فروشگاه موتور سیکلت کامکار

?نمایندگی نیرو موتور ، یاماها ، بنلی، SYM?

⚡️نیروموتور بزرگترین تولید کننده موتور سیکلت در ایران ⚡️

?موتور سیکلت یکی از وسایل نقلیه پرطرفدار و هیجان‌انگیز است. در سراسر دنیا این وسیله طرفداران بسیار زیادی دارد و برندهای معتبری ازجمله هوندا، یاماها، سوزوکی و کاوازاکی آن را تولید می‌کنند. موتور سیکلت برخلاف ماشین کابین ندارد و معمولاً دارای دو چرخ است. اولین موتور سیکلت در قرن هجدهم میلادی در آلمان ساخته شد و پس از گذشت مدت‌زمان کوتاهی به یکی از وسایل نقلیه‌ی آسان و کارآمد تبدیل شد. موتور سیکلت دارای چندین مدل مختلف است و نسبت به ماشین اجزای کمتری دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از موتور، سیلندر، اگزوز و صفحه کلاچ.

?نوجوانان و به‌خصوص پسران از طرفداران اصلی این وسیله هستند. سالانه مسابقات پرهیجان و نفس‌گیر موتور سیکلت در سراسر دنیا برگزار می‌شود و موتورسواری‌های حرفه‌ای به نمایش گذاشته می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت این وسیله استفاده‌ی راحت و سهل آن در شهرهای شلوغ نظیر تهران است. این وسیله برای پارک به جای زیادی احتیاج ندارد و مصرف بنزین آن نسبت به ماشین کمتر است. این وسیله‌ی نقلیه، اقتصادی است و می‌توان با بودجه‌ای کم آن را تهیه کرد.

?انواع موتور سیکلت

?موتور سیکلت مانند سایر وسایل نقلیه از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. مدل‌های جدید آن از تکنولوژی و علم روز بهره برده‌اند و قابلیت‌های خاصی دارند. برخی از آن‌ها دارای استارت برقی هستند و رانندگی با آن‌ها بسیار آسان است. برخی از نمونه‌های آن‌ها دارای جعبه دنده اتوماتیک هستند و مانند یک دوچرخه یا اسکوتر برقی حرکت می‌کنند و بدون هیچ مشکل و چالشی می‌توان به‌وسیله‌ی آن‌ها یک رانندگی آسان، را تجربه کرد.

?نوع چراغ موتورهای سیکلت با یکدیگر متفاوت و برخی از آن‌ها دارای لامپ هالوژن هستند. بر روی آمپر موتورهای سیکلت کیلومترشمار، مسافت سنج، بنزین و ساعت نمایش داده می‌شود و حداکثر سرعت موتورها با یکدیگر متفاوت هستند. نوع ترمز جلو و عقب موتورهای سیکلت معمولاً از نوع دیسکی و یا کاسه‌ای است. برخی از مدل‌های اسپرت آن‌ها دارای رینگ رنگی و براق هستند که سبب درخشش موتور می‌شوند.

به مدیریت : بهمن کامکار

 

 

?موتور سیکلت یاماها 

⚜️در بازار جهانی موتور سیکلت و رقابت تنگاتنگ بین تولیدکنندگان بزرگ، بِرَندی بَرَنده ‌است که تولیدات خود را با مزیت‌هایی نسبت به رقیب عرضه کند. مزیت‌هایی که ممکن است حتی به چشم نیاید اما در عملکرد محصول تاثیر بسزایی داشته باشد.

⚜️یاماها از جمله موتور سازانی است که توانسته در بازار پر رقابت امروز، جایگاه خود را حفظ کند.این برند ژاپنی و پر افتخار، با ساخت انواع موتور سیکلت‌ با طراحی‌های متنوع و کیفیت برتر، همواره در بین محبوب ترین برندهای این بازار پر درخواست جهانی قرار دارد.

????????????????

?موتور سیکلت بنلی

⚜️بنلی (Benelli) قدیمی‌ترین شرکت موتورسیکلت سازی اروپا است که فعالیت خود را از سال 1911 در کشور ایتالیا شروع کرد و به ساخت موتورسیکلت‌های شهری، پرداخت. اکنون موتورسیکلت‌های شرکت بنلی در کشور چین ساخته و مونتاژ آن توسط شرکت نیکران موتور پاسارگاد از سال 1394 با سه مدل TN 15، TN 25 و TN 250 آغاز شد.

آدرس فروشگاه بنلی

رشت  ،سه راه پاستوریزه ، بعد ازکوچه رز ،خیابان شهدا ،طبقه همکف

 

 

فروشگاه موتور سیکلت کامکار در رشت , موتور سیکلت , موتور سیکلت کامکار  , فروشگاه و نمایندگی فروش انواع موتور سیکلت در رشت ,  نمایندگی نیرو موتور  , یاماها , بنلی , sym  , تولید کننده موتور سیکلت ,