Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی ، ماکو

شرکت لاستیک سازی نوین

? تولید کننده گسست 

? لاستیک سازی نوین منطقه آزاد ماکو ، تولید کننده گسست درزگیر و ضربه گیر pvc

? تولید نوار چوب در مدل های مختلف ، تولید نوار شیشه دوجدارهو فومی

? با بهترین متریال و بهترین کیفیت در رنگ ها و اشکال خاص 

? کیفیت برتر شعار همیشگی ماست ? 

? این شرکت با هدف فعالیت در زمینه تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری تاسیس گردید که در حال حاضر با بهره گیری از تکنولوژی روز جهان و استفاده از تجهیزات پیشرفته گامی قدرتمند درجهت پیشرفت صنعت کشور و کمک به خودکفایی میهن عزیزمان برداشته است. باخرید از صنایع لاستیک سازی نوین صنعت از خالص بودن متریال درخواستی و اصالت کالای خود اطمینان خاطر داشته باشید.

? با بیش از نیم قرن تجربه درعرصه ساخت وتولید قطعات لاستیکی وپلیمری ،باهدف پیشرفت وتوسعه صنعت وکمک به خودکفایی و آبادانی در میهن عزیزمان به عنوان عضو کوچکی دربدنه صنعت کشور توانسته نیازهای چشم گیری در ایران وحتی خاورمیانه رابرطرف سازد.

? توانایی تولید انواع قطعات لاستیکی و پلیمری با بهترین مواد اولیه و با کیفیت بالا را داراست که با توجه به کسب نشان استاندارد اروپا و رعایت کلیه استانداردهای جهانی سهم عمده ای از بازار فروش در ایران و حتی کشور های خاورمیانه را به خود تعلق داده است. این واحد با در نظر داشتن شرایط اقتصادی بخش عمده ای از تمرکز خود را برروی بهینه سازی قیمت ها در بازار رقابتی فعلی با توجه به کیفیت بالا و رعایت استاندارد های جهانی گذاشته است.

مدیریت:آقای جواد عباس نژاد 

 

 

 

قیمت نوار شیشه دوجداره , نوار دور شیشه دوجداره , نوار دور شیشه اتومبیل , قیمت لاستیک پنجره دو جداره , نوار دور شیشه پنجره , قیمت نوار دور شیشه , نوار دور شیشه پراید , کارخانه نوار دور شیشه ,