Address & Contact

شرکت حمل و نقل سپهر بار

شرکت حمل و نقل سپهر بار

🚛 مجهزترین ناوگان اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل 🚛
🚛 بارنامه و بیمه نامه معتبر اثاث کشی از اداره اصناف🚛
🚛 توسط کادر باتجربه و متخصص🚛

🚛انواع ماشین متناسب با بار و اثاثیه

ما انواع ماشین‌‌‌های سبک و سنگین برای، انواع کامیون‌‌‌های مسقف ۵ متری و ۶ متری تریلر، خاور، وانت و نیسان برای حمل حجم‌‌‌های مختلف اثاثیه را در اختیار داریم. با توجه به حجم و نوع بار خود می‌توانید از سرویس‌‌‌های متنوع ما استفاده نمایید.

🚛 کمترین قیمت حمل اثاثیه منزل

حمل بار و حمل اثاثیه منزل و خدمات اسباب کشی سروش خدمات خود را با مناسب ترین و بهترین قیمت انجام می‌دهد با توجه به اینکه خدمات را نیروهای ما در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند در نتیجه خدمات و حمل اثاثیه در مدت زمان کم و سریع انجام می‌گردد به همین دلیل هزینه‌ها نیز کاهش می‌یابد.

🚛 نیروهای متخصص و با تجربه

داشتن تخصص و تجربه از دیگر اصول مهم می‌باشد که ما به آن پایبندیم. در این شرکت حمل اثاثیه منزل توسط نیروهای متخصص، با تجربه و آموزش دیده صورت می‌گیرد. جا به جایی و حمل اثاثیه نیاز به مهارت دارد. نیروهای ورزیده و با تجربه ما با توجه به آموزش هایی که دیده اند و براساس تجربه چندین ساله ای که دارند کلیه خدمات مربوط به حمل اثاثیه منزل را به صورت حرفه ای انجام می‌دهند.

🚛 به کارگیری روش و فنون به روز حمل اثاثیه

حمل اثاثیه از جمله وسایل حساس و سنگین نیاز به تخصص دارد و دارای روش و فنون خاصی می‌باشد. اگر حمل و نقل به صورت حرفه ای و درست انجام نگردد ممکن است به فرد و یا اثاثیه خسارات جبران ناپذیری به بار آید. نیروهای ما با آموزش هایی که دیده اند کلیه تمهیدات لازم برای حمل و نقل سالم را به کار می‌بندند.

🚛 حمل و نقل سالم و ایمن

حمل بار و خدمات اسباب کشی سروش برای حمل و نقل و جا به جایی کلیه تمهیرات را به کار می‌بندد و از روشهای اصولی و ایمن استفاده می‌کند. از ماشین‌‌‌های استاندارد، با کیفیت و مجهز به وسایل مورد نیاز حمل و نقل ایمن استفاده می‌کند و نیروهایی را که در ا ختیار دارد از افراد با تجربه و حرفه ای انتخاب نموده است.

🚛 چیدمان بهینه و اصولی اثاثیه و بار

چیدمان از موارد بسیار مهم در حمل اثاثیه می‌باشد. چیدمان باید به صورت اصولی انجام گردد. انجام چیدمان اصولی علاوه بر اینکه باعث می‌شود حمل و نقل ایمن صورت گیرد و وسایل آسیب نبینند از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است. با چیدن درست و اصولی وسایل از فضا به درستی استفاده می‌شود و همچنین حمل و نقل و بعد خالی کردن وسایل به راحتی انجام می‌گردد.

🚛 حمل تخصصی انواع وسایل حساس و شکننده

برخی از اثاثیه منزل حساس و شکننده می‌باشند و حمل و نقل و جا به جایی آن حایز اهمیت بوده و نیاز به حمل و جا به جایی با دقت بالا و تخصص دارد. وسایل حساس و شکننده باید با دقت حمل شده و همچنین دسته بندی آن نیز مهم می‌باشد از دیگر مواردی که باید رعایت شود نحوه چیدن و تجهیزات لازم برای جا به جایی آن می‌باشد. ما با تجربه ای که در این زمینه داریم کلیه این وسایل را به صورت کاملا تخصصی حمل می‌نماییم و به مشتریان این اطمینان را می‌دهیم که حمل و نقل وسایل با بهترین نحو انجام می‌گردد و جای نگرانی نمی‌باشد.

مدیریت:سید حمید رستم آبادی 

باربری , بهترین باربری برای اسباب کشی , باربری کامیون , حمل بار , حمل بار اثاثیه منزل , بهترین باربری برای اسباب کشی , حمل بار و حمل اثاثیه منزل , حمل بار , شرکت حمل و نقل سپهر بار ,