شرکت پلاستیک عرفان تایباد تولید کننده انواع نایلون های کشاورزی و صنعتی

?تنها تولید کننده ی مالچ تک رنگ و دو رنگ در منطقه تا عرض 3 متر

?تولید کننده انواع نایلون های کشاورزی و  صنعتی

?پاسخگویی به صورت شبانه روزی

?ارسال به سراسر کشور

?به صورت عمده و جزئی

⭕️خصوصیات نایلون های کشاورزی

?نایلون های کشاورزی در عرض ها و به ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شوند که همه ی این ها به نوع کاربرد آن ها و تقاضای مشتریان این محصول بستگی دارد. در زیر قرار است به برخی خصوصیات این نایلون ها اشاره کنیم:

?معمولا عرض رول نایلون های عریض کشاورزی از ۲۰ سانتی متر تا ۱۰ متر متغیر است که می توان با توجه به نیاز آن ها را سفارشی تهیه کرد.

⭕️جذب و دفع اشعه ها از طریق نایلون کشاورزی

⚜️برخی از این نایلون ها ضد اشعه ی ماورای بنفش می باشند. بنابراین با عبور ندادن اشعه ی ماورای بنفش از سطح خود به رشد بیشتر محصول کمک می کنند. البته بدین صورت طول عمر نایلون هم افزایش می یابد.

⚜️کاهش زیاد دمای گلخانه ها در شب منجر به آسیب به محصول و فرآیند رشد آن ها می شود. برخی از این نایلون ها به منظور جلوگیری از این رویداد با قابلیت جذب اشعه ی مادون قرمز تولید می شوند که مانع از این کاهش دمای گلخانه می شوند.

⭕️الکتریسیته ساکن و نایلون های کشاورزی

?نوعی دیگر از این نایلون ها ضد الکتریسیته ساکن می باشند و اهمیت آن ها در جهت جذب کمتر گرد و غبار بر روی محصول است.کاربرد نایلون و شیرینگ پک در صنعت کشاورزی و سایر صنایع دیگر بسیار است.

? کیسه نایلون های بزرگ و یا همان نایلون خیاری به علت سایز بزرگ و مقامت بالا استفاده های زیادی در موارد صنعتی دارد که می توان این نوع از نایلون را در تمام ابعاد و ضخامت ها تولید کرد و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد .

به مدیریت : غلامعلی حاجی پور

شماره های تماس :
09155297100
09155297300
05154558100
?09153286132
 

رضایت مشتری

 

 

 

نایلون دو رنگ تا عرض سه متر

 

مالچ دو رنگ تا عرض سه متر

 

 

 

 

 

 

 

شرکت پلاستیک عرفان تایباد در شهرستان تایباد خراسان رضوی , تولید کننده نایلون های کشاورزی و صنعتی در شهرستان تایباد , قیمت نایلون کشاورزی , قیمت نایلون صنعتی , نایلون صنعتی در خراسان رضوی ,