Address & Contact

Our Address

مازندران،بابل

Telephone

پیمانکاری و اجرای پل عابر پیاده بیلبورد های تبلیغاتی حسن پور در بابل مازنداران

✳️پیمانکاری

🔹🔸پیمانکاری ساختمان در یک تعریف ساده و مختصر به تمام فعالیت‌هایی گفته می‌شود که با حوزه ساخت و ساز یک ساختمان مسکونی، تجاری یا صنعتی در ارتباط است. در این فعالیت، یک شرکت یا یک شخص حقیقی فرایند تهیه مصالح اولیه، حمل و نقل در بخش‌های مختلف، مراحل ساخت و اجرای کامل پروژه را طبق یک قرارداد رسمی‌و معتبر بر عهده می‌گیرد.جرثقیل سقفی حسن پور

🔹🔸آنچه در قراردادهای پیمانکاری ساختمان اهمیت دارد، حس مسئولیت‌پذیری و تعهد به تمام مفاد قرارداد است. در قرارداد پیمانکاری، کارفرما تمام آنچه در نظر دارد را به پیمانکار می‌سپارد و از او انتظار دارد با مدیریت بودجه مالی و برنامه‌ریزی دقیق برای انجام تمام کارها بتواند پروژه را در مدت زمان مشخص شده به پایان برساند.

✳️جرثقیل سقفی چیست؟جرثقیل سقفی حسن پور

💫جرثقیل سقفی ، بالابر سقفی یا Overhead crane برای جابجایی بار در انبارها و سالن‌های صنعتی کاربرد دارد. این جرثقیل معمولاً دارای دو ریل موازی است که به صورت افقی در طول سالن نصب شده و جرثقیل در شش جهت بر روی آن حرکت می‌کند. جرثقیل وسیله ای است که در انواع گوناگون و قابلیت های مختلف جهت جابجایی اجسام و اشیاء سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

💫جرثقیل متشکل از یک تیر، یک قلاب و یک کابل متصل به آن می باشد که برای بلند کردن اجسام و بار ها مورد استفاده قرار می گیرد.جرثقیل سقفی نوعی جرثقیل می باشد که مورد استفاده در داخل سالن ها و سیلو های سرپوشیده قرار می گیرد که بعنوان مناسب ترین و بهترین وسیله در این زمینه ها می باشد.

✳️سوله جرثقیل سقفی حسن پور

💥سوله‌ها به انواع مختلفی از نظر معماری و ساخت تقسیم می‌شوند، سوله‌‌‌های HSS یا قوسی شکل، سوله‌‌‌های UBM، سوله‌‌‌های سبک و سوله‌‌‌های خرپایی از مهمترین سوله هایی است که ساخته می‌شوند. هر کدام از این سوله‌ها دارای روش ساخت، مزیت‌ها و جایگاه‌‌‌های مخصوصی هستند که با توجه به نوع سوله و نیاز کارفرما و منطقه ی ساخت سوله نوعش انتخاب می‌شود.

✳️اسکلت فلزی چیست؟جرثقیل سقفی حسن پور

🔺اسکلت فلزی متشکل از فولاد، تیر و ستون می باشد. ستون های سازه اسکلت فلزی به دو صورت عمودی و افقی قرار گرفته اند و امروزه پیکر ساختمان های زیادی در سطح شهرهای کشور را پوشش داده اند.

🔺بنیادی ترین مصالح به کار رفته در اسکلت فلزی فولاد می باشد که در حال حاضر از پراهمیت ترین مصالح در صنایع ساخت و ساز به شمار می رود. از حائز اهمیت ترین مزایای فولاد که موجب گردیده تا در اسکلت فلزی به کار برده شود مقاومت بالا، جوش پذیری، شکل پذیری، خم پذیری، همگن بودن و ارتجاعیت محسوب می شود.

🔺به کار بردن اسکلت فلزی در سازه ها و ساختمان ها موجب گردیده تا از وزن کمتری بهره ببرند و در برابر هرگونه ضربه، فشار و عوامل بیرونی نظیر زلزله مقاومت و استحکام بیشتری نشان دهند. پس می توان گفت سازه های دارای اسکلت فلزی دارای تعادل نسبی بیشتری می باشند.

به مدیریت:ابراهیم حسن پور 

 

ساخت و نصب سوله اسکلت فلزی جرثقیل سقفی حسن پور در بابل مازنداران , ساخت سوله در بابل , نصب سوله در بابل , اسکلت فلزی در بابل , جرثقیل سقفی حسن پور در بابل مازنداران , ساخت اسکلت فلزی , نصب اسکلت فلزی , ساخت جرثقیل سقفی , نصب جرثقیل سقفی , جرثقیل سقفی حسن پور , اسکلت سقفی حسن پور ,