Address & Contact

تجهیزات مرغداری آراز طیور قزوین

🔴 انواع تجهیزات مرغداری:👇

❇️ آسیاب مرغداری

🐔آسیاب مرغداری یک وسیله کاملاً صنعتی بوده و برای آسیاب غذای طیور استفاده میشود. به کمک آسیاب مرغداری میتوان دانه‌‌‌های غلات مانند گندم، جو، ذرت، سویا و … را آسیاب کرد.

🐔آسیاب ذرت، سویا و دان در ظرفیت‌‌‌های مختلف تولید شده و ارائه میگردد. این آسیاب‌ها را میتوان در انواع سالن‌‌‌های پرورش مرغ، بلدرچین، بوقلمون، غاز، اردک و …نصب کرده و استفاده کرد.

❇️ میکسر مرغداری

🐔پس از آنکه دان‌ها توسط دستگاه آسیاب، آسیاب شدند نوبت به مخلوط کردن جیره طیور با دان‌‌‌های آسیاب شده میرسد. این عمل در واقع توسط میکسر مرغداری صورت می‌پذیرد.

🐔میکسرها برای میکس کردن و مخلوط کردن انواع دان، گندم، جو، سویا و … مورد استفاده قرار میگیرند.

❇️ بالابر مرغداری

🐔بالابر یک تجهیزات مهم مرغداری است که برای انتقال دان از آن استفاده می‌شود.

❇️سرندهای صنعتی

🐔سرندها تجهیزاتی هستند که جهت دانه بندی و تفکیک مواد معدنی و صنعتی از۳۵۰ میکرون تا ۳۵۰ میلیمتر به کار رفته و بنا بر نیاز در یک یا چند طبقه تولید می‌گردند و طبقات به نحوی بر روی یکدیگر نصب می‌گردند که چشمه‌‌‌های آنها از بالا به پایین کوچک می‌شود.

🐔وزن مشخصی از ماده مورد نظر بر روی طبقه فوقانی سرند ریخته می‌شود و مجموعه سرندها بر روی دستگاه مخصوص سرند گردان قرار می‌گیرند که با مکانیزم مناسبی سرندها را به حرکت در می‌آورد (لرزشی، نوسانی، نوسانی-لرزشی) به نحوی که همه دانه‌ها بتوانند با سطح سرند تماس حاصل کنند و سپس مواد باقیمانده بر روی هر سرند توزین گردند.

 

تجهیزات مرغداری , انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , تجهیزات مرغداری آراز طیور در قزوین , تولید و پخش انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , آسیاب مرغداری , میکسر مرغداری , بالابر مرغداری , سیستم سرمایشی و گرمایشی مرغداری , قیمت انواع تجهیزات مرغداری در قزوین , هواکش , دانخوری , آبخوری ,