Address & Contact

Our Address

آذربایجان غربی شهرستان ماکو گمرک بازرگان

Telephone

واردات و ترخیص ماشین آلات سنگین معدنی و راهسازی اسماعیل پور 

🚜 واردات و ترخیص کشنده های اروپایی بیل ،لودر و بلدوز اسماعیل پور در ماکو🚜

💠 ماشین آلات راهسازی از جمله ماشین آلات با ابعاد بزرگ هستند که بدون استفاده از آنها عملیات راهسازی غیر ممکن خواهد بود. ماشین آلات زیادی در راهسازی کاربرد دارند. بولدوزر، گریدر و جرثقیل برخی از ماشین آلات راهسازی هستند. تمامی‌این ماشین آلات از قطعات مختلفی تشکیل شده اند.

💠 ماشین آلات راهسازی به دلیل انجام عملیات راهسازی سنگین و در نتیجه اصکاک بالا به مرور و در کوتاه مدت دچار فرسایش شده و قطعات آنها بعد از مدتی نیاز به تعویض خواهد داشت. از این رو لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند و باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا براثر فشار سنگین وارد شده و در کوتاه مدت دچار فرسودگی نشوند.

💠 لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی انواع مختلفی دارند که نسبت به نوع ماشین متفاوت است. از جمله قطعات ماشین آلات راهسازی میتوان به لوازم یدکی مینی لودر اشاره کرد که قطعات بسیاری را شامل میشود. قطعات یدکی موتوری، هیدرولیک، لوازم جک، وسایل چرخ، وسایل زیر بندی و دینام تنها بخشی از قطعات مینی لودر هستند.

💠 از دیگر ماشین آلات راهسازی جرثقیل‌ها میباشند. همانطور که میدانید جرثقیل‌ها کاربرد زیادی در ساختمان سازی و صنعت دارند. جرثقیل‌‌‌های متحرک، جرثقیل‌‌‌های ثابت، جرثقیل‌‌‌های سقفی، جرثقیل‌‌‌های دروازه ای، جرثقیل‌‌‌های بازویی و آویز از جمله جرثقیل هایی هستند که نسبت به نوع فعالیت مصارف زیادی دارند.

💠 جرثقیل‌ها نیز به نوبه خود در عملیات راهسازی برای حمل و جابجایی قطعات و تجهیزات مورد استفاده در عملیات راهسازی کاربرد فراوانی دارند. به طور مثال برای انتقال تجهیزات و سازه‌‌‌های مختلفی که به منظور راهسازی مصرف میشوند از جرثقیل‌ها استفاده میشود. قطعات بابکت جزو لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی محسوب میشوند که نسبت به نوع بابکت متفاوت میباشند. شفت، کوپلینگ، روتور و شفت، پولی‌‌‌های چدنی، قلاب، کمربند‌‌‌های بکسل، لوازم موتور و گیربکس و همچنین لوازم ترمز تنها بخشی از لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی میباشند که فقط در جرثقیل‌ها کاربرد دارند.

 

 

مدیریت : بهنام اسماعیل پور

 

ماشین آلات راهسازی , انواع قطعات ماشین آلات راهسازی , تامین قطعات معدنی و لوازم موتوری و زیربندی ماشین آلات , فروش لوارم یدکی ماشین آلات راهسازی کوماتسو و کاترپیلار  , انواع لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی  ,