Address & Contact

Our Address

تهران،جاده ملارد،خیابان اطلس شرقی،کوچه میعاد،ساختمان هدیه

Telephone

فروشگاه لوازم جکوزی لنگری در تهران

✳️کاربرد و فواید استفاده از جکوزی

💫جکوزی در بسیاری از مواقع برای درمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. جکوزی‌ با قابلیت رفع خستگی و ماساژ عضلات باعث از بین رفتن دردهای مفصلی و استخوان‌ها می‌شود.

💫از دیگر فواید جکوزی می‌توان به از بین بردن استرس، بهبود خواب، افزایش جریان خون، پایین آوردن فشار خون، افزایش آرامش، کاهش وزن و … نیز اشاره کرد. افرادی که دارای روماتیسم، کمردرد، پا‌درد، گرفتگی عضلات و … هستند در اغلب موارد به دستور پزشک معالج خود به جکوزی می‌روند.

✳️نکاتی در باب استفاده از جکوزی 

🔸🔹در داخل حوضچه جکوزی یک یا چند پله قرار گرفته که افراد باید روی آن‌ها بنشینند تا اعضای بدنشان در مسیر فواره‌های زیر آب قرار بگیرد. اما فراموش نکنید که در زمان استفاده از جکوزی باید به صورت مداوم در مسیر بالاترین صندلی و پایین‌ترین صندلی بروید تا بدنتان فرصتی برای خنک شدن داشته باشد.

🔸🔹افراد بزرگسال که دارای سلامت کامل هستند می‌توانند تا ۱ ساعت در جکوزی بمانند؛ اما افرادی که دارای بیماری‌های قلبی هستند در هر بار استفاده حداکثر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه می‌توانند به جکوزی بروند.

🔸🔹مادران باردار به هیچ عنوان از جکوزی استفاده نکنند.

🔸🔹کودکان تنها کمتر از ۱۰ دقیقه می‌توانند در جکوزی بمانند.

🔸🔹قبل از وارد شدن به جکوزی حتماً لنز خود را خارج کنید.

✳️انواع جکوزی 

🔻جکوزی‌ها دارای ظرفیت‌های ۲، ۴، ۶، ۸ و ۱۲ نفره هستند که یک یا چند پله برای پاشویه دارد و معمولاً از کاشی یا سرامیک برای تزئین آن استفاده می‌شود. بعضی از جکوزی‌های پیشرفته امکاناتی مثل اسپیکر ضدآب، ریموت کنترل، ماساژور برقی و … دارند.

🔻جکوزی‌ یک نفره برای اتاق یا حمام ویلا ساخته می‌شود و معمولاً از جنس فایبرگلاس هستند. در جکوزی‌های یک نفره بعد از هربار استفاده آب، وان تخلیه می‌شود و برای استفاده دوباره باید آب وان را پر کرد. در این مدل جکوزی‌ها از المنت‌های حرارتی برای گرم کردن آب استفاده شده است.

🔻جکوزی‌ چند نفره که عمدتاً در مکان‌های عمومی قرار دارند از مصالح ساختمانی ساخته می‌شوند. در این جکوزی‌ها آب به سمت مشعل‌های حرارتی یا المنت هدایت می شود تا آب گرم از طریق پمپ‌های مخصوص با فشار معینی به داخل حوضچه ریخته شود.

به مدیریت:علی لنگری

 

 

 

فروشگاه انواع جکوزی فول امکانات و لوازم جکوزی لنگری در تهران , فروشگاه انواع جکوزی در تهران , فروشگاه انواع جکوزی فول امکانات در تهران , لوازم جکوزی لنگری در تهران , قیمت لوازم جکوزی در تهران , 

Reviews

Leave a Review

captcha-input
قیمت
مکان
برخورد
خدمات
کیفیت
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed