Address & Contact

Our Address

مازندران ، نور

Telephone

طراحی و ساخت آلاچیق پرگولا نوین دهقان

? طراحی و اجرای باربیکیو آلاچیق برزنتی نوین ، تجهیزات باغ دهقان در مازندران

? طراحی و ساخت آلاچیق ، پرگولا ، آتشکده و تاب چوبی 

? خانه‌های زیادی آلاچیق چوبی را به عنوان بخش جدا نشدنی محیط حیاط یا روف گاردنشان پذیرفته‌اند. آلاچیق زیبایی خاص خودش را دارد و محیطی امن و اختصاصی را فراهم می‌کند؛ به همین دلیل هم روز به روز دوستداران بیشتری پیدا می‌کند.

? آلاچیق خصوصی با پرده‌های زیبا

✨ اگر آلاچیق چوب پلاست یا آلاچیق چوبی‌تان در فضای اختصاصی خودتان است و در محیطی مثل حیاط مجتمع مسکونی یا روی روف گاردن نیست؛ می‌توانید حداقل دو طرف آن را با پرده‌های زیبا دکور کنید. اگر در منطقه بارانی و سرد زندگی می‌کنید، بهتر است سراغ جنس پرده‌ای بروید که ضد آب است؛ در غیر این صورت نصب پرده‌های پارچه‌ای ساده در اطراف پرگولا یا آلاچیق چوبی ساده شما ایده خوبی خواهد بود. بهتر است رنگ پرده را با رنگ کلی آلاچیق و مبلمان آن ست کنید.

? انتخاب مبلمان برای آلاچیق

✨ یکی دیگر از گزینه‌هایی که می‌توانید برای دکور کردن آلاچیق چوبی از آن استفاده کنید؛ مبلمان فضای باز است. منظور از استفاده از مبلمان فضای باز این نیست که تمام فضای داخل پرگولا یا آلاچیق چوب پلاست را با استفاده از میز و صندلی پر کنید. کافی است دو یا سه صندلی راحت و متناسب با ابعاد آلاچیق را در آن قرار دهید و میز کوچکی را در یکی از گوشه‌ها بگذارید تا ماگ قهوه یا فنجان‌های چای را روی آن قرار دهید.

اگر از آلاچیق سنتی استفاده می‌کنید بهتر است برای دکور داخل آن از المان‌های سنتی کمک بگیرید و اگر مدرن است، سراغ مبلمان مدرن بروید. چنانچه سقف آلاچیق شما کاملا بسته و محفوظ است، دستتان برای انتخاب جنس مبلمان بازتر از ✨ زمانی است که سقف حفاظی در برابر باد و باران ندارد. در نهایت اگر بودجه‌تان اجازه خرید مبلمان را به شما نمی‌دهد؛ از نیمکت چوبی و سایر مبلمان برای دکور داخل آلاچیق استفاده کنید.

? نورپردازی زیبا در ساخت آلاچیق یا پرگولا

✨ نورپردازی از مهم‌ترین مواردی است که باید در هر محیطی به آن دقت کرد؛ چه محیط داخلی خانه باشد و چه فضای بیرونی آن، مثل آلاچیق چوبی. استفاده از نورپردازی امن در مورد فضای پرگولا و آلاچیق چوب پلاست یا چوبی بسیار مهم است، چون چراغ‌ها در معرض تغییرات آب و هوا هستند و ممکن است مرتب سرد و گرم شوند. به همین دلیل از فروشنده بخواهید گزینه‌های مقاوم و امن را به شما معرفی کند. پروژه روف گاردن الهیه نمونه‌ای از نورپردازی مناسب آلاچیق اجرا شده با چوب پلاست است.

✨ یکی از روش‌هایی که این روزها در دنیای نورپردازی طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ استفاده از ریسه‌های چشمک زن یا ساده است. اگر پریز برق مطمئنی در اطراف آلاچیق چوبی شما وجود دارد؛ می‌توانید دو شاخه ریسه را به آن وصل کنید و هر بار هر طور که دوست دارید، آلاچیق را نور باران کنید.

? استفاده مناسب از فضای اطراف هنگام ساخت آلاچیق

✨ یکی از اشتباهاتی که گاهی عده‌ای مرتکب آن می‌شوند، این است که آنقدر مشغول دکور فضای آلاچیق می‌شوند که یادشان می‌رود محیط اطراف آلاچیق هم روی زیبایی این محیط تاثیر می‌گذارد. برای زیبا کردن نمای اطراف آلاچیق چوبی یا چوب پلاست خود می‌توانید از موارد زیادی استفاده کنید؛ از جمله آبنما، فلاور باکس و حتی گابیون. کافی است یک گابیون زیبا و ترکیبی را در نزدیکی آلاچیق خود قرار دهید یا چند فلاور باکس دیواری زیبا را بر دیواره‌های بیرونی پرگولا یا آلاچیق نصب کنید. حتی می‌توانید تمام این گزینه‌ها یعنی: فلاور باکس چوبی ، گابیون و آبنما را با هم به کار گیرید و محیط بیرون آلاچیق را شبیه یک باغ رویایی کوچک درست کنید.

? نصب تاب در پرگولا

✨ برای اینکه بتوانید زیبایی آلاچیقتان را به حداکثر برسانید و دوز رویایی بودن آن را بالا ببرید، به تاب‌های زیبا توجه ویژه‌ای داشته باشید. کافی است سفارش ساخت آلاچیق با چوب پلاست محکم و امن را به یک شرکت مطمئن دهید و بعد تاب دلخواهتان را به سقف آلاچیق چوبی یا پرگولا وصل کنید. (بهتر است از فروشنده راجع به حداکثر وزنی که سقف می‌تواند تحمل کند، سوال کنید.) وجود یک تاب عصرهای بهاری و تابستانی را پر از آرامش خواهد کرد.

? دیزاین با استفاده از درختان

✨ اگر دوست دارید خصوصی بودن فضای پرگولا یا آلاچیق چوبی خود را بیشتر کنید و در عین حال فضایی سبز و زیبا داشته باشید، می‌توانید از درختچه‌های نسبتا بلند به عنوان حصار آلاچیق چوب پلاست خود استفاده کنید. درخت‌ها فضایی امن و خصوصی به شما می‌دهند و با ساختار آلاچیق چوبی شما هم‌خوانی دارند. در صورتی که استفاده از درختچه برایتان مناسب نبود، ایجاد حصار با استفاده از گابیون را مد نظر قرار دهید و برای اضافه کردن سبزی به آن از چند فلاور باکس زیبا کمک بگیرید. علاوه‌براین استفاده از دیوار سبز نیز بسیار کارآمد است که می‌توانید نمونه‌ای از آن را در پروژه روف گاردن میرداماد مشاهده نمایید.

? مزیت گیاهان پیچنده

✨ چه یک پرگولای ساده داشته باشید و چه یک آلاچیق چوبی شیک، هر دو بدنه‌هایی مناسب برای بالا رفتن گیاهان رونده دارند. اگر باغچه‌ای کنار آلاچیق چوب پلاست یا پرگولای شما وجود دارد، خیلی راحت در آن یاس بکارید و بگذارید سقف آلاچیق‌تان را سایه‌بانی از یاس بگیرد و عطرش مشامتان را پر کند.

? سقف تاشو برای پرگولا

✨ اگر در تابستان‌ها اهل آفتاب گرفتن هستید، یک پرگولای رو باز با سقف تاشو برایتان مناسب خواهد بود. با یک سقف تا شو می‌توانید هر وقت دلتان خواست محیط پرگولا را خصوصی کنید و هر وقت دلتان خواست از هوای تازه و آفتاب استفاده کنید. دقت داشته باشید برای انتخاب و خرید سقف تاشو از جنسی متناسب با آب و هوای منطقه زندگی‌تان استفاده کنید تا دوام سقف بالا برود.

? اهمیت امن بودن آلاچیق چوبی

✨ از آنجایی که آلاچیق چوبی در معرض مستقیم نور آفتاب، باران، برف و انواع تغییرات آب و هوایی قرار دارد، باید حتما قبل از خرید مشورت‌های لازم را انجام دهید و مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. یکی از بهترین گزینه‌هایی که امتحانش را پس داده است، آلاچیق چوب پلاست است که نسبت به انواع تغییرات آب و هوایی و حرارت بالا هم مقاومت بالایی دارد. شرکت چوپکس در زمینه این انتخاب این محصول و سایر محصولات از جمله نیمکت چوبی، کفپوش چوبی، روف گاردن، نرده چوبی و … یکی از بهترین‌هاست و به شما کمک خواهد کرد.

مدیریت:آقای دهقان
09134261440

 

 

 

 

 

آلاچیق تک شیب
پوشش سقف پلی کربنات
رنگ نانو فندوقی
همراه با میز ونیمکت
آلاچیق ۲*۲پوشش سقف شینگل اسکلت فلز
الاچیق چهارظلعی سقف شینگل سفارش مشتری خوبمون اقای شهاب
طراحی وساخت انواع:
آلاچیق چوبی،برزنتی،شینگل،اندو ویلا
پرگولا
آتشکده
باربیکیو
میز ونیمکت
تاب چوبی و…

 

 

طراحی و ساخت ویلا , سایت طراحی باغ , طراحی و اجرای روف گاردن , سایت آلاچیق اجاره ویلا , طراحی و اجرای تراس , طراحی و اجرای حیاط , طراحی سه بعدی فضای سبز , طراحی روف گاردن ,