایان ما در تماس باشید. با این وجود ما با استفاده از امکانات واتس اپ میتوان قیمت را تعیین کرد.

✳️نحوه نرخ دهی و قیمت گذاری برای باربری:

✨تیم ما به منظورارائه مناسب ترین پیشنهاد قیمت، اطلاعاتی را از شما میگیرد. ما با اطلاعاتی که درباره تصاویرارسالی و مقدار وسایل شما داریم در روز جابه جایی آدرس شما خواهیم بود. انجام حمل و نقل بدون مشکل درمقایسه با دیگر شرکت ها افتخار مجموعه دیرین باراست. ما دوستانی هستیم که در زمینه کارمی کنیم وتجربه کسب کرده ایم.

✨با تجربیاتی که پشت سرگذاشته ایم ، مفتخریم که خدمات با کیفیت به شما در همه زمان ها انجام داده ایم. همراهانی که در بخش خدمات مشتری در بخش معاملات کار می کنند از وظیفه خود مطلع هستند.

✨آماده سازی خانه برای جابجایی اسباب و اثاثیه … 

✨یادداشت هایی که باید برای جلوگیری ازدست دادن برخی وسایل مهم نوشته شود. همچنین وسایل گران قیمت وعتیقه لازم است برای یادداشت شود.

✨برنامه ریزی مهمترین عنصرآماده سازی برای گذاراست. زیرا مراحلی را ایجاد می کند که برای تکمیل انتقال بدون ضرر روی آنها کار شده است.

✨تعیین زمان مناسب برای جابجایی هم اهمیت ویژه ای دارد. باید زمان مناسب برای جابجایی شما را پس از اتمام آماده سازی واتمام خانه جدید و تمیز کردن آن بدانید.

✨ازشخصی که دراسباب کشی خانه تجربه دارد استفاده کنید، تا کار را برای شما آسان کند و احساس راحتی نکنید. همه این موارد کمک میکند در خانه جدید خود بدون دردسرشاد باشید.

✨اطمینان حاصل کنید که وسایل شخصی خود را جدا ازاثاثیه دیگرمنتقل کنید. همه این موارد به دلیل ایمنی بیشتر است تاچیزی را از دست ندهید.

✳️مراحل و فهرست انتقال اسباب و اثاثیه منزل چیست؟

مرحله برچیدن خانه به عنوان مقدمه ای برای مراحل بعدی زیر است :

🔹🔸بسته بندی اثاثیه منزل 
🔹🔸جابجایی اثاثیه منزل 

🔹🔸بارگیری وسایل بر روی اتومبیل ها 
🔹🔸بلند کردن آنها توسط جرثقیل 

🔹🔸همچنین برای دانستن موقعیت های آن واتلاف وقت نمی توان مبلمان را قبل از بسته بندی مرتب کرد. حمل مبلمان پس از برچیدن آن بسیارآسان است. برای محافظت ازهمه وسایل دربرابرآسیب های اثاثیه منزل تدابیری درنظرگرفته شده است. که درامربرچیدن مبلمان خانه به افراد باتجربه و متخصص متکی باشید. تا وسایلتان را حفظ کند وتا زمان قرارگیری وسایل چیزی به آنها آسیب نرساند.

🔹🔸همه قطعات کوچک ودرشت باید به منظور سهولت یافتن ، با برچسب هایی حفظ و مشخص شوند. درمورد قطعاتی که حاوی شیشه زیادی هستند بعد از بسته بندی روی آن حتماً نوشته شود. نوشته ای که نشان دهد حاوی شیشه است تا از آن محافظت شود. همچنین درهنگام حمل و نقل در شرکت مطمئن صداقت احتیاط شود.

✳️راهکارهای جا به جا کردن مبلمان منزل در اسباب کشی :

🔻انواع مبلمان، تجهیزات مبلمان، وسایل منزل، کالاهای سفید و … توسط پرسنل دیرین باربه طور تضمینی انجام می شود. پرسنل ما با داشتن تجهیزات فنی کافی با حداکثر دقت حمل می شود.

🔻همچنین می توانید خدمات حمل و نقل کالا درداخل شهررا به صورت شرکتی و شخصی از باربری در اصفهان شرکت ما دریافت کنید. خدمات حمل و نقل سریع و به موقع ما با انتخاب وسیله نقلیه مخصوص نیازهای شما با شماست.

🔻جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان با حرفه ای ها خوب است. ما مفتخریم که با مقرون به صرفه ترین قیمت ها و با کیفیت ترین سرویس ها به شما خدمت می کنیم. پیش ازاین ،سخت ترین شاخه حمل و نقل،حمل و نقل خانه به خانه بود. اما اکنون دیگر جابه جایی اثاثیه منزل در اصفهان به دشواری سابق نیست.

✳️ویژگی های شرکت های معتبر باربری:

💠هیچ گاه در مورد فعالیتی که ما هرگز انجام نداده ایم و تخصص نداریم به شما اطلاعات نمی دهیم. ما همچنان حضور خود را در و کمک به شما حفظ می کنیم. اقلام مهمی که در حین حمل از بین رفته یا شکسته شده اند با ضمانت شرکت ما حمل می شوند.

💠در حالی که بسیاری از افراد وشرکت ها از حمل و نقل آن می ترسند. خیالتان راحت باشد زیرا به تجربه ما برای هزینه اسباب کشی اصفهان تکیه می کنید. روز اسباب کشی روزی پراسترس و سخت است وساعت در حال تیک زدن است.

💠برای اطمینان از یک حرکت بدون دردسر ، از پیشکسوت صنعت حمل و نقل کمک بگیرید. در مورد نحوه استخدام یک شرکت معتبر در حال جابجایی مشاوره بگیرید. زیر بار قیمت های ارزان شرکت های کلاهبردارکه مسئولیتی درقبال بار شما ندارند، نروید.

✳️جابه جایی سالم و مطمئن چیست؟

💥این مجموعه دارای چندین سال سابقه می باشد که در حیطه جابه جایی حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان کار می کند . جهت حمل تمام راه کار ها را ارائه می دهد . و از شیوه های اساسی و مطمئن به کار می برد .

✳️تعرفه اسباب کشی منزل در اصفهان چگونه می باشد؟

💥تعرفه و هزینه جابه جایی بار و باربری اصفهان هزینه و قیمتی قطعی ندارد . و نمی توانیم هزینه یک اسباب کشی را مشخص نماییم. این هزینه ها بستگی به نوع اتومبیل، مدل تجهیزات حمل و نقل بار و فاصله ی اثاث دارد .

💥 سپس لوازم سنگین همچون گاز و تلویزیون هزینه های متفاوتی را شامل می شود . برای آگاهی از هزینه ها می توانید به وب سایت شرکت مطمئن صداقت مراجعه نمایید .

✳️خدمات اتوبار حمل و نقل شهر اصفهان 

☑️ کارگران ورزیده، ماهر، جوان، دلسوز و قابل اعتماد

☑️ ماشین های مسقف و پتودار

☑️ کارگران حرفه ی با وسایل کامل بسته بندی از قبیل فوم ، سلفون ، ضربه گیرحباب دار

☑️ بسته بندی کل وسایل منزل 0 تا 100 وسایل آشپزخانه ظروف گران قیمت به روش بروز وجدید

☑️ ماشین های بزرگ مسقف با تجهیزات کامل

☑️ ایسوزو، هیوندا ، خاور ،وانت ،نیسان ،کامیون های 5متری و 6متری

☑️ بیرون شهری و درون شهری

☑️ ارسال بار به سراسر کشور

☑️ ارسال ماشین های مسقف ۴.۵.۶ متری روباز و وانت به سراسر کشور. .

☑️ همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر

☑️ بارگیری و تخلیه بار و بارچین حرفه ای

هدف ما بهترینها برای شماست….

با پوشش سراسری درتمام نقاط استان اصفهان
تلفن پاسخگویی:
09134124655
09134124655
09135088713

http://sherkat-hamlebar.com/

مدیریت:آقای ولی مفرد

 

 

 

باربری  , اسباب کشی  , جابجای اسباب منزل ,