Address & Contact

Our Address

همدان

Telephone

راه اندازی خطوط تولید نان و تعمیر انواع دستگاه های نانوایی تک پخت مهربان 

💠 انواع دستگاه های تولید نان های فانتزی و شیرینی پزی💠 

 

 

 

 

🔴 تجهیزات و وسایل نانوایی

تجهیزات نانوایی و نان فانتزی از وسایل پر استفاده از تجهیزات صنایع غذایی هستند. تمامی کارگاه های تولیدی نان و شیرینی باید تجهیزات لازم برای تولید محصول را داشته باشند. همچنین در صورتی که می خواهند به اندازه مصرف یک مغازه قنادی و یا بیشتر تولید داشته باشند، حتما باید از مدل های حرفه ای تجهیزات استفاده کنند.

⚡️ دستگاه خمیر گیر نانوایی

🔰 دستگاهی است که برای تهیه انواع خمیر و هم زدن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد اما کاربرد این دستگاه تنها به مخلوط کردن خمیر محدود نمی‌شود.

🔰 این دستگاهِ خمیر گیر از جمله تجهیزاتی است که هم در نانوایی ها و قنادی ها و هم در فست فود ها و رستوران ها و کبابی ها کاربرد دارد. دستگاه خمیرگیر ، خمیر زن یا میکسر می باشد ، در فست فود ها به منظور تهیه خمیر پیتزا و در رستوران ها و کبابی ها برای آماده سازی و میکس کردن مایه کباب و میکس سایر مواد غذایی از این دستگاه استفاده می شود. دستگاه خمیرگیر در نانوایی و قنادی ها در مخلوط کردن و ورز دادن انواع خمیر نان و کیک کاربرد دارد.

✨ نحوه استفاده از میکسر نانوایی :

🔹 کافی است هر ماده ایی را که میخواهید با توجه به ظرفیت های دستگاه داخل پاتیل بریزید. اما عموما در استفاده از دستگاه خمیرگیر نانوایی برای تولید نان ابتدا اب و نمک و مایه خمیر را وقتی دستگاه هنوز خاموش است درون مخزن (پاتیل) میریزیم و بعد که دستگاه را روشن کردیم کم کم ارد را به ان اضاف میکنیم.

⚡️ دستگاه رول کن

🔸 این دستگاه که جزو دستگاه های نانوایی صنعتی محسوب می شود دارای کارکرد فرم‌دهی خمیر در تهیه انواع نان باگت و ساندویچی است. همچنین این دستگاه قابلیت استفاده در روش های پخت صنعتی در کنار سایر تجهیزات را دارد. این دستگاه می تواند خمیری را که توسط دستگاه دیوایدر یا روندر برش خورده و به کمک نوار نقاله مستقیما وارد دستگاه رول کن شده است، به شکل و قطر و اندازه های دلخواه و مورد نظر تقسیم کند. این قطعات رول شده برای تهیه انواع نان فانتزی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها عموما از دو جنس آلومینیوم واستیل ساخته شده و دارای اندازه و سایزهای مختلف و متفاوت می باشد.

⚡️ دستگاه چانه گیر

🔹 در گذشته نانوایان برای تبدیل خمیر به چانه از دست استفاده می کردند و معمولا بر اساس ممارست و تجربه زیاد به صورت تجربی می توانستند چانه ها را به یک وزن بزنند. اما امروزه دستگاه چانه زن انجام این کار را برای نانوایان آسان کرده است. این دستگاه که جزو دستگاه های نانوایی صنعتی است این قابلیت را دارد تا طی یک زمان مشخص تعداد چانه های مشخصی را تهیه کند که معمولا تعداد این چانه ها بین ۱۳ تا ۱۶ چانه در یک دقیقه است. وزن تقریبی این چانه ها بین g70 تا g450می باشد. این دستگاه از جنس های متفاوتی ساخته می شود اما بهترین آنها از جنس تمام استیل است.

⚡️ فر گردان نان فانتزی و فر قنادی

🔹 دستگاه فر گردان نان فانتزی و فر قنادی قابلیت پخت انواع نان و شیرینی بر روی سینی های موجود در کالسکه را به صورت همرنگ و همشکل دارا می باشد.برای پخت انواع نان ها حجیم، نیمه حجیم و شیرینی استفاده می شود.مجهز به قدرتمند ترین سیستم برای پخت نان فانتزی و قابل استفاده به عنوان فر قنادی

 

 

 

مدیریت : وحید شمس
09016575373

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فروش ادوات نانوایی , ادوات نانوایی , فروش و تعمیر ادوات نانوایی, فروش دستگاه های نانوایی  , انواع دستگاه های نانوایی , تعمیر دستگاه های نانوایی ,