Address & Contact

Our Address

تهران ، رباط کریم و پرند

اتوبار شهروند در رباط کریم و پرند

💫اولین مورد درباره حمل کالا و اثاثیه منزل این است که شرکت مورد نظر شرایط اولیه برای جابجایی آن‌ها را به طور صحیح، سالم و در زمان تعیین شده انجام دهد. کار را به کاردان بسپار

در بسیاری از شرایطی که ممکن است به علت شرایط پیش بینی نشده کالا دچار آسیب و یا نقص شود، بهتر است طبق قوانین و مقرراتی که در این مورد وجود دارد سرویس‌های اسباب کشی مسئولیت خود را بپذیرند

✳️هر چند مواردی نیز رخ می‌دهد که این موسسات در قبال آن مسئول نیستند. برخی از آن‌ها عبارت است از: 

🔺آسیب دیدن کالاها و یا وسایلی که توسط صاحبان آن به صورت درست بسته بندی نشده است.

🔺صدمه دیدن ابزار و وسایل مکانیکی یا الکترونیکی مانند ساعت، وسایل برقی و ابزار آلات موسیقی، صرف نظر از این که بسته بندی شده و یا نشده باشند. مگر اینکه شرکت حمل کالا و اثاثیه مسئولیت کاملی را درباره آن‌ها پذیرفته باشد.

🔺خراب شدن مواد غذایی یا آسیب دیدن گیاهان و حیوانات خانگی 

🔺گم شدن اشیا و محتویات بسته بندی شده، مگر در شرایطی که وسایل بسته بندی شده برای بازرسی باز شوند.

🔺در شرایطی که آسیب و خسارت به بخشی از مجموعه کامل اثاثیه و اسباب منزل وارد شود، شرکت حمل کالا و اثاثیه تنها مسئولیت تعمیر یا بازیابی قطعه گم شده و آسیب دیده را بر عهده دارد.

🔺قانون دیگری که لازم است توجه داشته باشید این است که سرویس‌های باربری هیچ مسئولیتی در رابطه با خسارت و یا ضررهای ایجاد شده در هنگام تحویل بار به شخص گیرنده نخواهد داشت.

🔺به همین دلیل لازم است هنگامی که درباره زمان رسیدن کالا اطمینان حاصل می‌کنید در محل حضور داشته باشید.بنابراین با رعایت نکات و مسولیت‌پذیری رایج‌ترین اشتباهات در اسباب کشی‌‌ به حداقل می‌رسند.

🔺به یاد داشته باشید که بارنامه صادر شده برای حمل اسباب و اثاثیه منزل باید دارای تاریخ و مدت زمان معین برای تحویل باشد. این مسئله می‌تواند به شما کمک کند تا به دور از هرگونه مشکل و نگرانی برای تحویل کالاهای خود اقدام کنید.

✳️قوانین و شرایط حمل کالا و اثاثیه منزل 

🔹🔸مجموعه‌ای از قوانین درباره شرایط حمل و نقل اثاثیه منزل وجود دارد که شرکت موظف به رعایت آن می‌باشد.قوانینی وجود دارد که مبنی بر اساسنامه اتحادیه باربری، تمام شرکت‌های حمل و نقل کالا و اثاثیه موظف به انجام آن هستند.این قوانین بیان می‌کند که ارائه خدمات خارج از مقررات و شرایط عرف ممنوع خواهد بود.

🔹🔸با این حال در برخی از موارد بارگیری کالاهای مجاز خارج از موضوع قرارداد به صورت توافقی و با دریافت هزینه‌های جداگانه به دور از اشکال می‌باشد.علاوه بر این قوانینی وجود دارد که بیان می‌کند حمل و نقل کالاهای بزرگ و یا شکننده و حساس نیاز است به کمک چند نفر جابجا شود.
این لوازم مانند یخچال شیشه، میز، ناهارخوری، کمدهای لباسی سنگین، گاوصندوق و وسایل ورزشی به صورت توافقی شامل دریافت هزینه‌های جداگانه خواهد بود.

به مدیریت:احمدی

 

حمل و جابجایی اثاث منزل اتوبار شهروند در تهران , جابجایی اثاث منزل در تهران ,حمل اثاث منزل در تهران , اتوبار شهروند , اتوبار شهروند در تهران ,  هزینه حمل بار در تهران , اتوبار احمدی در تهران ,