Address & Contact

Our Address

فارس،شیراز

فروش بیلر کلاس،فدک،جاندیز،رامش، کشت ابزار انواع تراکتورهای سبک و سنگین جهان افروز در فارس

✨خرید‌ و فروش‌ انواع‌ ادوات‌ کشاورزی‌ نو‌ و کار‌ کرده‌،تراکتورهای‌ ایرانی‌ و خارجی‌،بیلرهای‌ ایرانی‌ و خارجی‌،بیلرهای‌ سبک‌ و سنگین‌ کلاس‌ آلمان

❇️به تمامی‌ ماشین‌ها و دستگاه‌هایی که به کشاورزان در انجام کارهای مختلف کشاورزی کمک می‌کنند، ماشین‌آلات کشاورزی می‌گویند. این نوع دستگاه‌ها از زمان قبل از کاشت تا برداشت و آماده سازی زمین برای محصول بعدی همراه کشاورزان خواهند بود.

🔴مزایای استفاده از ماشین آلات کشاورزی:

🔸دلایل محکمی‌برای ساخت این نوع ماشین آلات برای کمک به کشاورزان وجود دارد. از مزیت‌های استفاده از ماشین آلات مخصوص کشاورزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

🚜کاهش زمان انجام فرایندهای مختلف کشاورزی

🚜کاهش نیاز به نیروی انسانی برای انجام کارهای مختلف

🚜 کاهش هزینه‌ها

🚜افزایش بهره‌وری

🚜 انجام دقیق‌تر و بهتر کارهای مربوط به کشاورزی

🚜 آسان‌تر شدن کارها

🚜اینها فقط بخشی از مزایای استفاده از این نوع ماشین آلات هستند. با نگاهی کوتاه به این فواید می‌توان پی برد که استفاده از دستگاه‌ها و ماشین‌های مربوط به کشاورزی کاملا برای کشاورزان ضروری است.

💎بیلر چیست؟

🌾 بیلرها ادواتی هستند نیمه هیدرولیک که موارد استفاده فراوانی در زراعت علوفه دارند. بیلرها بسته به اینکه علوفه بسته بندی شده را با تراکم کم یا متوسط یا زیاد پرس نمایند به سه دسته تقسیم می‌شوند.

🌾 با تراکم کم 50 تا 100 کیلوگرم در متر مکعب با تراکم متوسط 100 تا 150 کیلوگرم در متر مکعب با تراکم زیاد از 150 کیلوگرم درمتر مکعب به بالا البته ماشین‌‌‌های پرس علوفه با تراکم کم و متوسط در واقع یک دستگاه هستند که با یک دستگاه تنظیم علوفه را با تراکم کم و یا متوسط بسته بندی می‌کنند.

🌾 قسمت پرس کننده بیلرها معمولاً از یک جعبه فولادی با عرض و ارتفاع 40 در 50 سانتیمتر و طول 2 تا 3 مترتشکیل شده اند و یک پیستون در دقیقه 50 تا 90 بار در این سیلندر رفت و آمد دارد و علوفه را بصورت مکعب مستطیل در می‌آورد.

🌾 اضافه علوفه توسط کارد هائی زده شده و بسته علوفه شکل کامل هندسی بخود می‌گیرد. برای خنثی کردن ضربات پیستون از یک چرخ طیار استفاده می‌شود که در دقیقه 350 تا 500 دور میزند علوفه یا با نخ و یا با سیم بسته می‌شود.

🌾 معمولاً علوفه ای را که با نخ بسته بندی می‌شود دامپرورها بیشتر ترجیح می‌دهند زیرا اگر چه بندرت ممکن است هنگام باز کردن بسته‌‌‌های علوفه قطعه ای از سیم داخل علوفه باقیمانده و دام آنرا خورده و دچار ناراحتی گردد. معمولاً دستگاه پرس علوفه هر ساعت 8 تا 10 تن علوفه تر را بسته بندی می‌کند و این بسته‌ها بین 15 تا 25 کیلوگرم وزن دارند.

با مدیریت: اتابکی

شماره‌‌‌های تماس:

09037072422
09178119172
09933303958

بیلرکلاس‌ ۶۵آلمان‌ در حد نو
۴۴۰ میلیون👇🏻

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

کشت ابزار مدل‌ ۹۳
قیمت‌ ۱۱۰👇🏻

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

رامش مدل‌ ۹۴
قیمت‌ ۹۵👇🏻

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

رامش مدل ۹۱
قیمت‌ ۷۸👇🏻

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

ادوات کشاورزی در شیراز , انواع بیلر ایرانی و خارجی , ادوات کشاورزی جهان افروز در فارس , انواع تراکتور , انواع شخم زن , انواع تیلر , علف زن , سم پاش , فروش انواع تراکتورهای سبک و سنگین در مرودشت , انواع قطعات ماشین آلات کشاورزی , فروش بیلر کلاس در شیراز , کشت ابزار ,

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing. ..
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed