Address & Contact

Our Address

اصفهان ، رهنان ، خیابان مطهری جنب قرض الحسنه سیدالشهدا

Telephone

فروشگاه فرش و قالیشویی یاری

✳️قالیشویی

🟠همان‌طور که فرش‌ها به محیط زندگی ما زیبایی می‌بخشند، نیاز به شستشو و نظافت دارند تا عمر مفید آن‌ها افزایش پیدا کنند و نیز تمیز و پاکیزه باشند. ما نیز با توجه به این نیاز سعی می‌کنیم بهترین خدمات برای شست‌وشو فرش‌ها و قالی‌ها را به شما ارائه کنیم. بنابراین در هر زمان و مکانی، اگر خدمتی برای شستن قالی، فرش، گلیم، جاجیم و دیگر زیراندازها نیاز داشتید، می‌توانید از متخصص‌های ما کمک بگیرید. ما خدمات زیر را برای شستشوی فرش‌های ایرانی و دستبافت به شما ارائه می‌کنیم:

🔹 شستشوی تخصصی انواع فرش ایرانی، قالی، تابلو فرش، فرش ابریشمی
🔹 شستشوی فرش دستباف، ماشینی و فرش نفیس ایرانی
🔹شستشوی فرش ممتاز، لکه‌بری فرش و شستشوی فرش‌های لاکی و روشن
🔹شستشوی موکت، روفرشی، پتو و لحاف
🔹شستشوی قالی، قالیچه، گلیم، جاجیم و انواع دیگر زیرانداز‌ها
🔹رفوگری فرش دستبافت و ماشینی
🔹ترمیم قالی و فرش، ترمیم ریشه

✳️مبل شویی

🟠یکی از مهمترین المان‌‌‌های دکوراسیون منزل مبل‌ها هستند. زیبایی و تمیزی مبل و صندلی تاثیر بسزایی در زیبایی و شکیلی خانمان دارد. به دلیل جنس خاصی که متریال مبل‌ها دارند بهترست به صورت دستی و توسط افراد غیر متخصص شسته نشوند. زیرا ممکن است از طول عمرشان کاسنه شود. به همین منظور همانطور که فرش هارا به قالیشویی می‌سپارید مبل‌ها را هم نو نوار کنید تا مدت بیشتری از آنها استفاده کنید.

🔹سرویس مبل شویی به سرویسی گفته می‌شود که برای نظافت مبلمان از دستگاه مبل شویی استفاده می‌کند.دستگاه مبل شویی قادر است تا کلیه آلودگی‌های مبلمان را ازبین ببرد و تمیز و پاکیزه ترین مبلمان را با شما عزیزان تحویل دهد.

🟠مبل شویی در دو مرحله خلاصه می‌شود:

۱-مرحله اول: در این مرحله مواد شوینده با دستگاهی به نام فرچه روی مبلمان پخش می‌شود.این دستگاه مواد شوینده را به خورد مبلمان می‌دهد و به صورت کامل روی مبلمان پخش می‌کند.

۲-مرحله دوم: در این مرحله با دستگاه مخصوص مبل شویی شروع به شستشوی مبلمان می‌کنند.این دستگاه دارای قدرت مکش است.این قدرت مکش تمامی‌مواد شوینده روی مبلمان و همچنین مواد شوینده‌ای که به درون مبلمان نفوذ کرده‌اند را خارج می‌کند.به این ترتیب مبلمان شما مانند روز اول تمیز و پاکیزه می‌شود.

🟠مزایای سرویس مبل شویی چیست؟

۱-تمامی‌آلودگی‌های موجود درون مبلمان را ازبین می‌برد.

۲-بوی بد و نامطبوع ناشی از مبلمان را ازبین می‌برد.

۳-روی مبلمان کوچکترین لکی را ایجاد نمی‌کند.

۴-بعد از اتمام این سرویس می‌توانید به راحتی از مبلمانتان با گذشت ۳ الی ۴ ساعت استفاده کنید.

۵-دستگاه مبل شویی هیچ گونه آسیبی به مبلمان وارد نمی‌کند.بلکه مبلمان را در تمیز ترین حالت ممکن به شما تحویل می‌دهد.

?رفوگری فرش چیست؟

⚡️ترمیم و بهسازی قسمت های فرسوده، سوخته، پاره شده، بید زدگی فرش را رفوگری می گویند.

⚡️رفوگری فرش کار هرکسی نیست. حتی کسی که در کار بافتن فرش است هم فقط علم اندکی یا در واقع در حد رفع نیاز، رفوگری را می داند. اگر فرش شما دچار پارگی یا آسیبی شد، به هیچ وجه آن را به دست هرکسی ندهید و بهترین راه این است که آن را به یک قالیشویی معتبر بسپارید.

🟠چه زمانی نیاز به رفوگری فرش داریم؟

🔹درواقع باید گفت که چه عواملی باعث می شود که فرش شما آسیب ببیند که نیاز به رفوگری پیدا کند:

🔹بعضی از آسیب ها ناشی از استفاده مکرر از فرش است که باعث فرسودگی، پارگی، از بین رفتن رنگ آن می شود. این عوامل غیر انسانی است اما می توان با مراقبت از فرش تا حدی جلوی آن را گرفت.

🔹بعضی از عوامل ناشی از حوادث هستند. مانند سوختن (آتش، سیگار و غیره)، پاره شدن با چاقو، بیدزدگی و غیره هستند. با رعایت نکات ایمنی به راحتی می توان جلوی این اتفاقات را بگیریم.

مدیریت:آقای یاری

 

 

قالیشویی , مبل شویی , خشکشویی , مزایای خشکشویی فرش , شستشوی فرش دستبافت و ماشینی , شستشوی موکت , قالیشویی  , انواع خدمات قالیشویی , مبل شویی , رفوگری , قالیشویی و مبل شویی و ترمیم قالی ,