Address & Contact

Our Address

بوشهر

Telephone

مبل شویی و قالیشویی تشک شویی مهرسام در بوشهر

✳️قالیشویی 

💫همان‌طور که فرش‌ها به محیط زندگی ما زیبایی می‌بخشند، نیاز به شستشو و نظافت دارند تا عمر مفید آن‌ها افزایش پیدا کنند و نیز تمیز و پاکیزه باشند. ما نیز با توجه به این نیاز سعی می‌کنیم بهترین خدمات برای شست‌وشو فرش‌ها و قالی‌ها را به شما ارائه کنیم.شستشوی مبلمان مهرسام

💫بنابراین در هر زمان و مکانی، اگر خدمتی برای شستن قالی، فرش، گلیم، جاجیم و دیگر زیراندازها نیاز داشتید، می‌توانید از متخصص‌های ما کمک بگیرید.

✳️مبل شویی 

🔺یکی از مهمترین المان‌‌‌های دکوراسیون منزل مبل‌ها هستند. زیبایی و تمیزی مبل و صندلی تاثیر بسزایی در زیبایی و شکیلی خانمان دارد. به دلیل جنس خاصی که متریال مبل‌ها دارند بهترست به صورت دستی و توسط افراد غیر متخصص شسته نشوند. زیرا ممکن است از طول عمرشان کاسنه شود. به همین منظور همانطور که فرش هارا به  قالیشویی می‌سپارید مبل‌ها را هم نو نوار کنید تا مدت بیشتری از آنها استفاده کنید.

🔺سرویس مبل شویی به سرویسی گفته می‌شود که برای نظافت مبلمان از دستگاه مبل شویی استفاده می‌کند.دستگاه مبل شویی قادر است تا کلیه آلودگی‌های مبلمان را ازبین ببرد و تمیز و پاکیزه ترین مبلمان را با شما عزیزان تحویل دهد.

✳️مبل شویی در دو مرحله خلاصه می‌شود:

💎مرحله اول: در این مرحله مواد شوینده با دستگاهی به نام فرچه روی مبلمان پخش می‌شود.این دستگاه مواد شوینده را به خورد مبلمان می‌دهد و به صورت کامل روی مبلمان پخش می‌کند.

💎مرحله دوم: در این مرحله با دستگاه مخصوص مبل شویی شروع به شستشوی مبلمان می‌کنند.این دستگاه دارای قدرت مکش است.این قدرت مکش تمامی‌مواد شوینده روی مبلمان و همچنین مواد شوینده‌ای که به درون مبلمان نفوذ کرده‌اند را خارج می‌کند.به این ترتیب مبلمان شما مانند روز اول تمیز و پاکیزه می‌شود.

✳️مزایای سرویس مبل شویی چیست؟شستشوی مبلمان مهرسام

🔹🔸تمامی‌آلودگی‌های موجود درون مبلمان را ازبین می‌برد.

🔹🔸بوی بد و نامطبوع ناشی از مبلمان را ازبین می‌برد.

🔹🔸روی مبلمان کوچکترین لکی را ایجاد نمی‌کند.

🔹🔸بعد از اتمام این سرویس می‌توانید به راحتی از مبلمانتان با گذشت ۳ الی ۴ ساعت استفاده کنید.

🔹🔸دستگاه مبل شویی هیچ گونه آسیبی به مبلمان وارد نمی‌کند.بلکه مبلمان را در تمیز ترین حالت ممکن به شما تحویل می‌دهد.

✳️کفسابی چیست؟

⚡️کفسابی یعنی لایه رویی سنگ را صیقل دهیم. این کار سنگ ها را هم تراز ،یک دست و براق میکند. می توانیم درز ها و ترک ها و شکستگی های سنگ را هم با رزین پرکنیم. در مرحله بعد ساب پرداختی انجام میدهیم. یعنی سنگ را با دستگاه بسابیم . که با این پرداخت سنگ صاف تر براق تر میشود. سنگسابی برای هر جایی که کف آن، سنگ کاری شده نیاز است.شستشوی مبلمان مهرسام

به مدیریت:محمد شیخی

 

شستشوی مبلمان و موکت و سرامیک مهرسام در بوشهر , شستشوی مبلمان در بوشهر , شستشوی موکت در بوشهر , شستشوی سرامیک در بوشهر , شستشوی مبلمان مهرسام , شستشوی مبلمان مهرسام در بوشهر , هزینه شستشوی مبلمان در بوشهر , مبل شویی در بوشهر ,  قالیشویی در بوشهر , بهترین قالیشویی در بوشهر , بهترین مبل شویی در بوشهر , شستشوی سرامیک در بوشهر , شستشوی تشک در بوشهر ,