ساخت اجرا و نصب کمد و کابینت دکوراسیون آمانج

♻️ دکوراسیون داخلی ، طراحی کمد دیواری ، نصب کابینت آشپزخانه 
♻️ سرویس خواب ، سیسمونی ، انواع کالاهای چوبی
♻️ انواع کمد دیواری، ویترین، سرویس عروس و نوزاد، کفپوش و پارکت

? یکی از مهمترین عوامل در دکوراسیون داخلی نوع و شکل کف ساختمان می‌باشد که نقش بزرگی در طراحی و زیبا سازی محیط دارد و همواره از دغدقه‌‌‌های معماران و کارفرمایان می‌باشد.

? از مهمترین کفپوشها، پارکت، سنگ و سرامیک می‌باشند که بدلیل قیمت بالای سنگ مرغوب نسبت پارکت و سرامیک، این دو کاربرد بیشتری در ساختمانهای امروزه دارند. در این مقاله به بررسی مزایا و معایب این دو محصول پر کاربرد می‌پردازیم.

? بی شک چوب یکی از زیباترین محصولات ساختمانی است که کاربرد زیادی در ساختمان و دکوراسیون داخلی دارد و در تمام ساختمانها در قسمتهای مختلفی بصورت طبیعی و یا مصنوعی به چشم می‌خورد.

? یکی از این مشتقات چوبی پارکت می‌باشد که امروژه بدلیل قیمت بالای چوب طبیعی و همچنین جلوگیری از قطع بی رویه درختان که نقش بسیار مفیدی در محیط زیست دارند، نوع صنعتی آن به نام پارکت لمینت به بازار عرضه شده و جایگزین پارکت‌‌‌های چوب طبیعی شده است.

? دکوراسیون داخلی توسکا با کادری مجرب و متعهد و سابقه ای درخشان در زمینه اجرای انواع دکوراسیون با استفاده از بهترین متریال و مواد اولیه و استفاده از به روزترین طرح‌ها و مدل‌ها آماده ارائه خدمات و محصولات با کیفیت به شما عزیزان می‌باشد

مدیریت:آقای اسماعیل فرهادی

https://www.instagram.com/hoseinmalekan.vila

 

 

 

گروه دکوراسیون داخلی , چند نمونه دکوراسیون داخلی منزل , دکوراسیون داخلی منزل کوچک , دکوراسیون داخلی منزل ایرانی , سبک دکوراسیون داخلی ایرانی , دکوراسیون داخلی کلاسیک , دکوراسیون داخلی چیست , دکوراسیون داخلی کلاسیک منزل ,