Address & Contact

Our Address

کرج،مهرشهر،دومین شرقی،پلاک ۷۲

سازه های چوبی فاتح وود

✳️درباره ی ما:
💫ساخت سازه های چوبی و فلزی از جمله نمای ساختمان،آلاچیق، پرگولا، محوطه سازی و سونا  
💫سازه های چوبی ،ترمووود،تهیه متریال
💫ریکاوری و بازیابی و نوسازی چوب ترمو و رنگ 
💫مشاوره و بازدید رایگان 
📞 شماره های تماس:
09107600013 رامین فاتح
09107600014 محسن فاتح
❇️اهمیت سازه های چوبی

🔸سرعت ساخت سازه های چوبی بالاست و سازه های چوبی عمدتاً عمر بالایی دارند. همچنین با ساخت و ساز هوشمندانه می توان با عایق بندی از هدر رفت انرژی در سازه های چوبی جلوگیری کرد. سازه های چوبی به علت بر جای نگذاشتن نخاله و ضایعات، در کاهش آلودگی زیستی سهیم هستند و با محیط زیست، طبیعت و شرایط مختلف آب و هوایی سازگاری بالایی دارند.

🔸همچنین به کاهش آثار منفی الکترومغناطیس بر ساکنین کمک می کنند؛ اما یکی از مهم ترین ویژگی های سازه های چوبی که آن ها را بسیار پر طرفدار کرده است سبک سازی و مقاومت این نوع سازه ها در برابر زلزله است.

🔸تحقیقات مختلف بر نقاطی که زمین لرزه های زیادی را به خود دیده اند نشان داده است که سازه های چوبی حتی بعد از زلزله سالم و سرپا و قابل سکونت هستند. درست برعکس سازه های بتنی و فولادی که در صورت به جا نگذاشتن صدمات جانی، قطعاً خسارات مالی زیادی بر جای خواهند گذاشت و بعد از زلزله به راحتی امن و قابل استفاده نیستند.

❇️انواع سازه های چوبی

🔴کلبه چوبی

🔹کلبه های چوبی یکی از کلاسیک ترین ساخته های دست بشر هستند و از محبوبیت بالایی برخوردارند. یکی از ویژگی های ساخت این سازه چوبی سرعت بالای آن است چرا که مصالح در ساختمان های چوبی بسیار سبک هستند و نیاز به صبر و خشک شدن ندارند. کلبه های چوبی با استفاده از مواد مخصوص نسوز مثل پانل گچی از خطر آتش سوزی محافظت می شوند و دیوار های آن، عایق صدا هستند. کلبه ها در انواع یک یا چند طبقه، تراس دار و بدون تراس طراحی و ساخته می شوند.

🔴خانه و ویلای چوبی

🔹در حال حاضر ویلا ی چوبی و خانه های چوبی با استاندارد های روز آمریکا و اروپا طراحی و ساخته می شوند و طراحی آنان مطابق با سلیقه متقاضی صورت می گیرد. ویلا های چوبی در ابعاد مختلف ساخته می شوند و از نظر اندازه هیچ محدودیتی ندارند. همچنین رنگ چوب مورد استفاده تنوع دارد و نمای بیرونی با خواست مشتریان کاملاً قابل تطبیق است.

🔹جذاب ترین بخش سفارش خانه های چوبی شاید همین باشد که تا جزئی ترین مسائل و کوچک ترین فضا ها مطابق میل شما طراحی می شود و هر ایده ای که داشته باشید در آن ها ممکن است. در ساخت خانه های چوبی عمدتا از چوب درختان نواحی سردسیر استفاده می شود. این چوب ها به اندازه ی کافی مستحکم و مقاوم و بلند هستند و برای خانه سازی بسیار مناسب اند. خانه های چوبی در مقابل عوامل و شرایط خارجی و طبیعی مثل اکسیداسیون، طوفان، آتش سوزی، حشرات موذی مقاوم هستند و طراحی های مختلف مدرن و کلاسیک دارند.

🔴آلاچیق چوبی

🔹آلاچیق های چوبی از دیگر سازه های چوبی هستند که در خانه های ویلایی و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند و اگر جنس چوب آنها خوب باشند، در معرض باد و باران و سرما و تابش مستقیم آفتاب صدمه ای نمی‌ بینند. در ساخت آلاچیق،‌ از چوب و فلز استفاده می شود و می تواند در طرح های مختلفی به شکل مربع، دایره، مستطیل، شش یا هشت ضلعی ساخته شود.

🔹همچنین می تواند در یک یا ۲ طبقه طراحی شود. ظرفیت آلاچیق ها معمولاً بین ۶ تا ۸ نفر است و متداول ترین و محبوب ترین طرح آلاچیق چوبی، شش ضلعی است. طراحی حرفه ای و ساخت اصولی آلاچیق های چوبی در استحکام و بقای آنها نقش مهمی دارد.

به مدیریت:فاتح

 

 

 

 

سازه های چوبی , طراحی انواع سازه های چوبی در کرج , سازه های چوبی فاتح وود در کرج , آلاچیق چوبی , کلبه چوبی , ویلای چوبی , سقف چوبی , پله های چوبی , ساخت و اجرای سازه های چوبی فاتح وود در کرج , هزینه اجرای انواع سازه های چوبی در کرج ,