دفترمرکزی فروش و پخش آجرهای نما نسوز چهارباغ  تهران

 کاتالوگ محصولات

 

🧱 آجر نسوز نما

🔰 معماری نقش بسیار مهمی در تکامل یک جامعه ایفا می کند. نقش اجتماعی معماری ایجاد چهارچوبی مناسب جهت برقراری ارتباط و تعامل های اجتماعی می باشد. میزان تاثیرگذاری محیط اطراف و تعامل ما با آن، از نقطه نظر کارکرد و زیبایی شناسی، بیش از تصور ماست. این تعامل نحوه ی زندگی ما را شکل داده و در هویت فرهنگی ما نفوذ می کند. آجر نسوز نما تنها به عنوان مصالح به کار رفته در ساختمان یا محل زندگی و کار نیست که اثر بسزایی در درک فضا دارد، بلکه رنگ، بافت، اندازه و شکل آنها نیز دارای اهمیت بسزایی می باشد.

🧱 برخی از خصوصیات و مزایای آجر نسوز:

🔸 مقاوم دربرابر یخ زدگی(یخبندان )
🔸 مقاوم در برابر سایش و فرسایش
🔸 رنگ ثابت
🔸 سازگار با محیط زیست به جهت عدم استفاده از مواد آلاینده نظیر آهک و آزبست
🔸 پایداری دربرابر شوک های دما( تغییرات ناگهانی حرارت شب وروز)
🔸 عایق صوتی و حرارت وعایق نسوز تا 1200درجه
🔸 مقاوم در برابر سرما ، گرما، رطوبت، اشعه های نور خورشیدی
🔸 جذب آب مناسب جهت چسبندگی بین آجر و ملات
🔸 قابل استفاده در تمامی شرایط اقلیمی و آب و هوایی
🔸 قابل نصب باملات های معمولی و چسب
🔸 قابلیت نصب در کف و بدنه
🔸 تنوع وترکیب رنگ فوق‌العاده( ساده، آنتیک، رستیک، صخره ای )

 

🧱 آجرهای نما نسوز چهارباغ 

⚡️ شرکت  آجرهای نما نسوز  چهارباغ با افتخار بیان می دارد که با اتخاذ رویکرد توسعه و بهبود مستمر در طی فرایند طراحی، توسعه و تولید گستره ی وسیع آجر نسوز نما، تمامی این موارد و تاثیرات آن در نظر گرفته شده است.

⚡️ و این اعتماد شما مشتریان گرامی است که ما را متمرکز بر اهداف متعالی شرکت نگه داشته، تا در مسیر دستیابی به خلاقیت، مقرون به صرفه بودن محصولات آجر نسوز نما و رضایت مادام‌العمر مشتریان پیشرو باشیم و به عنوان منبعی مطمئن در کیفیت، دوام و زیبایی بیش از نیم قرن همراه شما باشیم.

⚡️ ما مشتاق هستیم که پرچمدار صنعت آجر نسوز باشیم، تا بتوانیم تمام نیازهای مشتریان را برطرف کرده و پیشاپیش بازارِ روز بایستیم. با پیشرفته ترین امکانات تولیدی و سیستم های کنترل کیفیت، توزیع و خدمات پس از فروش، ما اطمینان حاصل می کنیم محصولات شرکت  آجرهای نما نسوز قصر و چهارباغ و مرجان برای ماندگاری و پیشی گرفتن از رویاهای مشتریانمان ساخته می شوند.

⚡️ آجر ها طبق استانداردهای ملی ساختمان تولید میشوند و صادراتی هستند

🧱 معرفی برخی محصولات

🔸  آجر نسوز انگلیسی

🔸  آجر نسوز شاموتی
🔸  آجر نسوز سفید
🔸  آجر نسوز مشکی
🔸  آجر نسوز قهوه ای
🔸  آجر های نسوز رستیک
🔸  آجر های رستیک بتنی
🔸  انواع آجرهای سنتی قزاقی
🔸  در۳رنگ زرد، پیازی، اخرائی
🔸  پلاک، نیمه، کامل

🔹  تولید آجر درابعادمختلف
🔹 ۱۰*۱۰
🔹 ۲۰*۲۰
🔹 ۷*۳۱
🔹 ۵/۵*۲۶
🔹 ۸*۴۰
🔹 ۱۰*۶۰
🔹 ۱۰*۲۰
🔹 ۲۰*۴۰
🔹 انواع آجرهای حجیم

 

✅ آجر نسوز نوعی از آجر است که برای مقابله با محیط با حرارت بالا طراحی و ساخته شده است .

✅ این آجر از ترکیب خاک پایه رس به همراه خاک های چینی در کوره پخته وتولید می شود نوع خاک رسی که در تولید این آجر استفاده میشود ” خاک نسوز است . آجرهای نسوز معمولا حاوی 30 تا40 درصد آلومینا است که در حرارت بالای 1500درجه سانتی گراد تولید می شوند . ازکاربردهای این آجر علاوه براستفاده در انواع کوره های صنعتی می توان به استفاده از آن در شومینه ها و همچنین در نماهای ساختمان نیز اشاره کرد و به علت مقاومت خوبی که این آجرها دارند موجب ماندگاری نمای ساختمان ها برای مدت زمان طولانی می گردند . با کاربرد این آجرها درنمای ساختمان می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که نمای ساختمان شما برای نسل های آینده وفرزندان شما هم جذاب و همانند روز اول باقی می ماند.

 

 

آجرهارستیک بتنی: مزیت اساسی آجر رستیک بتنی تنوع رنگ آن میباشد . مزیت دیگر این آجر ها که به هیچ نوع رنگ شدگی بعد از تولید وجود ندارد وتمام رنگها وهاله های رنگی در زمان تولید ایجاد میشوند بنابراین در مقابل باران ” آفتاب و شستشو بامواد شوینده کامل ومقاوم هستند و به مرور زمان رنگ آجر تغییر نمی کند

کاربرد آجر آنتیک درنمای بیرون ” ورودی وداخلی ” بین کابینت آشپزخانه ” پشت تلویزیون LCD ” روی شومینه ” دیوارهای پله ” اتاق خواب ” هال وسالن پذیرایی ” لابی ” پارکینگ ” سرویس بهداشتی “

سرویس بهداشتی وحمام ” ویترین مغازه ها واماکن تجاری ” دکوراسیون ویلاها و هتل های لوکس بیشترین کاربرد را دارند

 

 

آجر شاموتی راندوم s03 7*31*2/7

 

آجر انگلیسی تیره s06 7*31*2/7

 

آجر انگلیسی روشن s07 7*31*2/7

 

آجر انگلیسی راندوم s08 7*31*2/7

 

آجر سفید صدفی s09 7*31*2/7

 

آجر قهوه ای s10 7*31*2/7

 

آجر مشکی s11 7*31*2/7

 

تایل 10*60 MW06 5خط

 

تایل 10*60 انگلیسی سند بلاست 5خط

 

نیمه نسوز آنتیک A33

 

نیمه نسوز آنتیک A16

 

قزاقی کامل ابعاد 10*20*5

 

 

 

 

 

 

 

بهترین آجر نسوز نما , آجر نما , آجر نما نسوز , انواع آجر نما نسوز , آجر نما قیمت مناسب , قیمت آجر نسوز نما , قیمت هر متر مربع آجر نما نسوز ,