شستشوی مبل و فرش آراز مبل

⚡️مبل شویی و قالیشویی آراز در بندرانزلی انواع خدمات ویژه شستشوی مبل در محل تحت نظارت مشتری را انجام می‌دهد، شما می‌توانید هم اکنون در هر نقطه از بندرانزلی هستید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت همکاران ما به محل اعزام شوند.

⚡️همان‌طور که فرش‌ها به محیط زندگی ما زیبایی می‌بخشند، نیاز به شستشو و نظافت دارند تا عمر مفید آن‌ها افزایش پیدا کنند و نیز تمیز و پاکیزه باشند. ما نیز با توجه به این نیاز سعی می‌کنیم بهترین خدمات برای شست‌وشو فرش‌ها و قالی‌ها را به شما ارائه کنیم. بنابراین در هر زمان و مکانی، اگر خدمتی برای شستن قالی، فرش، گلیم، جاجیم و دیگر زیراندازها نیاز داشتید، می‌توانید از متخصص‌های ما کمک بگیرید.

🔴ما خدمات زیر را برای شستشوی فرش‌های ایرانی و دستبافت به شما ارائه می‌کنیم:

💦شستشوی تخصصی انواع فرش ایرانی، قالی، تابلو فرش، فرش ابریشمی
💦شستشوی فرش دستباف، ماشینی و فرش نفیس ایرانی
💦شستشوی فرش ممتاز، لکه‌بری فرش و شستشوی فرش‌های لاکی و روشن
💦شستشوی موکت، روفرشی، پتو و لحاف
💦شستشوی قالی، قالیچه، گلیم، جاجیم و انواع دیگر زیرانداز‌ها
💦رفوگری فرش دستبافت و ماشینی
💦ترمیم قالی و فرش، ترمیم ریشه

🔻مبل شویی

🔸مبل شویی یا شستشوی مبل یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده از سوی مراکز قالیشویی به حساب می‌آید. مبل شویی جزو امور تخصصی حوزه‌ی نظافت منزل محسوب می‌شود و تنها برخی از قالیشویی‌های حرفه‌ای قادر به ارائه‌ی خدمات مبل شویی هستند.

🔸برای انجام فرآیند مبل شویی نیاز به استفاده از دستگاه‌های صنعتی همچون وکیوم آب و بخارشو است؛ به همین دلیل سرویس‌های مربوط به مبل شویی و شستشوی مبل معمولا در فضای متفاوتی نسبت به خدمات شستشوی قالی و فرش انجام می‌شوند.

🔸خدمات مربوط به مبل شویی بسته به نوع بافت رویه‌ی مبل و همچنین نوع لکه یا آسیب وارد شده به آن متفاوت است؛ از همین رو مراکزی که سرویس‌های مبل شویی را ارائه می‌کنند باید ابتدا بتوانند نوع بافت مبل و آسیب‌های وارد شده به آن را به خوبی تشخیص دهند.

🔸برای شستشوی مبل و مبل شویی در منزل خود به دنبال مبل شویی ارزان نباشید. کیفیت انجام کار مبل شویی در هنگام شستشوی مبل بسیار مهمتر از قیمت مبل شویی است.قالیشویی و مبل شویی آراز شستشوی مبلمان شما را با بهترین کیفیت انجام میدهد.

به مدیریت : تبریزی
09371356194
09119425111

 

 

 

 

 

 

شستشوی مبل و فرش آراز در بندرانزلی , شستشوی مبل , در بندرانزلی , شستشوی فرش بندرانزلی , قالیشویی در بندرانزلی , مبلشویی در بندر انزلی , قیمت شستشوی مبل در انزلی , قیمت شستشوی فرش  در بندرانزلی ,