Address & Contact

Our Address

ارومیه،روبروی بیمارستان سیدالشهدا فلکه سنگی پلاک ۲/۵۶

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل صدرا

🩺 با توجه به اهمیت و حساسیت خاص قشر سالمند، کودکان و بیماران، مرکز پرستاری  سعی کرده تا با غربالگری، گزینش، آموزش و همچنین نظارت مستمر بر نحوه عملکرد پرستاران و مراقبان تیمی متخصص و کارآزموده در این زمینه را گرد هم آورد. نقطه تمایز ما تجربه سالیان متمادی فعالیت در این حوزه و مهم‌تر از آن عشق به سالمندان و کودکان، این سرمایه‌های گرانبهای زندگی است.

🩺 ما بر این باور هستیم بیمار برای خدمات پزشکی مثل پانسمان و تزریقات در منزل خود باشد و نیازی به مراجعه به مراکز درمانی در ترافیک و شلوغی نیست. همچنین ممکن است در معرض آسیب بیشتر قرار بگیرد. تزریقات و پانسمان در منزل با مراجعه پرستار کارکشته می‌توان احساس رضایتمندی و امنیت خاصی به بیمار دهد و در روحیه او تاثیر بگذارد ما تزریقات سرم، تزریقات آمپول وریدی و عضلانی، کنترل فشار خون، پانسمان زخم عادی و زخم بستر و تعویض کچ را با هماهنگی در منزل انجام می‌دهیم.

🩺 افرادی که به هر علتی دچار کمبود اکسیژن هستند. مثل بیماران قلبی و ریوی، مسمومیت با گاز، سالمندان و جانبازان عزیز نیاز به تنفس بهتر در محیط خانه دارند. ما در بهبود روند تنفسی از طریق ارسال و نصب اکسیژن در منزل و اکسیژن درمانی همکاری می‌کنیم. همچنین در تست خواب برای کسانی که بیماری مزمن، یا مشکل تنفسی، خروپف کردن، و خواب عمیق دارند به صورت شبانه روزی خدمات پزشکی در منزل ارائه می‌دهیم.

✨ما آرامش را برای شما و عزیزان شما به ارمغان می‌آوریم✨

🩺 خدمات ما علاوه بر اعزام کارشناسان ارشد پرستاری سالمند به منزل و مراقبت و پرستاری از کودک در منزل، شامل خدمات پرستاری از بیمار و نیز اعزام ،فیزیوتراپ، ماساژور پرستار و همچنین پزشک متخصص (پزشک خانواده) جهت انجام کلیه امور درمانی مثل تزریقات در منزل، پانسمان، فیزیوتراپی، نوار قلب، سرم تراپی و ماساژ در محیط آرام و شرایط کم استرس‌تر منزل شما عزیزان نیز می‌باشد.

مدیریت: علی سلمان زاده

خدمات پرستاری شبانه روزی ارومیه , لیست مراکز خدمات پرستاری در ارومیه , خدمات پرستاری در منزل ,