Address & Contact

Our Address

تهران آزادگان از غرب به شرق روبروی بلوار الغدیر بعد از بتن آزادگان ویلاساران

Telephone

تولید و ساخت خانه های پیش ساخته ویلا کانکس نجف نژاد 

💥 طراح و سازنده انواع کانکسهای ویلایی،اداری،مسکونی،کارگری و…  با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب 💥

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

 

 

🛖 مزایای ویلاهای پیش ساخته

1- امکان ساخت سریع ویلا

مهم‌ترین مزیت خرید ویلاهای پیش ساخته این است که ساخت آن بسیار سریع بوده و در کوتاه‌ترین زمان با وصل کردن سازه‌ها، می‌توانید در ویلای خود مستقر شوید.

لازم است بدانید از آنجائیکه مدت زمان ساخت این ویلاها کوتاه‌تر است، لذا هزینه نهایی هم کمتر خواهد بود. داشتن ویلاهای پیش ساخته از نظر اقتصادی اقتصادی‌تر از ساخت ویلا با مصالح ساختمانی است.

2- قابلیت جابجایی ویلا

اگر شما از ویلاهای مرسوم و ساخته شده با مصالح ساختمانی استفاده کنید، نمی‌توانید ویلا را به محلی دیگر انتقال دهید. اگر قرار است در منطقه‌ای دیگر ویلا داشته باشید باید برای خرید یک ساختمان جدید اقدام کنید. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته چنین مشکلی وجود دارد. این قبیل ویلاها قابلیت انتقال دارند. اگر بعد از مدتی تمایل داشتید در یک منطقه زیبای دیگر ساکن شوید، با جرثقیل می‌توانید ویلا را به محل جدید ببرید.

3- استفاده بهینه از انرژی

آنچه که در عصر حاضر برای بشریت اهمیت دارد، صرفه‌جویی در مصرف انرژی است، چرا که منابع انرژی در حال کاهش است و متاسفانه سوخت‌های فسیلی تجدیدناپذیر هستند. ویلاهای پیش ساخته با عایق بودن درب و پنجره، محیط داخلی را گرم نموده و در نتیجه مصرف انرژی کمتر خواهد بود.

4- مقاومت به زلزله

شاید این ذهنیت برای شما شکل بگیرد که مقاومت این قبیل ویلاها نسبت به مصالح ساختمانی، کمتر است. اما جالب است بدانید که ویلاهای پیش ساخته به گونه‌ای طراحی و ساخته می‌شوند که بسیار مقاوم به بلاهای طبیعی هستند. این قبیل ویلاها دارای استاندارد جهانی از نظر استحکام به زلزله هستند.

5- دوام بالای متریال به کار رفته در ویلاهای پیش ساخته

یکی از مشکلاتی که در شمال کشور برای ساختمان‌سازی وجود دارد، خراب شدن مواد ساختمانی در اثر رطوبت است. ویلاهای سنتی به دلیل آسیب از رطوبت، در مدت کوتاهی نیاز به بازسازی دارند و همین مسئله، معضلی برای ساختمان‌سازی در این منطقه شده است. اما با خرید ویلاهای پیش ساخته این مشکل رفع می‌شود. متریال به کار رفته در سازه‌ها نسبت به رطوبت عایق هستند و در نتیجه آسیبی نمی‌بینند.

6- قابلیت بازیافت متریال ساختمانی

مسئله‌ای که در زمینه ساختمان‌سازی باید در نظر داشت، بازیافت مواد ساختمانی است. متاسفانه در مورد ویلاهای سنتی هر بار تخریب، مواد زیادی وارد محیط می‌شوند که بازیافت نمی‌شوند و یا سرعت تجزیه آن‌ها کند است. اما در مورد ویلاهای پیش ساخته این مشکل وجود ندارد. مواد به کار رفته در این ویلاها به راحتی بازیافت شده و در سازه‌های جدید استفاده می‌شوند.

 

 

 

⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

🔴انواع کانکس:

۱-کانکس اداری ۲-کانکس خوابگاهی ۳-کانکس نگهبانی ۴-کانکس سرویس بهداشتی ۵-کانکس ویلایی ۶-کانکس بازیافت زباله ۷-کانکس دو طبقه ۸-کانکس پیش ساخته ۹-کانکس ساندویچ پانلی -۱۰کانکس معمولی ۱۱-کانکس تاسیساتی ۱۲-کانکس سردخانه‌ای ۱۳-کانکس اجرا در محل.

🔴کانکس ویلایی :

ویلای کانکسی همانند سازه‌های پیش ساخته و خانه‌های پیش‌ساخته، یک سازه مهم است که از تمام امکانات و ویژگی‌های یک ویلای مسکونی برخوردار می‌باشد. وقتی صحبت از ویلا کانکس یا کانکس ویلا به میان می‌آید، منظور این است که شما یک سازه از پیش ساخته شده دارید که در مکان مناسب قابل نصب می باشد.

🔴کانکس ساندویچ پانلی:

✳️همان‌طور که از اسم این کانکس پیداست،در ان از ساندویچ پانل استفاده شده است.ساندویچ پانل ترکیبی است،از ۲ لایه ورق و یک لایه فوم که مقاومت بسیار بالایی نسبت به سایر سازه‌ها دارد،و وزن آن نیز بسیار پایین است.این موادی که در این نوع کانکس استفاده مي‌شود،نسبت به مواد بکار رفته در کانکس معمولی مدرن تر است،و بیشتر کاربرد دارد.

🔴کانکس معمولی:

✳️این نوع کانکس قدیمی‌ترین نوع کانکس است.و اکنون به دلایل مختلفی مثل هزینه بالا و زمان ساخت و سنگینی سازه کمتر تولید می‌شود جنس این کانکس معمولا از فلز است،و از پنجره‌های آلومینیومی در این سازه استفاده مي‌كنيم.

 

مدیریت : نجف نژاد

 

 

 

کیوسک ۲*۲ فروش فوری وقیمت تمام شده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ساخت انواع کانکس , تولید کانکس , اجرای کانکس  , تولید ساخت کانکس ویلایی اداری ,  ویلا پیش ساخته , خانه پیش ساخته , خانه پیش ساخته دوبلکس ,