تابلوسازی پرتوسازان در خراسان شمالی

💎طراحی و اجرای انواع تابلو تبلیغاتی و حروف چلنیوم

❇️تابلوهای ال ای دی (LED) ثابت:

⭐️این تابلوها با چراغ‌‌‌های کوچک LED ساخته می‌شوند و هر طرحی روی آنها قابل اجراست و تنوع رنگ زیادی را دارا هستند. در این نوع از تابلو سازی می‌توان از ۲ تا ۸ مدل رقص نور روی LED‌ها نصب کرد و یا از LED‌‌‌های RGB استفاده کرد. این نوع تابلوها دارای جذابیت و زیبایی مناسبی هستند.

❇️تابلوهای ال ای دی (LED) روان:

⭐️تابلوهای LED روان در ۲ مدل تکرنگ و مولتی کالر (تلویزیونی) عرضه می‌شوند. در راستای این نوع از تابلو سازی می‌توان هر طرح و نوشته ای را به تعداد نا محدود با افکت‌‌‌های زیبای گرافیکی به نمایش گذاشت.

⭐️در تابلو‌‌‌های تک رنگ زمینه کار به رنگ مشکی (توسط LED‌‌‌های خاموش ) و متون و نقش‌ها به رنگ انتخابی شما دیده می‌شوند. در تابلوهای مولتی کالر اما شما شما یک تلویزین کامل در اختیار دارید که می‌توانید هر تصویر فیلو و طرحی را به نمایش بگذارید.

❇️ماژول ال ای دی تابلو روان تک رنگ SSA

⭐️ماژول ال ای دی تک رنگ بطور نرمال در سایز۱۶*۳۲ سانتی متر عرضه میشود. اخیرا خریداران کدهای درج شده در پشت بلوک را مبنایی جهت تشخیص کیفیت آن میدانند که صد در صد این فکر اشتباه است. کد ۷۰۱ یا ۸۰۶ و یا سایر کدها تنها کد PCB فایل است و تنها میتوان گفت که نقشه سیم کشی ماژول مورد تایید است یا نه، و دلیلی بر کیفیت یا عدم کیفیت ماژول تابلو روان نیست.

❇️تابلو استیل:

⭐️اگر به دنبال یک تابلو براق و زیبا می‌گردید که بتواند در طول مدت زمان طولانی زیبایی خود را حفظ کند؛ تابلو استیل بهترین انتخاب است. دستگاه برش لیزری این امکان را فراهم کرده است که بتوان این متریال مقاوم را به راحتی برش داده و به شکل دلخواه، درآورد. کاری که به وسیله دست تقریباً امکان ناپذیر است.

❇️تابلو چلنیوم:

⭐️از یکی از معروفترین و پرکاربردترین و پرتقاضا ترین نوع تابلوهای حال حاضر تابلوهای چلنیوم می‌باشد. در تابلوهای چلنبوم حروف به شکل برجسته ساخته می‌شوند و در آنها نور کار می‌شود و می‌توانند روی هر سطحی قرار بگیرند و نمای زیبایی را ایجاد کنند.

⭐️این حروف از یک سطح پلاستیکی با رنگ دلخواه و لایه ای چلنیوم با قابلیت انتخاب رنگ ( نقرهای، طلایی، مشکی و سفید) در محیط آن تشکیل می‌شوند. در این نوع تابلو می‌توان زیر حروف یک نور اضافه هم قرار داد تا باعث بهتر دیده شدن و جذاب تر شدن تابلو می‌شود.

❇️مزایای تابلو چلنیوم

🌀طول عمر بالا

🌀بهینه سازی مصرف انرژی

🌀تنوع در ایجاد هرگونه طرح و رنگ، سایز

🌀جذابیت بالا با نور پردازی و چشم اندازی چشم گیر

🌀قابلیت سرویس آسان

🌀مقاوم در برابر انواع شرایط جوی

🌀دارای قابلیت شست وشو

❇️نحوه ساخت حروف چلنیوم

🔸برای ساخت حروف چلنیوم ابتدا طرح مورد نظر را در برنامه کورل corel) و یا اتوکد ( auto cat)و…که برداری هستند، با توجه به فونت و سایز و ضخامت و ابعاد تابلو طراحی میکنیم،سپس طرح مورد نظر را روی پلکسی گلس یا طلق پلکسی که دارای رنگها و قطرهای مختلف هستند با دستگاه لیزر که سابقا توسط اره مویی بصورت دستی انجام میشد برش میزنیم.

🔸طلق پلکسی جهت پخش نور که بعنوان روی سطح حروف استفاده می‌شوند دارای شفافیت و رنگبندی‌‌‌های مختلفی هستند ضمن اینکه برندهای معتبری چون چوچن، پلاس، ییرلانگ و…امروزه مورد استفاده تابلوسازان قرار می‌گیرد.

🔸لبه‌‌‌های چلنیوم که دارای قطر‌‌‌های مختلفی هستند و عمدتا در سایز‌‌‌های ۷سانتیمتر،۹سانتیمتر، و ۱۱سانتیمتر بصورت استاندارد و در ۱۵ رنگ مختلف که بیشترین مورد مصرف، رنگ طلایی آیینه و نقره آیینه می‌باشند را با استفاده از هنر دست و بعضا دستگاه‌‌‌های مخصوص حروف سازی هستند را با چسب‌‌‌های مخصوص ۳۲۱ و یا کلروفوم حالت داده و میچسبانیم.

🔸پس از ساخت حروف چلنیوم نوبت به برشکاری زیر کار میرسد.حروف ساخته شده را روی ورق‌‌‌های پی وی سی ( pvc ) که در قطر‌‌‌های مختلف بوده و عمدتا قطر 10 میل میباشند، قرار داده و با اره‌‌‌های عمود بر بصورت دستی محیط حروف را خط کشی نموده و برش میزنیم، که بعضا جهت اینکار از دستگاههای سی ان سی (cnc )استفاده میکنند.

🔸سپس لامپ‌‌‌های اس ام دی (smd) و یا ال ای دی ( led) را روی پی وی سی‌‌‌های (pvc برش خوره میچسبانیم.دلایل استفاده از لامپ‌‌‌های اس ام دی ( smd) بخاطر طول عمر بیشتر و مصرف برق کمتر و پخش نور یکدست میباشد.

به مدیریت: آرش ریواده

تابلو ال ای دی ثابت

 

چلنیوم قرمز ساده

 

چلنیوم ساده پولکی

 

 

چلنیوم پانچی لبه سوپر ساید

 

تاباو چلنیوم پلکسی زرد

 

چلنیوم ساده

 

تابلو چلنیوم پانچی

 

 

 

 

 

 

 

تابلوسازی در خراسان شمالی , لوازم تابلوسازی , ملزومات تابلوسازی , تابلوهای ال ای دی , تابلو چلنیوم در خراسان شمالی , تابلوهای ال ای دی (LED) ثابت , تابلوسازی پرتوسازان در خراسان شمالی , هرینه اجرای انواع تابلو در خراسان شمالی , تابلو روان , ساخت و اجرای حروف چلنیوم در خراسان شمالی , ساخت و نصب انواع تابلو در خراسان شمالی , گروه مهندسی برق پرتوسازان ,