تولید درب و پنجره دوجداره upvc ویندور آرامش

⚜️تولید شیشه دو و سه جداره ویندور آرامش در کرج⚜️

✨ تولید انواع درب و پنجره دوجداره با کیفیت و قیمت مناسب

💫تولید در و پنجره دوجداره 
💫شیشه دو و سه جداره 
💫با بهترین کیفیت 
💫ارائه خدمات به صورت نقد و اقساط 
💫سریع ترین زمان ممکن و نازل ترین قیمت 

🔴ویژگی­‌‌‌های پنجره upvc:

 

 

❇️کاملا سالم و بهداشتی

🔸پایایی upvc بسیار بالاست، خنثی است و با اکسیژن ترکیب نمی­شود. از این رو از نظر بهداشتی و سلامت این ماده کاملا بی­ضرر است و حتی در داخل بدن انسان مشکلی به ­وجود نمی­ آورد. از این رو در زمینه پزشکی و دندانپزشکی نیز مورد استفاده قرار می­گیرد. از آن­جایی که پنجره حد فاصل بین محیط خارجی و فضای داخل خانه است، با پنجره‌‌‌های upvc خیالتان می­تواند از بابت بهداشت و سلامت محیط خانه آسوده باشد.

❇️ضد آب

🔸 در پنجره‌‌‌های upvc گوشه­‌ها با دقت زیاد جوش داده می­شوند تا از عدم نفوذ آب اطمینان کامل حاصل شود و یک لایه دو طرفه از TPE یا همان الاستومر ترموپلاستیک در اطراف درز و قاب قرار داده می‌شود تا بتواند شکاف را به طور موثر مهر و موم کند. پس نه خود پروفیل و نه درزهای گوشه هرگز اجازه عبور آب و رطوبت از پنجره را نمی‌دهند.

🔴 مهمترین معیار‌ها برای انتخاب درب و پنجره یو پی وی سی عبارت است از:

🔹محل و موقعیت ساختمان
🔹اندازه اتاق
🔹شرایط آب و هوایی
🔹کاربری ساختمان
🔹نوع نماسازی معماری

✳️پنجره سه جداره 

🔺از مهمترین ویژگی آن ، مقدار صداگیری بیشتر است.البته این نوع پنجره بیشتر در مصارف صنعتی ای به کار میرود که میزان آلودگی صوتی بالایی دارند.ضخامت پروفیل این پنجره ها بیشتر از درب و پنجره دو جداره است و در نتیجه دارای تعداد کانال داخلی بیشتری دارا است.

🔺این امر این امکان را برای ما فراهم میکند که از شیشه سه جداره و یا دو جداره با ضخامت بالاتری استفاده کنیم . نکته حائز اهمیت این است که کارایی این پنجره ها نسبت به درب و پنجره دوجداره چندین برابر بیشتر است.

🔺برای استفاده از آنها حتما باید محل مورد نظر کارشناسی دقیق شود تا بیشترین بازدهی را داشته باشم تا از اتلاف انرژی جلوگیری شود.باید توجه داشت که میزان کیفیت و کارایی این نوع پنجره ها بستگی به بضاعت فنی کارخانه ی تولید کننده پروفیل یو پی وی سی و دقت در طراحی آنها،و در مرحله آخر ، دقت در نصب ، دارد.

🔺همچنین توصیه میشود که برای بکارگیری پنجره های سه جداره از پروفیل هایی با کانال های پنج یا بیشتر استفاده شود.به طور کلی انتخاب نوع پنجره چه دو جداره و یا سه جداره یو پی وی سی یک بخش مهم از کار محسوب میشود.نکته اصلی این است که زمانی درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی ، صد در صد کارایی دارند ، که همه ی پنجره‌های محل دو جداره شوند

مدیریت : امیرحسین خدابنده لو

شماره تماس:
09377546833
09122935217

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

 

 

 

درب و پنجره دوجداره در کرج , درب و پنجره upvc در کرج , تولیدی درب و پنجره دوجداره در کرج , تولیدی درب و پنجره upvc در کرج , شیشه دو و سه جداره ,