Address & Contact

Our Address

اصفهان، زینبیه ، خیابان مهدیه ،کوچه ۲۶،درب اول سمت راست

تولید روکش صندلی خودروی ون موسوی

🔻 روکش صندلی چیست چه کاربردی دارد؟

🔰 روکش صندلی یکی از تزئینات داخلی ماشین می‌باشد که با توجه به رنگ ماشین می‌توان خریداری کرد و سبب راحتی سرنشینان خودرو و زیبایی و سلامتی بیشتر خودرو می‌شود و بر دمای داخل خودرو نیز تاثیر می‌گذارد.. روکش صندلی خودرو تنوع گسترده ای دارد و انتخاب آن نیز سلیقه ای می‌باشد. یکی از مواردی که باعث زیبایی خودرو می‌شود روکش صندلی خودروها است که نه تنها باعث زیبایی می‌شود بلکه از روکش اصلی صندلی نیز محافظت می‌کند.

 

آدرس کارگاه: اصفهان ،خیابان بعثت، خیابان مهدیه، کلاسیک کاور

 

🔸 روکش‌‌‌های صندلی خودرو از نظر جنس به دو دسته چرمی‌ و پارچه ای تقسیم می‌شوند.

💠 مزایای روکش صندلی پارچه ای خودرو

از مهم ترین مزیت‌‌‌های روکش‌‌‌های پارچه ای تنوع در رنگ و طرح آنها است. این روکش‌ها برخلاف روکش‌‌‌های چرم در دمای تابستان موجب تعریق سر نشینان نمی‌شوند و گرمای کمتری را به خود جذب می‌کند همچنین این روکش‌ها در زمستان نیز کاهش دما را کمتر منتقل می‌کند و باعث گرم شدن سرنشین می‌گردد.

💠 مزایای روکش صندلی چرم خودرو

روکش‌‌‌های چرم نوع دیگری از روکش‌ها هستند که مزیت بزرگی دارند و آن سهولت در نظافت و تمیز کردن آن‌ها است، در این نوع از روکش‌ها با یک دستمال مرطوب نیز می‌توان کثیفی‌ها را به راحتی از بین برد پس بسیار مناسب خانواده‌‌‌های دارای فرزندان خردسال است.

⚜️ خصوصیات بهترین روکش صندلی برای خودرو

🔹مقاومت روکش صندلی در برابر ساییدگی.

🔸رنگ پارچه مناسب، این رنگ باید سبب خستگی چشم نشود.

🔹عدم تغییر رنگ روکش در برابر تابش نور خورشید

🔸تعریق کمتر

🔴 روکش های لاکچری صندلی خودرو

🌀 امروزه روکش ها تنوع زیادی دارند که البته با توجه به کارایی خود قیمت های متفاوتی نیز به خود اختصاص می دهند.

🌀 کسانی که مدت طولانی پشت فرمان مشغول به رانندگی هستند، می توانند از روکش های لاکچری که ماساژور نیز دارند استفاده کنند.

🌀 در این گونه از روکش های صندلی در قسمت کمر و نشیمن، یکسری ویبره قرار داده شده که با گردش و لرزش آنها بدنتان ماساژ داده می شود.

🌀 این مدل از صندلی ها به برق ماشین متصل شده و قابلیت برنامه ریزی در نحوه ماساژ دادن دارند.

⚡️ راه های تشخیص کیفیت روکش صندلی خودرو

✳️ برای اینکه از کیفیت روکش صندلی اطمینان حاصل کنید بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید.

✳️ در هنگام خرید به نحوه دوخت روکش دقت کنید و هرچه روکشی تمیزتر و بادقت‌تر دوخته شده باشد، درزها به خوبی دوخته شده و محکم کاری در دوخت درزهای مختلف رعایت شده است.

✳️ در انتخاب روکش صندلی ماشین به این نکته نیز توجه داشته باشید که هرچه تکه های روکش بیشتر و کوچکتر باشد کیفیت بهتری دارد. به طور معمول روکش ها دارای ۶۰ الی ۷۰ تکه هستند و روکش های حرفه ای و لاکچری چیزی حدود ۱۷۰ تا ۱۸۰ تکه دارند.

✳️ بهتر است قبل از خرید روکش یکی از روکش ها را بر روی صندلی خود به صورت امتحانی قرار دهید تا از درست بودن الگوی آن اطمینان حاصل کنید.

✳️ در اکثر مواقع روکش های باکیفیت و اصل از اندازه استانداری برخوردار هستند و به راحتی روی صندلی ماشین شما قرار می گیرند.

✨✨✨✨✨✨✨✨

 

 

 

 

 

✨✨✨✨✨✨✨

 

 

به مدیریت : سید محمد ضیا موسوی

09136959002

09139284087

 

تولید روکش صندلی انواع خودرو موسوی در اصفهان , تولید روکش صندلی انواع خودرو در اصفهان , روکش صندلی , روکش صندلی خودرو , روکش صندلی خودرو  در اصفهان , انواع روکش صندلی , قیمت روکش صندلی , بهترین جنس روکش صندلی , روکش صندلی چرم , روکش صندلی لاکچری , روکش صندلی پارچه ای ,