Address & Contact

Our Address

تهران و قم

Telephone

اجرای طاق بادکنکی و گل آرایی دسینگ صبا در قم

✳️گل آرایی 

💫گل آرایی هنر سازمان دادن به عناصر تزئینی موجود در ذات گل و گیاه به همراه متعلقات آن است؛ به زبان ساده تر تزئین گل ها، کنار هم دیگر را گل آرایی می گویند.

💫به شرط آنکه گل ها، برگ ها، شاخه ها و دریگر عناصر تزئینی را طوری در کنار هم قرار دهیم که نمای زیبا و جذابی برای گل آرایی هنر سازمان دادن به عناصر تزئینی موجود در ذات گل و گیاه به همراه متعلقات آن است؛ به زبان ساده تر تزئین گل ها، کنار هم دیگر را گل آرایی می گویند.

💫به شرط آنکه گل ها، برگ ها، شاخه ها و دریگر عناصر تزئینی را طوری در کنار هم قرار دهیم که نمای زیبا و جذابی برای بیننده ایجاد کند و تناسب بین گل ها و برگ ها حفظ شود.بیننده ایجاد کند و تناسب بین گل ها و برگ ها حفظ شود.

✳️مزایای بادکنک آرایی در مقابل سایر روش های دیزاین 

🔺آماده شدن سریع : اولین مزیت این هنر نسبت به دیگر دیزاین ها سریع آماده شدن آن است و در کمترین زمان می توانید یک دکور زیبا و چشم نواز را اجرا کنید.

🔺سهولت در جابجایی : دومین مزیت آن این است که بعضی از مدل های بادکنک آرایی به آسانی قابل حمل و جابجایی است و شما می توانید بعد از تمام شدن مراسم آن را به جای دیگری انتقال دهید.

🔺بادکنک آرایی به دیوار آسیب نمیرساند: اگر در جایی که مراسم شما برگزار می شود و یا خواهان اجرای دیزاین هستید مستأجر هستید بادکنک آرایی بهترین انتخاب است. زیرا با گره متصل شده و هیچ آسیبی به دیوار و یا مزاحمتی ندارد.

🔺قابلیت اجرا در هر مکان :شما توانایی اجرای بادکنک آرایی در هر مکانی را دارید و نیازی به هیچ زیرسازی ندارد و به راحتی یک دیزاین جذاب و چشم نواز را اجرا می کنید.

🔺وجه اقتصادی : بادکنک آرایی نسبت به تزئینات دیگر و یا گل آرایی به هزینه ی کمتری نیاز دارد و همچنین هیچ گونه کثیف کاری ندارد.

🔺حجم بالا : بادکنک ها حجم بالایی دارند و یک فضای زیبا را ایجاد می کند و یک بک گراند فوق العاده جذاب است.

به مدیریت:صبا ابراهیمی

 

دیزاین تولد نامزدی بله برون دکور افتتاحیه دسینگ صبا در تهران , دیزاین تولد در تهران , دیزاین نامزدی در تهران , دیزاین بله برون در تهران , دیزاین دکور افتتاحیه در تهران , دسینگ صبا در تهران , دسینگ صبا اجرای طاق بادکنکی در تهران , گل آرایی در تهران , هزینه گل آرایی در تهران , هزینه بادکنک آرایی در تهران ,