Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی، خوی

فروش و خرید نهال پیوندی آریا 

🍃 تولید نهال پیوندی گردو آریا در خوی🍃

🍃 خرید نهال گردو چندلر، از نهالستان آریا نهال با جدید ترین متد روز دنیا آماده ی ارائه ی بهترین خدمات به شما عزیران در سراسر کشور می باشد.

🍃 فروش نهال گردو چندلر پیوندی، با شناسنامه و گواهی بهداشت تحت نظر بهترین مهندسین جهاد کشاورزی و کلینیک گیاه پزشکی صورت میپذیرد .

🍃 نهال فروشی آریا نهال تولید کننده نهال گردوی چندلر، در کشور آماده ارسال و نهال گردوی چندلر به تمامی مناطق ایران می باشد.

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

🍃 یکی از پر فروش ترین ارقام گردوی خارجی که بسیار پر بار می باشد، بدون شک نهال گردو چندلر؛ می باشد که این گردو از جمله خشکباری است که در تغذیه مغز انسان، به ویژه کودکان بسیار موثر است. یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع نهال،نهال گردو چندلر؛ می باشد

🍃 شما با پرورش گردو چندلر، در واقع یکی از بهترین نهال های گردو دنیا را خریداری کرده اید. نهال گردو چندلر، از ابتدا به شهرت و کیفیت امروزی نبوده است. این نهال، با آزمایشاتی که در دانشگاه کالیفرنیا روی آن انجام شده است توانسته کیفیت گردوهای خود را به مرور با اصلاحات ژنتیکی بالاتر ببرد.

🍃 در سال های اخیر در کشورهای اروپایی خرید نهال گردو چندلر، رشد زیادی داشته است چرا که این نهال بیشترین میزان گردو را در میان باغ های مختلف تامین کرده است. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که:

🍃 زادگاه و موقعیت جغرافیای مناسب پرورش نهال گردو چندلر:

زادگاه و محل تولد نهال گردو chandler؛ ایالات متحده(usa) است. در حال حاضر بیشتر سطح زیر کشت مزارع گردو در آمریکا به این نژاد از درخت گردوی چندلر، اختصاص دارد. بهترین موقعیت جغرافیایی توصیه شده در وبسایت های معتبر علمی در صنعت کشاورزی دنیا برای کاشت نهال گردو، مناطقی است که ارتفاعی بین 700 الی 1500 متر از سطح دریا داشته باشند.

🍃 ویژگی های ظاهری درخت چندلر و محصول آن:

بهتر است بدانید که وزن مغز گردو چندلر، حدود 16 گرم است که 60 درصد آن را وزن مغز تشکیل داده است. رنگ مغز قهوه ای بسیار روشن است و میزان ضخامت و یا سختی پوسته چوبی آن زیاد نیست و به راحتی مغز آنم از پوسته چوبی جدا خواهد شد.

ارتفاع درخت گردو چندلر، بیشتر با توجه به پارامتر هایی مثل سن، و پایه ی آن تخمین زده می شود که برای نهال های:

ارتفاع نهال گردو یک ساله ی چندلر معمولا عددی زیر 50 سانتی متر می باشد.
ارتقاع نهال گردو دو ساله ی چندلر عددی تا 100 سانتی متر.
و برای ارتفاع نهال گردو سه سال به بالای چندلر عددی بیش از 150 سانتی متر را می توان متصور شد.

مدیریت : حسین علی اکبرلو
۰۹۱۴۹۶۱۶۴۱۱
۰۹۳۷۴۷۲۸۵۳۰

از بین بردن علفهای هرز
پیش فروش نهال گردو پیوندی از ارقام تجاری ودیر گل روز دنیا همه نهالها دارای لیبل اصالت از موسسه تحقیقات ثبت وگواهی بذر نهال کشور میباشند دوستانی که درخواست نهال گردو دارند یا استعلام قیمت بامدیر آریا گردو تماس حاصل فرمایید تحویل نهال آخراردیبهشت
بهترین کیفت نهال ریشه لخت

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

فروش نهال گلدانی

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

 

 

 

 

قیمت نهال گردو , قیمت نهال گردو اسرائیلی , خرید نهال گردو , انواع نهال گردو , نهال پیوندی گردو ,