Address & Contact

Our Address

تبریز،شهرک رجایی جنوبی،30 متری دوم،پلاک 106 و 107

Telephone

بزرگترین تولید کننده انواع میلگرد شش گوش چهار پهلو در تبریز

✳️میلگرد کششی چیست؟

💫میلگرد ترانس (کششی)، یک میلگرد بدون آج است که سطح صیقلی وصافی دارد و با دقت یک دهم مطابق با سفارش مشتری تولید می‌شود. این نوع میلگرد نسبت به سایر میلگردهای موجود در بازار، مقاومت بالاتری دارد. از میلگرد ترانس به دلیل سطح صافی بیشتر برای تولید قطعات صنعتی استفاده می‌شود . از میلگرد کششی در صنایع تولید کننده پیچ و مهره، خودرو سازی و ماشین آلات، تولید تجهیزات و ماشین های کشاورزی، ساخت تجهیزات و دستگاه های تولید مواد غذایی، ساخت و تولید انواع اتصالات، ساخت خاموت استفاده می شود.

 

 

✳️مزایای استفاده از میلگرد کششی 

💠برای استفاده از میلگرد در صنایع قطعه سازی نیاز هست که سطح میلگرد صاف و بدون بیضویت باشد میلگرد ساده بدون کشش سایزهای یکسانی ندارند با انجام کشش هم سطح میلگرد صاف و بدون انحراف میشود و همچنین در اندازه  دقیق دهم دار به سفارش مشتری کشیده میشود که هزینه های ماشین کاری کاهش پیدا میکند . از طرفی کشش باعث افزایش طول میلگرد میشود که تعداد قطعه تولیدی افزایش می یابد که  این نیز برای قطعه سازان سود محسوب میشود به همین دلیل قطعه سازان علاقمند هستند از میلگرد کششی استفاده کنند.

💠

فرایند کشش میلگرد

فرایند کشش به صورت سرد انجام میشود این روش دارای چند مرحله می باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. مرحله اول شستشوی میلگرد ها با اسید می باشد که در اصطلاح به آن اسید شویی نیز می گویند. به طوری که پس از ورود میلگرد های خام به کارخانه آن ها را با اسید می شویند. چون بر اثر حرارت پوسته های زیادی روی میلگرد خام به وجود می آید که در این مرحله این کثیفی ها و پوسته ها را از روی میلگرد خام برداشته می شوند  و پس از مرحله اسید شویی عملیات شیمیایی را روی میلگرد انجام می دهند. در این مرحله از محلول های شیمیایی مخصوص استفاده می شود که یک سطح پوششی محافظ و لغزنده را روی میلگرد ایجاد میکند. این محلول شیمیایی بکار برده شده در سطح میلگرد باعث افزایش مقاومت آن می شود. مرحله دوم سر تراشی میلگرد کششی می باشد. بعد از اسید شویی میلگرد ها ، آن ها را در دستگاه خشک کن ، خشک می کنند. پس از خشک کردن حدود 10 تا 15 سانتی متر از نوک میلگرد ها را کاهش قطر می دهند تا برای عبور از قالب کشش مشکلی نداشته باشند. مرحله سوم کشش یا روزن رانی می باشد. در این مرحله میلگرد از قسمتی که کاهش قطر داده شده بودند را در دستگاه کشش قرار می دهند. مرحله بعدی برش میلگرد است ، میلگرد تولید شده در مراحل قبلی را با قرار دادن در دستگاه برش ، در طول های مشخص و متناسب با سفارش مشتری برش داده میشود و سپس میلگرد های برش شده در دستگاه تابگبری تابگیر میشوند تا هیچ کونه انجنایی نداشته باشند و اماده ارسال به مشتری  و عملیات دیگر میشود.

✳️محصولات کارخانه آذرکشش

  • 🌀  تولید کشش میلگرد دهم دار با دقت بالا و مطابق با سفارش مشتری از سایز 8 الی 90 میلی متر در جنس های مختلف st37-ck45-ck15,7131 و استیل
  • تولید ششگوش ،چهار گوش، تسمه و فرم و بالبری در ابعاد مختلف به سفارش مشتری
  • کشش لوله با دقت بالا
  • کشش فرم لوله
  • تولید ترانس و میلگرد سنگ زده

 

 

✳️

 

.

✳️

✳️درباره ما

کارخانه آذرکشش با سابقه طولانی بیش از سی سال تجربه در زمینه کشش و تولید میلگرد صنعتی از پیشروان این صنعت در ایران می باشد و قادر به تامین بهترین و وسیع ترین طیف میلگرد کششی، ترانس، ششگوش، چهارگوش و تسمه می باشد تولیدات کشش شامل سایزهای 8 میلی متر الی 90 میلی متر می باشد که با توجه به نیاز مشتری به صورت معمولی میلگرد کشیده سیاه و یا پولیش سنگ زده ارایه میشود. تاکید بر انتخاب مواد اولیه درجه یک با بهترین کیفیت و کنترل پیوسته در خط تولید از ویژگیهایی هست که مجموعه ما را متمایز میکند. برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش لطفا با دفتر فروش تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

شماره دفتر:

041-34202853

041-34204456

09145655499

09147783822

 

 

به مدیریت:آقای ابراهیمی

 

تسمه

 

ترانس

 

 

 

____________________________________

 

 

 

 

شرکت آذر کشش تولید کننده میلگرد کششی در تبریز , شرکت آذر کشش , تولید کننده میلگرد در تبریز , تولید کننده میلگرد کششی در تبریز , قیمت میلگرد در تبریز , قیمت میلگرد کششی در تبریز , بهترین تولیدی میلگرد در تبریز , بهترین تولیدی میلگرد کششی در تبریز , بزرگترین تولید کننده انواع میلگرد ششگوش چهار پهلو در تبریز ,