سازنده مصنوعات چوبی ام دی اف دیبا کابین

سازنده مصنوعات چوبی ام دی اف دیبا کابین

💠 ساخت انواع:

💠 کابینت
💠 کمد دیواری
💠 تخت کمجا
💠 دیوار tv
💠 دکوری و جالباسی

⚜️ تولید انواع کابینت آشپزخانه شامل : ممبران ، هایگلاس⚜️
⚜️ کیفیت ادعای ما نیست، اعتبار ماست⚜️

⭐️ بدون واسطه خرید کنید⭐️

⭐️ خریدی مطمئن و شیک را با ما تجربه کنید⭐️

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

🔴 کابینت

⭐️هر چه سیستم داخلی آشپزخانه شما زیبایی بیشتری داشته باشد در نمای کلی خانه تاثیرگذارتر خواهد بود و آشپزخانه‌ها جزو پر کاربرد ترین قسمت‌‌‌های هر خانه هستند و محور اصلی خانه به نحوی آشپزخانه آن است و در قسمت آشپزخانه هم مهمترین عنصری که وجود دارد کابینت‌ها هستند و در نگاه اول هر مخاطبی در فضای آشپزخانه متوجه کابینت‌ها و مدل آن‌ها می‌شود پس باید دقت زیادی در خرید کابینت‌ها به خرج دهید.

⭐️کابینت‌ها با توجه به متریالی که در ساخت آن‌ها به کار می‌رود انواع مختلفی دارند که هر نوع از آن‌ها متناسب با سبک خاصی از آشپزخانه می‌باشد و شما می‌توانید با توجه به بودجه ‌ای که در اختیار دارید و فضایی که در دسترس شما می‌باشد و همچنین سبک اصلی دکوراسیون خانه نوع کابینت و مدل آن را انتخاب کنید.کابینت هایی که از چوب در ساخت آنها استفاده شده است، با طراحی‌‌‌های زیبایی که دارند می‌توانند آشپزخانه شما را به شکل اصیل و قدیمی‌و البته زیبا تبدیل کنند.

🔴 کابینت هایگلاس

⭐️مدل کابینت هایگلاس که دارای ظاهری براق و شفاف است بیشتر برای طرح‌های مدرن و ساده مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت کابینت هایگلاس از کابینت روکش چوب و چوب کمتر، اما از قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است.رنگ بندی کابینت هایگلاس بسیار متنوع است اما خش پذیری و لک پذیری بالای دارد که یکی از معایب این نوع کابینت به شمار می‌رود.

🔴 کابینت ممبران

⭐️کابینت ممبران با در نظر گرفتن هنر اصیل معرق و منبت ایرانی در طراحی، تنوع رنگ و خصوصیات و قابلیت‌‌‌های فوق العاده ای که دارند، آشپزخانه شما را به یک آشپزخانه سلطنتی تبدیل می‌کنند.

⭐️معمولا مهارت شخص سازنده، قیمت، رنگ و پوشش دهی فضای آشپزخانه، در زمان خرید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، به همین دلیل، سازندگان، برای ساخت کابینت ممبران، از چوب صنعتی MDF با روکش ضد آب PVC و طراحی کلاسیک و کلاسیک مدرن استفاده می‌کنند و جهت پیاده سازی نقوش منبت و معرق از ماشین‌‌‌های CNC کمک می‌گیرند.

⚜️ تجربه تیم دیبا کابین در طراحی و ساخت انواع محصولات چوبی و دکوراسیون داخلی در کنار سلیقه شما،
محل زندگی و کارتان را زیبا، آرام و جذاب می‌کند.⚜️

 

🔴 کمد دیواری

🔹کمدهای دیواری روکش چوب و تمام چوب با دوام و مرغوب می‌باشند و با توجه به امکان ایجاد کشو، قفسه، آویز و کانتر می‌توان نهایت استفاده را از فضا کرد.

🔹کمد دیواری‌ها به گروه‌های مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. کمد دیواری بر اساس نوع در آن به کمد با در‌های لولایی و کمد با درهای ریلی یا کشویی تقسیم می‌شود. نوع لولایی از دیرباز مورد استفاده بوده ولی این روزها با کوچک شدن خانه‌ها و اتاق‌ها نوع ریلی به علت اشغال کمتر فضا، مورد توجه بیشتری است.

🔹کمد دیواری در سبک‌های مدرن و کلاسیک ساخته می‌شوند که سبک مدرن به دلیل سادگی و کارایی بیشتر پرطرفدارترین مدل کمد دیواری جدید اتاق خواب است.

 

 

به مدیریت:حسین رضایی

 

شماره های تماس:
09126513176

 

 

 

 

 

 

 

انواع کابینت
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
انواع کمد دیواری
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
انواع میز تی وی و جلو مبلی
🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
دکور منزل و محل کار

 

 

صنایع چوبی در قم , سرویس آشپزخانه ,  کابینت , کمد دیواری  , سرویس خواب کودک  , قیمت کابینت در قم , قیمت کمد دیواری , دکوری و جالباسی , کابینت ممبران , کابینت هایگلس , کابینت دسینگ , کابینت سازی دیبا کابین در قم , جا کفشی , میز تلویزیون , تخت کمجا ,