مجری سنگ نما،بازسازی ساختمان قدیمی،نماکاری مدرن،کلاسیک،رومی،نصب نرده صراحی،پله گرد،ستون سنگی پوربخشیان در رامسر

?سنگ کاری و نما کاری در رامسر 
?طراحی،مشاوره و اجرای انواع سنگ کاری،نماکاری رومی،کلاسیک،مدرن و … 
?سنگ کاری نمای ساختمان اطراف حیاط و بیرون ساختمان 
?مجری انواع شومینه های سنگی و باربکیو 
?اجرای پله گرد،ستون و نصب نرده صراحی 

شماره های تماس:

09907284341
09216725094

?تفاوت نمای مدرن و کلاسیک 

?تفاوت نمای مدرن و کلاسیک علاوه‌بر ظاهر از لحاظ کیفیتی نیز متفاوت است. این روزها برای اجرای نمای مدرن محصولات منحصر بفرد و چند منظوره‌ای همچون پروفیل چوب پلاستیک تولید شده است.

?این متریال کاربری‌های متنوع داشته ضمنا مختص فضای باز طراحی و تولید شده است. از دیگر مزیای آن می‌توان به استفاده همزمان در کنار دیگر محصولات اشاره نمود. بنابراین اگر بخواهید از محصولات نوینی همچون چوب پلاست در اجرای نما استفاده کنید، قطعا تفاوت‌های آشکاری در نمای مدرن و کلاسیک مشاهده خواهید کرد.

?سازگاری با محیط زیست تفاوت اصلی نمای مدرن و کلاسیک 

?نما مدرن همچنین به شدت بر تعامل بین انسان و محیط در یک فضای معین متمرکز است. معماری پایدار این روزها یکی از رویکردهای طراحان و معماران با کاربرد متریال‌هایی همچون پروفیل چوب پلاست است. یکی دیگر از جنبه‌های معماری مدرن ورودی‌های بزرگ هوا و نور است. سبک‌های مدرن معماری دارای پنجره‌های بزرگ، امکان نمایش پانوراما و نور طبیعی محیط هستند.

?اگرچه با توجه به محرمانه بودن، ترکیب این سبک‌های مدرن می‌تواند کمی‌پیچیده باشد. اما با طراحی‌های مدرن که امروزه رواج دارد، صاحبان خانه می‌توانند یک نمای سه بعدی قبل از اجرا داشته باشند. این امر به آنها امکان می‌دهد تا بتوانند تغییرات دلخواه بر روی نما را اعمال کنند.

?یک تصور غلط رایج در بین مردم این است که معماری مدرن سرد است. منظور آنها از این امر این است که تمام خطوط مستقیم، اشکال ساده و عناصر هندسی در طراحی‌های معماری مدرن به آنها نمای بالینی و احساس می‌دهد. تعداد زیادی از طراحی‌های مدرن شامل اجزایی مانند: چوب و سنگ است که به عنوان متریال‌های گرم و جذاب قلمداد می‌شوند.

?نرده صراحی چیست؟

?نرده صراحی یکی از شیک ترین نرده هایی است که در ساخت و ساز ساختمان‌ها و آپارتمان‌‌‌های خود می‌توانید از آن استفاده کنید. نرده صراحی به شکل‌ها و فرم‌‌‌های متفاوتی برشکاری و طراحی می‌شود. و به این خاطر که جنس ماده اصلی آن‌ها از سنگ است مقاومت زیادی دارد. به همین خاطر استفاده از آن‌ها امروزه بیشتر شده است.

?آشنایی با نرده صراحی 

?نرده صراحی، در واقع نرده‌‌‌های سنگی و آهکی هستند که با برش کاری بر روی سنگ‌‌‌های تراورتن طراحی و ساخته می‌شوند. نرده صراحی در انواع و شکل‌‌‌های متفاوت تولید می‌شوند. و در طراحی آن‌ها سلیقه‌‌‌های متفاوت مورد توجه قرار گرفته است. نرده صراحی از شیک ترین شکل هایی است که می‌تواند در نمای بیرونی و درونی ساختمان‌ها از آن استفاده کرد. نرده صراحی با توجه به شیوه نصب، شکل طراحی شده و جنس آن از تنوع زیادی برخوردار است.

?نما رومی‌چیست؟

?نمای رومی‌را می‌توان الهام گرفته از سبک معماری خاص کلاسیک روم و یونان دانست اما در گذر زمان و ورود آن به ایران المان‌هایی از ایران باستان نیز به آن وارده شده است. نمای رومی‌ساختمان که بسیاری از آن به عنوان نمای کلاسیک نیز یاد می‌کنند با توجه به المان‌های شاخصی که در طراحی و اجرای آن به کار برده می‌شود در جلب توجه کردن بسیار بارز عمل می‌کند.

?این‌گونه نماها به خاطر معماری تقریباً پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت مانند سنگ‌های طبیعی مرمر، گرانیت و تراورتن به گونه‌ای در تصور عموم مخصوص ساختمان‌های لوکس و طبقه مرفه جامعه است در صورتی که این‌گونه طرح‌ها در بسیاری از ساختمان‌ها و آپارتمان‌های امروزی کم و بیش استفاده می‌شود.

به مدیریت:آقای پوربخشیان

 

 

 

 

نماکاری در رامسر , نماکاری سنگکاری در رامسر , سنگکاری کلاسیک در رامسر , سنگکاری مدرن در رامسر , سنگکاری نرده صراحی در غرب مازندران , نرده صراحی رامسر , نرده سنگی در رامسر , سنگکار ماهر رامسر , نماکار ماهر رامسر ,