Address & Contact

Our Address

اصفهان،خمینی شهر،شهرک صنعتی دو شاخ،فرعی 12،صنایع سنگ اطلس

Telephone

صنایع سنگ اطلس در خمینی شهر اصفهان

✳️سنگ مرمریت اداوی 

✨یکی از مشهورترین سنگ‌ها، سنگ مرمریت اداوی است که دارای طرح‌های شلوغ و منحصربه‌فردی است.این سنگ به بهار اداوی نیز شناخته می‌شود. این سنگ قیمت بسیار مناسبی دارد که در کنار کیفیت خوب این سنگ، این سنگ را به سنگ محبوبی در بین سازندگان ساختمان تبدیل کرده است.

✨این سنگ در معادن سنگ اداوی در منطقه خور و بیابانک که در استان اصفهان واقع شده است استخراج می‌گردد.علت نام‌گذاری این سنگ، فامیلی آقای حمید اداوی است که این سنگ را برای اولین بار کشف کردند و به استخراج انبوه این سنگ پرداختند.در تمام مرمریت ها این سنگ شباهت زیادی به سنگ‌های مرمریت خوی و مرمریت صلصالی دارد که در سنگ پله به‌کاربرده می‌شوند.

✳️ویژگی‌های سنگ مرمریت اداوی 

🌀این سنگ دارای رنگ صورتی یا کرم است. در سطح این سنگ‌دانه‌های ریز و سفید رزین دیده می‌شود به همین جهت است که به سنگ‌های گل پنبه‌ای نیز معروف هستند. قابل به ذکر است که این سنگ تنوع رنگ و طرح بسیاری دارد.

✳️مزایای سنگ مرمریت اداوی 

🔻زیبایی و تنوع زیاد در طرح و رنگ.

🔻سنگ مرمریت دارای بافت متراکم است و خلل و فرج در آن دیده نمی‌شود.

🔻این سنگ سطحی صیقلی دارد و به‌شدت جلا پذیر است.

🔻مرمریت قیمت مناسبی به دلیل وجود معادن داخل کشور دارد.

✳️کاربردهای سنگ مرمریت اداوی 

🔸🔹بخش پله
🔸🔹دیواره‌های راه‌پله

🔸🔹سنگ کف در پارکینگ

🔸🔹دیواره‌های داخلی ساختمان

🔸🔹سنگ قرنیز

🔸🔹سنگ کابینت در آشپزخانه

به مدیریت:احسان مهدور

صنایع تولید سنگ مرمریت اداوی صنایع سنگ اطلس در خمینی شهر اصفهان , صنایع سنگ اطلس , صنایع سنگ اطلس در خمینی شهر اصفهان , تولید سنگ مرمریت اداوی در خمینی شهر , قیمت سنگ مرمریت در خمینی شهر , بهترین تولیدی سنگ در خمینی شهر , تولیدی سنگ مهدور در خمینی شهر ,