Address & Contact

Our Address

تهران، دماوند

Telephone

اجرای سنگ کاری وطراحی محوطه سازی رضایی

سنگ کاری محوطه سازی رضایی

اجرای بتن ریزی واش بتن،جدول کاری و کفپوش کاری

✨جدول گذاری نهر، جدول گذاری کانو، جدول گذاری کتابی

✨محوطه سازی پارک و پیاده رو

✨تمامی خدمات عمرانی

✨محوطه سازی سنگ فرش و جدول کفپوش

سنگ فرش

برای سنگ فرش فضاهای بیرونی، مصالح مختلفی وجود دارد که برخی از آنها بسیار ارزان و برخی نیز بسیار گران قیمت و لوکس هستند. شاید در میان تمامی مصالح مرتبط با سنگ فرش بتن را بتوان ارزانترین نوع سنگفرش به حساب آورد. استفاده از بتن مقرون به صرفه، استاندارد و از کیفیت و دوام بالایی نیز برخوردار است.

سنگ فرشهای بتنی از روان شدن آب به هنگام بارندگی جلوگیری میکنند، بنابراین برای مسیرهای پیاده روی گزینه مناسبی خواهند بود. در میان انواع سنگ فرشها، انواع آجری نیز طرفداران خاص خودشان را دارند، رنگ قرمز آجری آجر باعث ایجاد حس گرما و نشاط در فضای بیرونی ویلا یا حیاط خانه شما می‌شود و می‌توان در طراحی ویلا از آن استفاده نمود. در ضمن آجری از نظر زیبایی به خوبی با سایر مصالح از جمله سنگ هماهنگ می‌شود.

مزایای استفاده از سنگ کوبیک در سنگ فرش

سنگهای کوبیک به صرفه هستند ! هر قسمت از سنگ های کیویک دارای آمیختگی رنگ خاص خود است . که باغچه ها ، راه های ورودی و منظره ی شما را کاملاٌ متفاوت از سیمان ساخته ی انسان ، که همه بخش های آن یکسان و یکرنگ است نشان می دهد . در نتیجه سنگفرش کوبیک از نظر دیداری جذابیت بیشتری خواهد داشت.

محوطه سازی

محوطه سازی در اصل استفاده از المان‌های مختلف و جایگذاری مناسب آنها در کنار یکدیگر، برای زیباتر شدن فضای بیرونی است. محوطه سازی یا لند اسکیپ شاخه‌ای گسترده در صنعت ساخت و ساز است؛

به طور مثال ایجاد فضا در یک شهرک مسکونی و یا در محوطه یک ویلا یا ساختمان، همگی در مباحث محوطه سازی جای می‌گیرند.

مدیریت:امیر حسین رضایی

 

 

 

جدول کاری رضایی در دماوند تهران , محوطه سازی رضایی در دماوند تهران , بتن ریزی , کف پوش کاری رضایی در دماوند تهران, اجرای خدمات عمرانی رضایی در دماوند تهران , محوطه سازی پارک رضایی در دماوند تهران , اجرای خدمات پیاده رو رضایی در دماوند تهران , محوطه سازی و جدول کاریرضایی در دماوند تهران , جدول کاری در تهران , جدول کاری نهر در تهران , جدول کاری کانو , جدول کاری کتابی , محوطه سازی پارک , قیمت محوطه سازی , قیمت جدول کاری , قیمت کف پوش , محوطه سازی ,جدول , کفپوش کاری , سنگ کاری محوطه سازی رضایی ,